Osaühing Eesti Killustik
Registrisse kantud 10126848Osaühing Eesti Killustik (registrikood 10126848) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Rõstla küla, tegevusala killustiku tootmine (EMTAK 08122). 2025. aasta müügitulu oli 13 180 908 eurot ja puhaskasum 2 872 661 eurot, bilansimaht 28 838 160 eurot. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Omanikukonto: KAIRE Lukkanen-Jaas, Omanikukonto: OLE Sein, Omanikukonto: TARVO Sikka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.1996 (30 a 0 k) · Rõstla paekivikarjäär, Rõstla küla, 48022
Registriandmed KMKR EE100391376 · osakapital 30 088 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100391376
- Osakapital
- 30 088 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Killustiku tootmine
- Tegevusload
- 24 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,8 % | 2024: 13,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,5 % | 2024: 11,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,0 % | 2024: 56,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +9,1 % | 2024: +1,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 180 908 | 12 086 674 | 11 874 436 | 9 819 197 | 11 874 988 | 10 881 613 | 8 630 859 |
| Puhaskasum | 2 872 661 | 1 598 270 | 868 705 | 897 531 | 1 463 224 | 1 038 237 | 827 475 |
| Käibevara | 8 053 488 | 4 214 306 | 4 593 485 | 4 085 316 | 4 406 546 | 5 616 810 | 5 138 184 |
| Põhivara | 20 784 672 | 19 894 764 | 18 826 061 | 17 660 906 | 14 342 871 | 11 540 853 | 11 235 188 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 838 160 | 24 109 070 | 23 419 546 | 21 746 222 | 18 749 417 | 17 157 663 | 16 373 372 |
| Kohustised kokku | 12 395 570 | 10 601 435 | 11 604 094 | 10 894 996 | 9 481 694 | 9 353 164 | 9 607 110 |
| Omakapital | 16 442 590 | 13 507 635 | 11 815 452 | 10 851 226 | 9 267 723 | 7 804 499 | 6 766 262 |
| Kasumimarginaal | 21,8 % | 13,2 % | 7,3 % | 9,1 % | 12,3 % | 9,5 % | 9,6 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 053 507 | 13 231 857 | 15 247 773 | 10 710 538 | 13 586 794 | 11 300 095 | 9 849 968 |
| Puhaskasum | 2 600 508 | 1 864 569 | 2 047 785 | 888 864 | 2 112 416 | 1 394 551 | 1 084 734 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 31 221 039 | 26 936 993 | 25 560 533 | 23 468 299 | 19 717 133 | 17 610 059 | 16 408 652 |
| Kohustised kokku | 14 857 408 | 13 236 674 | 13 818 696 | 13 869 768 | 11 681 892 | 11 687 234 | 11 867 486 |
| Omakapital | 16 363 631 | 13 700 319 | 11 741 837 | 9 598 531 | 8 035 241 | 5 922 825 | 4 541 166 |
| Töötajaid | 58 | 59 | 56 | 50 | 49 | 52 | 62 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 053 488 € · 27,9 %
- Põhivara 20 784 672 € · 72,1 %
- Lühiajalised kohustised 8 361 726 € · 29,0 %
- Pikaajalised kohustised 4 033 844 € · 14,0 %
- Omakapital 16 442 590 € · 57,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
08122 Killustiku tootmine põhitegevus 8 726 632 €
-
08121 Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine 3 055 253 €
-
09901 Muud kaevandamist abistavad tegevusalad 1 020 855 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 321 235 € | 426 288 € | 7 341 385 € | 77 |
| II kv 2026 | 498 476 € | 337 139 € | 5 130 211 € | 74 |
| I kv 2026 | 1 783 869 € | 325 747 € | 8 056 332 € | 58 |
| IV kv 2025 | 927 665 € | 341 176 € | 4 091 299 € | 51 |
| III kv 2025 | 741 611 € | 337 420 € | 3 655 788 € | 57 |
| II kv 2025 | 560 166 € | 292 729 € | 3 220 312 € | 55 |
| I kv 2025 | 332 583 € | 299 875 € | 1 289 984 € | 56 |
| IV kv 2024 | 762 545 € | 305 268 € | 3 588 713 € | 55 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 440 412 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 142 096 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 447 128 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 549 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Osaühing Eesti Killustik
- OÜ Forek Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Järvekivi Osaühing Osanik
-
Omanikukonto: Tauno Tats
- OÜ Forek Tegelik kasusaaja
- Ammende Hotell OÜ Juhatuse liige
- Kv3 OÜ Juhatuse liige
- ÕUEALA OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Plate torn Juhatuse liige
- Ambient Sound Investments OÜ Osanik
- ASI Venture Holdings OÜ Juhatuse liige
- OÜ Paistevälja-Paistu Põllud ja Metsad Juhatuse liige
-
Omanikukonto: KAIRE Lukkanen-Jaas
- OÜ Forek Juhatuse liige
- OÜ KL Partners Juhatuse liige
- Tõnismägi Äripinnad OÜ Juhatuse liige
- Adex Financial Solutions OÜ Osanik
- Neutran Invest OÜ Juhatuse liige
- Randester Invest OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Redmont Invest OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Valmisel OÜ Likvideerija Likvideerimisel
-
Adex Financial Solutions OÜ
- Waybiller OÜ Osanik
-
Omanikukonto: TARVO Sikka
- Eesti Taristuehituse Liit Tegelik kasusaaja
- STARBIT OÜ Osanik
-
Omanikukonto: OLE Sein
- OÜ Sisek Juhatuse liige
- Minerex OÜ Tegelik kasusaaja
- Järvekivi Osaühing Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Eero Lukkanen
- Tetris Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Hedonistid OÜ Juhatuse liige
- GFK Capital OÜ Osanik
-
Omanikukonto: MIHKEL Must
- Tsum OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Varasemad isikud (3)
- Omanikukonto: KAIRE Lukkanen-Jaas · Osanik · kuni 26.09.2026
- Omanikukonto: OLE Sein · Osanik · kuni 26.09.2026
- Omanikukonto: TARVO Sikka · Osanik · kuni 26.09.2026
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Forek | 50,10 % | 1 503 € | 16.08.2023 | 1 902 616 €2025 |
| Järvekivi Osaühing | 50 % | 1 € | 01.11.2023 | – |
| Osaühing Eesti Killustik | 3,54 % | 1 064 € | 16.08.2023 | 13 180 908 €2025 |
| Waybiller OÜ | 1,99 % | 2 120 € | 29.12.2021 | 681 500 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Balti Karjäärid OÜ 89,16 %
-
Adex Financial Solutions OÜ 1,83 %
Osalused ja nende osalused (3)
-
OÜ Forek 50,10 %
-
Järvekivi Osaühing 50 %
-
Waybiller OÜ 1,99 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (24)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/523861 · alates 13.03.2025 · kuni 19.11.2049
-
KeskkonnalubaL.MK/328523 · alates 06.08.2020 · kuni 24.11.2046
-
Keskkonnaluba Vangu liivakarjäärL.MK/331177 · alates 19.02.2024 · kuni 19.12.2034
-
Keskkonnaluba SepapigiRapm-091 · alates 10.11.2025 · kuni 08.10.2045
-
Keskkonnaluba Eivere lubjakivikarjäär7/2004 · alates 10.11.2025 · kuni 15.10.2044
-
Keskkonnaluba LagendikuKL-514265 · alates 16.06.2023 · kuni 25.01.2037
-
Maavara kaevandamineKL-523013 · alates 24.04.2025 · kuni 24.04.2040
-
Maavara kaevandamine LiivakarjääriL.MK/333548 · alates 03.10.2025 · kuni 12.09.2029
-
Maavara kaevandamine PaeL.MK/332978 · alates 05.03.2026 · kuni 22.05.2049
-
Maavara kaevandamineL.MK/331562 · alates 21.08.2018 · kuni 20.08.2033
-
Maavara kaevandamine Rõstla paekivikarjäärKMIN-072 · alates 12.06.2005 · kuni 27.03.2030
-
Maavara kaevandamine KarjääriL.MK/329738 · alates 07.11.2025 · kuni 31.12.2033
-
Maavara kaevandamine PotsepaL.MK/332988 · alates 07.02.2023 · kuni 15.07.2034
-
Maavara kaevandamine Potsepa liivamaardlaPARM-008 · alates 06.03.2024 · kuni 22.03.2036
-
Maavara kaevandamine Pannjärve liivakarjäärL.MK/330972 · alates 03.10.2025 · kuni 27.03.2030
-
Maavara kaevandamine Rõstla paekivikarjäärL.MK/331357 · alates 05.02.2019 · kuni 04.02.2034
-
Maavara kaevandamine KarjääriHARM-150 · alates 31.10.2025 · kuni 12.06.2033
-
Maavara kaevandamine Sohlu kruusakarjäärKL-515217 · alates 08.10.2025 · kuni 31.12.2028
-
Maavara kaevandamineL.MK/331952 · alates 26.06.2023 · kuni 11.11.2048
-
Maavara kaevandamine RätsepaKL-508354 · alates 12.10.2020 · kuni 12.10.2035
-
Maavara kaevandamineKL-514852 · alates 18.02.2026 · kuni 04.05.2037
-
Maavara kaevandamine KarjääriTARM-065 · alates 02.03.2023 · kuni 21.04.2032
-
Maavara kaevandamine LiivahansuKL-521251 · alates 19.06.2026 · kuni 28.02.2039
-
Maavara kaevandamineL.MK/319878 · alates 14.12.2010 · kuni 13.12.2026
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 2 872 661 €
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 16 442 590 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 28 838 160 €
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 13 180 908 €
- 2. Suurimad juhatused · Mäetööstus 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 282 077 | 417 231 |
| Müük avalikule sektorile | 11 692 | 9 935 |
| Toetused kokku | 282 077 | 417 231 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KLIIMAMINISTEERIUM · toetus 224 077 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 58 000 €
- Nõo Vallavalitsus · maksed 3 972 €
- OÜ Ülenurme Teed · maksed 2 151 €
- Lääneranna Vallavalitsus · maksed 1 720 €
- Pannjärve Tervisespordikeskuse SA · maksed 1 264 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.09.2026Osalus muutus: Balti Karjäärid OÜ (89.16%)
-
27.09.2026Osalus muutus: Adex Financial Solutions OÜ (1.83%)
-
26.09.2026Osanike andmed muutusid
-
24.09.2026Muutmiskanne Ä 20001905 / 39
-
24.09.2026ui.event.capital_changed
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 20001905 / 38
-
29.08.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20001905 / 37
-
27.08.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20001905 / M10
-
23.01.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20001905 / 36
-
14.02.2023Muutmiskanne Ä 20001905 / 35
-
13.02.2023Muutmiskanne Ä 20001905 / M8
-
10.02.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20001905 / 34
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 21.05.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 09.09.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |