Luminor Bank AS
Registrisse kantud 11315936Luminor Bank AS (registrikood 11315936) on 2006. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala krediidiasutused (EMTAK 64191). 2025. aasta tulud kokku (finantsasutus) olid 684 400 000 eurot ja puhaskasum 138 700 000 eurot, bilansimaht 15 951 100 000 eurot. Juhatuse liikmed on Mari Mõis, Diego Biondo, Ossi Henrik Leikola. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2006 (19 a 11 k) · Liivalaia tn 45, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101097527 · osakapital 34 912 230 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101097527
- Osakapital
- 34 912 230 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Krediidiasutused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,7 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,3 % | 2024: 10,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 684 400 000 | 875 700 000 | 812 125 000 | 390 513 000 | 326 177 000 | 333 739 000 | 362 790 000 |
| Puhaskasum | 138 700 000 | 198 300 000 | 189 400 000 | 117 000 000 | 53 300 000 | 60 272 000 | – |
| Käibevara | 15 540 900 000 | 15 574 800 000 | 15 256 700 000 | 14 508 600 000 | 13 069 800 000 | 14 663 123 000 | – |
| Põhivara | 410 200 000 | 243 100 000 | 346 300 000 | 348 900 000 | 330 700 000 | 376 121 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 951 100 000 | 15 817 900 000 | 15 603 000 000 | 14 857 500 000 | 13 400 500 000 | 15 039 244 000 | 13 758 141 000 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 1 807 700 000 | 1 628 100 000 | 1 724 200 000 | 1 534 900 000 | 1 508 100 000 | 1 645 796 000 | – |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
2019: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 733 300 000 | 922 400 000 | 855 036 000 | 438 317 000 | 368 452 000 | 369 635 000 | 407 504 000 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 15 902 000 000 | 15 723 700 000 | 15 492 100 000 | 14 756 700 000 | 13 316 790 000 | 14 924 103 000 | 13 733 664 000 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 2 688 | 2 476 | 2 491 | 2 353 | 2 262 | 2 489 | 2 489 |
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 801 554 € | 5 473 010 € | 93 519 472 € | 689 |
| II kv 2026 | 6 584 435 € | 7 038 752 € | 90 959 976 € | 655 |
| I kv 2026 | 5 226 240 € | 4 881 865 € | 74 155 461 € | 625 |
| IV kv 2025 | 5 315 790 € | 4 809 139 € | 86 800 377 € | 619 |
| III kv 2025 | 5 419 481 € | 4 637 095 € | 88 824 670 € | 604 |
| II kv 2025 | 6 205 206 € | 6 186 737 € | 82 803 738 € | 577 |
| I kv 2025 | 5 623 337 € | 4 712 620 € | 75 745 125 € | 558 |
| IV kv 2024 | 4 693 507 € | 3 866 325 € | 98 318 187 € | 552 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 600 518 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 824 337 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 31 173 157 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 092 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Stephen A. Schwarzman
- Luminor Liising AS Tegelik kasusaaja
- Luminor Pensions Estonia AS Tegelik kasusaaja
- Maksekeskus AS Tegelik kasusaaja
- Luminor Holding AS Tegelik kasusaaja
-
Mari Mõis
- Luminor Holding AS Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideeritud välismaised tütarettevõtted: LUMINOR INVESTICIJŲ VALDYMAS UAB (LT), Luminor Asset Management IPAS (LV), Luminor Līzings SIA (LV)
Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Luminor Holding AS konsolideerimine
Osalused ja nende osalused (3)
-
Luminor Liising AS konsolideerimine
-
Luminor Pensions Estonia AS konsolideerimine
Skeem
LEI 213800JD2L89GGG7LF07
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 30.12.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 02.10.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 05.06.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 05.06.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 19.12.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 15.06.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · kogu Eesti 684 400 000 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus 206 tk
- 1. Suurimad juhatused · 250 ja rohkem töötajat 9 tk
- 3. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Finants ja kindlustus 13 391 469 €
- 11. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · 250 ja rohkem töötajat 54 866 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 437 |
| Müük avalikule sektorile | 13 391 469 | 13 570 365 |
| Toetused kokku | 0 | 437 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva Linnavalitsuse Rahandusamet · maksed 5 524 929 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 2 400 722 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 813 286 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 587 026 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 552 334 €
- Lääneranna Vallavalitsus · maksed 460 454 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 10103847 / 62
-
07.08.2026Muutmiskanne Ä 10103847 / 61
-
31.07.2026Muutmiskanne Ä 10103847 / 60
-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 10103847 / 59
-
27.03.2025Muutmiskanne Ä 10103847 / 58
-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 10103847 / M23
-
22.11.2024Muutmiskanne Ä 10103847 / 56
-
22.11.2024Muutmiskanne Ä 10103847 / 57
-
05.11.2024Muutmiskanne Ä 10103847 / M22
-
08.05.2024Muutmiskanne Ä 10103847 / 55
-
23.11.2023Muutmiskanne Ä 10103847 / 54
-
30.10.2023Muutmiskanne Ä 10103847 / M21
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 22.04.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 17.04.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |