osaühing RAHEL- PUIT
Registrisse kantud 10135149osaühing RAHEL- PUIT (registrikood 10135149) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2025. aasta müügitulu oli 1 279 340 eurot ja puhaskasum 103 839 eurot, bilansimaht 1 380 565 eurot. Juhatuse liikmed on Märt Jürgens, Ruth Jürgens. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.1996 (30 a 0 k) · Kungla tn 30, Valga linn, 68204
Registriandmed KMKR EE100494011 · osakapital 24 925 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100494011
- Osakapital
- 24 925 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,1 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,4 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,1 % | 2024: 84,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2024: 8,2 |
| Müügitulu kasv | +29,6 % | 2024: −6,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 279 340 | 987 343 | 1 051 735 | 1 243 433 | 997 887 | 1 123 947 | 887 855 |
| Puhaskasum | 103 839 | 104 007 | 15 204 | 75 791 | 76 925 | 149 051 | 38 248 |
| Käibevara | 900 042 | 776 311 | 805 533 | 832 400 | 721 910 | 620 961 | 541 711 |
| Põhivara | 480 523 | 547 489 | 374 830 | 352 514 | 396 279 | 441 216 | 275 230 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 380 565 | 1 323 800 | 1 180 363 | 1 184 914 | 1 118 189 | 1 062 177 | 816 941 |
| Kohustised kokku | 150 139 | 200 012 | 160 582 | 172 336 | 181 403 | 202 316 | 106 131 |
| Omakapital | 1 230 426 | 1 123 788 | 1 019 781 | 1 012 578 | 936 786 | 859 861 | 710 810 |
| Kasumimarginaal | 8,1 % | 10,5 % | 1,4 % | 6,1 % | 7,7 % | 13,3 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 900 042 € · 65,2 %
- Põhivara 480 523 € · 34,8 %
- Lühiajalised kohustised 109 852 € · 8,0 %
- Pikaajalised kohustised 40 287 € · 2,9 %
- Omakapital 1 230 426 € · 89,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 157 € | 19 454 € | 374 515 € | 8 |
| II kv 2026 | 19 988 € | 18 542 € | 305 505 € | 9 |
| I kv 2026 | 21 420 € | 18 280 € | 304 387 € | 8 |
| IV kv 2025 | 24 464 € | 19 885 € | 590 938 € | 7 |
| III kv 2025 | 16 713 € | 17 543 € | 362 208 € | 7 |
| II kv 2025 | 23 980 € | 16 993 € | 365 783 € | 7 |
| I kv 2025 | 15 979 € | 16 658 € | 180 976 € | 7 |
| IV kv 2024 | 15 656 € | 16 408 € | 296 388 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 052 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 485 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 124 838 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 559 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ruth Jürgens
- mittetulundusühing Valgamaa Partnerluskogu Juhatuse liige
- mittetulundusühing TASAKAAL Juhatuse liige
-
Märt Jürgens
- Wegaris OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Valga maakond 30,0 a
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Valga vald 11 538 €
- 16. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Valga vald 29,6 %
- 44. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Valga maakond 142 149 €
- 46. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Valga maakond 8,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 454 |
| Toetused kokku | 454 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 454 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20001748 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001748 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20001748 / 9
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20001748 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001748 / 7
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 20001748 / 6
-
28.11.2011Muutmiskanne Ä 20001748 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1748 / 5
-
16.12.2005Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel K 19663 / 2
-
23.07.2003Muutmiskanne Ä 1748 / 4
-
08.07.2003Muutmiskanne Ä 1748 / M2
-
23.09.2002Avaldatav muutmiskanne Ä 1748 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |