Luminor Liising AS
Registrisse kantud 10237140Luminor Liising AS (registrikood 10237140) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala kapitalirent (EMTAK 64911). 2025. aasta tulud kokku (finantsasutus) olid 63 181 535 eurot ja puhaskasum 5 559 000 eurot, bilansimaht 1 776 969 000 eurot. Juhatuse liikmed on Gita Šakina, Julija Trakimavičienė, Dalia Mockė. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.08.1997 (29 a 2 k) · Liivalaia tn 45, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101097527 · osakapital 3 834 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101097527
- Osakapital
- 3 834 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Kapitalirent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,7 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,5 % | 2024: 8,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 63 181 535 | 72 549 934 | 52 461 000 | 21 337 988 | 22 309 556 | 24 038 603 | 28 816 790 |
| Puhaskasum | 5 559 000 | 4 379 000 | 8 351 000 | 4 883 728 | 14 475 481 | 6 643 811 | 6 965 489 |
| Käibevara | 1 772 001 000 | 417 059 000 | 1 316 233 000 | 612 926 971 | 673 424 829 | 631 372 765 | 761 531 069 |
| Põhivara | 4 968 000 | 1 290 160 000 | 5 334 000 | 15 107 516 | 11 463 990 | 9 086 575 | 12 396 083 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 776 969 000 | 1 707 219 000 | 1 321 567 000 | 628 034 487 | 684 888 819 | 640 459 340 | 773 927 152 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 151 727 000 | 146 168 000 | 141 789 000 | 133 438 555 | 128 554 827 | 114 079 346 | 107 746 447 |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 102 430 € | 108 277 € | 0 € | 10 |
| II kv 2026 | 167 839 € | 177 792 € | 0 € | 11 |
| I kv 2026 | 135 421 € | 141 967 € | 0 € | 10 |
| IV kv 2025 | 136 702 € | 143 450 € | 0 € | 10 |
| III kv 2025 | 135 811 € | 144 630 € | 0 € | 10 |
| II kv 2025 | 185 678 € | 194 951 € | 0 € | 12 |
| I kv 2025 | 133 736 € | 139 875 € | 0 € | 13 |
| IV kv 2024 | 153 415 € | 160 720 € | 0 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 36 092 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 941 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Stephen A. Schwarzman
- Luminor Bank AS Tegelik kasusaaja
- Luminor Pensions Estonia AS Tegelik kasusaaja
- Maksekeskus AS Tegelik kasusaaja
- Luminor Holding AS Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Luminor Bank AS konsolideerimine
-
Luminor Holding AS konsolideerimine
Skeem
LEI 213800U13Q5VKVP2PK68
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 63 181 535 €
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 654 729 €
- 9. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 753 396 €
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 179 323 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 753 396 | 1 245 946 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 98 715 €
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 58 507 €
- Lüganuse Vallavalitsus · maksed 39 753 €
- Päästeamet · maksed 30 421 €
- Elva Vallavalitsus · maksed 25 830 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 25 114 €
Riigihanked
11 lepingut 5 aastaga · 1 463 838 € ilma raamlepinguteta-
Sisekaitseakadeemia · 21.09.2026 · ühispakkumus
-
Saaremaa Vallavalitsus · 21.07.2026 · ühispakkumus
-
Põllumajandus- ja Toiduamet · 08.06.2026 · 2 osa · ühispakkumus
-
Transpordiameti ametiautode kasutusrent 281 685 €Transpordiamet · 08.01.2026 · 5 osa · ühispakkumus
-
Transpordiamet · 27.05.2025 · ühispakkumus
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 03.01.2025 · ühispakkumus
-
Lüganuse Vallavalitsus · 17.12.2024 · 2 osa · ühispakkumus
-
Päästeamet · 30.10.2024 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.04.2026Muutmiskanne Ä 10015683 / 50
-
02.03.2026Muutmiskanne Ä 10015683 / 49
-
24.09.2025Muutmiskanne Ä 10015683 / 48
-
10.04.2025Muutmiskanne Ä 10015683 / 47
-
16.08.2024Muutmiskanne Ä 10015683 / 46
-
29.07.2024Muutmiskanne Ä 10015683 / M18
-
21.06.2024Muutmiskanne Ä 10015683 / 45
-
27.09.2023Muutmiskanne Ä 10015683 / M17
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 10015683 / 43
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 10015683 / 44
-
04.08.2022Muutmiskanne Ä 10015683 / 42
-
20.06.2022Muutmiskanne Ä 10015683 / 41
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |