Osaühing Eksark-S
Registrisse kantud 10074933Osaühing Eksark-S (registrikood 10074933) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 51 795 eurot ja puhaskasum -1 157 eurot, bilansimaht 29 392 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gennadi Pogodin. Juhatuse liige on Gennadi Pogodin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.1996 (30 a 0 k) · Kivila tn 18, Tallinn, 13918
Registriandmed KMKR EE100561465 · osakapital 15 338 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100561465
- Osakapital
- 15 338 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,2 % | 2024: -7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,1 % | 2024: -44,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,6 % | 2024: 34,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −20,2 % | 2024: +0,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 795 | 64 939 | 64 860 | 70 246 | 53 168 | 43 080 | 84 514 |
| Puhaskasum | -1 157 | -4 790 | -3 092 | 1 279 | 3 003 | -28 613 | -712 |
| Käibevara | 5 947 | 7 698 | 4 751 | 10 129 | 9 152 | 8 361 | 9 195 |
| Põhivara | 23 445 | 23 445 | 25 602 | 34 268 | 43 052 | 49 628 | 89 881 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 392 | 31 143 | 30 353 | 44 397 | 52 204 | 57 989 | 99 076 |
| Kohustised kokku | 19 823 | 20 417 | 14 837 | 25 789 | 34 875 | 43 663 | 56 137 |
| Omakapital | 9 569 | 10 726 | 15 516 | 18 608 | 17 329 | 14 326 | 42 939 |
| Kasumimarginaal | -2,2 % | -7,4 % | -4,8 % | 1,8 % | 5,6 % | -66,4 % | -0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 947 € · 20,2 %
- Põhivara 23 445 € · 79,8 %
- Lühiajalised kohustised 19 823 € · 67,4 %
- Omakapital 9 569 € · 32,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 768 € | 1 434 € | 9 769 € | 3 |
| II kv 2026 | 2 636 € | 2 103 € | 7 690 € | 3 |
| I kv 2026 | 2 483 € | 2 108 € | 6 571 € | 4 |
| IV kv 2025 | 5 451 € | 2 155 € | 17 499 € | 4 |
| III kv 2025 | 3 455 € | 2 423 € | 11 380 € | 4 |
| II kv 2025 | 4 944 € | 2 394 € | 15 518 € | 4 |
| I kv 2025 | 2 885 € | 2 751 € | 7 547 € | 4 |
| IV kv 2024 | 4 064 € | 2 612 € | 18 281 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 923 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 478 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 256 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 306 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004668 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004668 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004668 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10004668 / 6
-
10.11.2011Muutmiskanne Ä 10004668 / 5
-
14.06.2010Muutmiskanne Ä 10004668 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |