Hemon OÜ
Registrisse kantud 14925463Hemon OÜ (registrikood 14925463) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala kodumajutus (EMTAK 55205). 2023. aasta müügitulu oli 13 076 eurot ja puhaskasum 265 eurot, bilansimaht 4 183 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monica Schneider. Juhatuse liige on Monica Schneider. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2020 (6 a 7 k) · Põllu tn 1, Haapsalu linn, 90505
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kodumajutus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2022: 23,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2022: 49,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,1 % | 2022: 95,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2022: 14,5 |
| Müügitulu kasv | +91,8 % | 2022: +31,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 076 | 6 816 | 5 203 | 4 161 |
| Puhaskasum | 265 | 1 591 | 1 497 | 124 |
| Käibevara | 2 559 | 2 255 | 1 127 | 1 824 |
| Põhivara | 1 624 | 1 112 | 747 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 183 | 3 367 | 1 874 | 1 824 |
| Kohustised kokku | 706 | 155 | 253 | 1 700 |
| Omakapital | 3 477 | 3 212 | 1 621 | 124 |
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 23,3 % | 28,8 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 559 € · 61,2 %
- Põhivara 1 624 € · 38,8 %
- Lühiajalised kohustised 706 € · 16,9 %
- Omakapital 3 477 € · 83,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
55205 põhitegevus 9 207 €
-
47911 3 039 €
-
74201 830 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 56 € | 56 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 234 € | 237 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 561 € | 594 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 85 € | 89 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 175 € | 183 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 202 € | 245 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 402 € | 449 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Kuusk
- Osaühing SPENCER Juhatuse liige
- Trühvlike OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ HerasMed Juhatuse liige
-
Monica Schneider
- Trühvlike OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.04.2026Muutmiskanne Ä 50141363 / 3
-
02.04.2026Osanike muutmine Ä 50141363 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141363 / 2
-
02.03.2020Esmakanne Ä 50141363
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |