Osaühing SPENCER
Registrisse kantud 10079343Osaühing SPENCER (registrikood 10079343) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuküla, tegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46171). 2025. aasta müügitulu oli 272 771 eurot ja puhaskasum 55 219 eurot, bilansimaht 246 170 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henri Kuusk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Henri Kuusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.1996 (30 a 1 k) · Kiltri tee 2, Rohuküla, 90441
Registriandmed KMKR EE100614561 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100614561
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 2024: 5,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,2 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,6 % | 2024: 60,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +28,0 % | 2024: +11,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 272 771 | 213 041 | 190 733 | 198 257 | 156 303 | 163 323 | 139 468 |
| Puhaskasum | 55 219 | 11 483 | 2 947 | 19 403 | 7 444 | 3 762 | 16 750 |
| Käibevara | 129 426 | 75 870 | 70 004 | 70 857 | 95 285 | 76 915 | 26 276 |
| Põhivara | 116 744 | 116 368 | 66 159 | 67 134 | 3 112 | 3 637 | 59 435 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 246 170 | 192 238 | 136 163 | 137 991 | 98 397 | 80 552 | 85 711 |
| Kohustised kokku | 74 901 | 76 188 | 31 596 | 36 371 | 16 180 | 5 779 | 14 700 |
| Omakapital | 171 269 | 116 050 | 104 567 | 101 620 | 82 217 | 74 773 | 71 011 |
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 5,4 % | 1,5 % | 9,8 % | 4,8 % | 2,3 % | 12,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 129 426 € · 52,6 %
- Põhivara 116 744 € · 47,4 %
- Lühiajalised kohustised 29 492 € · 12,0 %
- Pikaajalised kohustised 45 409 € · 18,4 %
- Omakapital 171 269 € · 69,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46171 Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus põhitegevus 234 973 €
-
47921 Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus 34 362 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 3 436 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 511 € | 1 416 € | 150 581 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 866 € | 1 416 € | 105 122 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 434 € | 106 891 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 967 € | 1 469 € | 83 092 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 444 € | 1 469 € | 109 766 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 567 € | 1 469 € | 96 569 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 512 € | 1 454 € | 67 490 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 195 € | 1 424 € | 87 850 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 837 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 472 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 50 194 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Kuusk
- Trühvlike OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Hemon OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ HerasMed Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ HerasMed | 50 % | 1 € | 28.08.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ HerasMed 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKiltri tee 2, Rohuküla, 90441
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 29. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 28,0 %
- 73. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Lääne maakond 32,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 477 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Loomaaed · maksed 477 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 14.04.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 10005089 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10005089 / 14
-
01.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005089 / 13
-
31.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005089 / 12
-
02.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005089 / M4
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10005089 / 11
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 10005089 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10005089 / 9
-
10.02.2017Muutmiskanne Ä 10005089 / 8
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10005089 / 7
-
06.01.2012Muutmiskanne Ä 10005089 / 6
-
07.12.2011Muutmiskanne Ä 10005089 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |