Osaühing Eestaas
Registrisse kantud 10173032Osaühing Eestaas (registrikood 10173032) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 57 665 eurot ja puhaskasum -255 eurot, bilansimaht 184 317 eurot. Ettevõtte ainuomanik on SE Mäkinen Logistics Oy. Juhatuse liikmed on Aapo Antero Mäkinen, Jaan Vanaisak, Tapio Ilmari Mäkinen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.02.1997 (29 a 8 k) · Männiku tee 104/5, Tallinn, 11216
Registriandmed KMKR EE100117301 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100117301
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: -2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 2024: 96,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,9 | 2024: 24,7 |
| Müügitulu kasv | −1,4 % | 2024: −6,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 665 | 58 470 | 62 675 | 60 834 | 63 737 | 61 123 | 69 866 |
| Puhaskasum | -255 | -1 610 | 5 031 | 3 694 | 6 696 | 1 449 | -771 |
| Käibevara | 184 317 | 183 143 | 185 904 | 180 442 | 176 712 | 169 595 | 159 951 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 10 138 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 184 317 | 183 143 | 185 904 | 180 442 | 176 712 | 169 895 | 170 089 |
| Kohustised kokku | 8 830 | 7 401 | 8 552 | 8 121 | 8 085 | 7 964 | 9 607 |
| Omakapital | 175 487 | 175 742 | 177 352 | 172 321 | 168 627 | 161 931 | 160 482 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | -2,8 % | 8,0 % | 6,1 % | 10,5 % | 2,4 % | -1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 184 317 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 830 € · 4,8 %
- Omakapital 175 487 € · 95,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 54 000 €
-
77121 Veokite rentimine ja kasutusrent 3 665 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 474 € | 3 379 € | 13 500 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 448 € | 3 379 € | 14 308 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 419 € | 4 398 € | 13 994 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 441 € | 3 403 € | 13 923 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 394 € | 3 452 € | 14 502 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 477 € | 3 452 € | 15 140 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 319 € | 4 424 € | 14 332 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 289 € | 3 334 € | 14 565 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 158 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 126 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 500 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 166 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMänniku tee 104/5, Tallinn, 11216
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10009191 / 12
-
08.02.2021Muutmiskanne Ä 10009191 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10009191 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10009191 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10009191 / 8
-
19.11.2010Muutmiskanne Ä 10009191 / 7
-
23.07.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10009191 / 6
-
18.06.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10009191 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 9191 / 5
-
01.06.2005Muutmiskanne Ä 9191 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |