AS Astri
Registrisse kantud 10134061AS Astri (registrikood 10134061) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tartu linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 315 609 eurot ja puhaskasum 4 532 982 eurot, bilansimaht 18 512 493 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Anne Aland, Kairi Toom. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.10.1996 (30 a 0 k) · Lääneringtee 39, Tartu linn, 50501
Registriandmed KMKR EE100010521 · osakapital 1 280 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100010521
- Osakapital
- 1 280 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 344,6 % | 2024: 27,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,6 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,5 % | 2024: 43,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +9,4 % | 2024: +9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 315 609 | 1 202 779 | 1 095 851 | 934 635 | 825 333 | 668 239 | 2 223 779 |
| Puhaskasum | 4 532 982 | 325 555 | 1 207 332 | 2 575 767 | 1 893 719 | 313 214 | 2 835 270 |
| Käibevara | 4 519 191 | 2 876 556 | 3 734 800 | 2 872 901 | 2 332 887 | 4 310 912 | 3 773 115 |
| Põhivara | 13 993 302 | 14 190 754 | 13 941 814 | 13 210 520 | 11 345 345 | 10 747 432 | 10 034 623 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 512 493 | 17 067 310 | 17 676 614 | 16 083 421 | 13 678 232 | 15 058 344 | 13 807 738 |
| Kohustised kokku | 10 636 706 | 9 622 582 | 10 557 441 | 7 991 580 | 5 662 158 | 7 535 989 | 5 998 597 |
| Omakapital | 7 875 787 | 7 444 728 | 7 119 173 | 8 091 841 | 8 016 074 | 7 522 355 | 7 809 141 |
| Kasumimarginaal | 344,6 % | 27,1 % | 110,2 % | 275,6 % | 229,4 % | 46,9 % | 127,5 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 220 326 | 13 164 550 | 13 172 119 | 12 780 737 | 11 629 405 | 10 603 286 | 11 958 223 |
| Puhaskasum | -18 372 022 | 17 755 400 | 1 858 030 | -711 601 | 16 212 038 | -6 565 029 | 4 572 440 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 190 664 508 | 213 613 847 | 190 475 553 | 184 565 288 | 194 437 500 | 186 376 345 | 188 257 342 |
| Kohustised kokku | 94 923 629 | 95 000 946 | 89 611 572 | 83 379 337 | 90 039 948 | 96 293 157 | 91 009 125 |
| Omakapital | 95 740 879 | 118 612 901 | 100 863 981 | 101 185 951 | 104 397 552 | 90 083 188 | 97 248 217 |
| Töötajaid | 40 | 40 | 42 | 46 | 45 | 35 | 34 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 519 191 € · 24,4 %
- Põhivara 13 993 302 € · 75,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 885 794 € · 26,4 %
- Pikaajalised kohustised 5 750 912 € · 31,1 %
- Omakapital 7 875 787 € · 42,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 725 016 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 585 303 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 778 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 166 089 € | 87 396 € | 535 163 € | 17 |
| II kv 2026 | 162 058 € | 89 068 € | 501 074 € | 17 |
| I kv 2026 | 176 194 € | 110 958 € | 591 974 € | 16 |
| IV kv 2025 | 194 832 € | 88 212 € | 636 630 € | 17 |
| III kv 2025 | 154 647 € | 90 733 € | 508 972 € | 17 |
| II kv 2025 | 147 797 € | 88 119 € | 466 654 € | 18 |
| I kv 2025 | 164 451 € | 99 784 € | 550 282 € | 18 |
| IV kv 2024 | 121 235 € | 71 205 € | 430 946 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 55 363 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 29 132 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 178 388 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 295 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: ÜLO Hage
- Lõunakeskus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- FAMA Invest OÜ Osanik
- Astri Kinnisvara OÜ Osanik
- PK Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Keskturg OÜ Tegelik kasusaaja
- Astri Keskarendus OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Lõuna Jää Tegelik kasusaaja
- osaühing Ülenurme Investeeringud Tegelik kasusaaja
-
Kairi Toom
- Lõunakeskus OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Balti Jaama Turg OÜ Juhatuse liige
- FAMA Invest OÜ Juhatuse liige
- Aktsiaselts ASTRI-NARVA Juhatuse liige
- Astri Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- PK Arendus OÜ Juhatuse liige
- Keskturg OÜ Juhatuse liige
- Astri Keskarendus OÜ Juhatuse liige
-
Anne Aland
- Tartu Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Astri Internet OÜ | 100 % | 3 000 € | 05.12.2025 | 225 608 €2025 |
| Lõunakeskus OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 364 731 € | 05.12.2025 | 13 356 003 €2025 |
| Roheline Astri OÜ | 100 % | 2 500 € | 05.12.2025 | 161 298 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (19)
-
Astri Internet OÜ 100 %
-
Lõunakeskus OÜ 100 %
-
Roheline Astri OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tartu maakond 453 298 €
- 5. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Tartu maakond 344,6 %
- 11. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 4 532 982 €
- 22. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 10–49 töötajat 19 tk
- 46. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 18 512 493 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.12.2022Muutmiskanne Ä 20003158 / 20
-
25.05.2022Muutmiskanne Ä 20003158 / 19
-
21.06.2021Muutmiskanne Ä 20003158 / 18
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20003158 / 17
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20003158 / 16
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20003158 / 15
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20003158 / 14
-
29.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20003158 / 13
-
12.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20003158 / 12
-
26.04.2012Muutmiskanne Ä 20003158 / 11
-
09.04.2012Muutmiskanne Ä 20003158 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 3158 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 28.09.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |