OÜ Mitramex
Registrisse kantud 10287280OÜ Mitramex (registrikood 10287280) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Uue-Antsla küla, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2025. aasta müügitulu oli 28 530 eurot ja puhaskasum 1 384 eurot, bilansimaht 45 350 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Igor Põldsepp. Juhatuse liikmed on Igor Põldsepp, Kaija Põldsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.09.1997 (29 a 0 k) · Õunaaia, Uue-Antsla küla, 66509
Registriandmed KMKR EE100426186 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100426186
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,9 % | 2024: 29,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,3 % | 2024: 42,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,2 % | 2024: 70,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −35,6 % | 2024: −11,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 530 | 44 330 | 50 055 | 130 821 | 126 580 | 81 193 | 89 708 |
| Puhaskasum | 1 384 | 13 039 | -6 885 | 7 076 | -166 | -2 410 | -379 |
| Käibevara | 35 916 | 39 025 | 54 694 | 36 756 | 34 810 | 32 548 | 46 225 |
| Põhivara | 9 434 | 4 434 | 4 434 | 1 434 | 1 434 | 1 434 | 1 434 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 350 | 43 459 | 59 128 | 38 190 | 36 244 | 33 982 | 47 659 |
| Kohustised kokku | 13 497 | 12 990 | 41 698 | 10 870 | 16 000 | 13 573 | 26 840 |
| Omakapital | 31 853 | 30 469 | 17 430 | 27 320 | 20 244 | 20 409 | 20 819 |
| Kasumimarginaal | 4,9 % | 29,4 % | -13,8 % | 5,4 % | -0,1 % | -3,0 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 916 € · 79,2 %
- Põhivara 9 434 € · 20,8 %
- Lühiajalised kohustised 13 497 € · 29,8 %
- Omakapital 31 853 € · 70,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 113 € | 0 € | 7 101 € | 0 |
| II kv 2026 | 281 € | 0 € | 4 950 € | 0 |
| I kv 2026 | 142 € | 0 € | 946 € | 0 |
| IV kv 2025 | 779 € | 0 € | 5 011 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 156 € | 0 € | 8 112 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 396 € | 0 € | 10 631 € | 0 |
| I kv 2025 | 485 € | 0 € | 5 947 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 300 € | 0 € | 10 384 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 367 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20008392 / 7
-
17.10.2019Muutmiskanne Ä 20008392 / 6
-
16.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20008392 / 5
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20008392 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20008392 / 3
-
02.08.2010Muutmiskanne Ä 20008392 / 2
-
08.05.2002Toimiku dokumentide kontroll Ä 8392 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |