OÜ Raidor
Registrisse kantud 10291168OÜ Raidor (registrikood 10291168) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Rõõmu küla, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 3 019 eurot ja puhaskasum -424 041 eurot, bilansimaht 1 715 006 eurot. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Robert Mirzo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.1997 (29 a 0 k) · Kulleri, Rõõmu küla, 62213
Registriandmed KMKR EE100269903 · osakapital 2 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100269903
- Osakapital
- 2 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14 045,7 % | 2024: -558,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -72,4 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,2 % | 2024: 50,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +25,2 % | 2024: +29,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +72,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 019 | 2 411 | 1 867 | 7 450 | 4 034 | 200 | 13 675 |
| Puhaskasum | -424 041 | -13 468 | 132 541 | -180 931 | -109 365 | 751 274 | 74 960 |
| Käibevara | 191 063 | 172 391 | 231 997 | 61 385 | 108 610 | 244 610 | 775 794 |
| Põhivara | 1 523 943 | 1 995 493 | 1 959 494 | 2 136 684 | 2 422 667 | 2 563 320 | 1 621 187 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 715 006 | 2 167 884 | 2 191 491 | 2 198 069 | 2 531 277 | 2 807 930 | 2 396 981 |
| Kohustised kokku | 1 129 297 | 1 071 270 | 1 047 214 | 1 126 333 | 1 228 610 | 1 287 953 | 1 330 736 |
| Omakapital | 585 709 | 1 096 614 | 1 144 277 | 1 071 736 | 1 302 667 | 1 519 977 | 1 066 245 |
| Kasumimarginaal | -14 045,7 % | -558,6 % | 7 099,1 % | -2 428,6 % | -2 711,1 % | 375 637,0 % | 548,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 191 063 € · 11,1 %
- Põhivara 1 523 943 € · 88,9 %
- Lühiajalised kohustised 484 365 € · 28,2 %
- Pikaajalised kohustised 644 932 € · 37,6 %
- Omakapital 585 709 € · 34,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused põhitegevus 2 488 €
-
55204 Külaliskorterid 531 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 148 € | 1 201 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 068 € | 1 131 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 940 € | 1 250 € | 1 991 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 894 € | 1 558 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 617 € | 1 558 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 546 € | 1 558 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 081 € | 1 758 € | 3 088 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 438 € | 1 500 € | 351 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 383 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Robert Mirzo
- Osaühing M5 Tegelik kasusaaja
- RD Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Laulupeo 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Road Investeeringud Osanik
- CT Invest OÜ Juhatuse liige
- Aisapro 39 OÜ Tegelik kasusaaja
- RFS Invest OÜ Juhatuse liige
- OÜ FOEDUS Juhatuse liige
-
Monika Kuller
- OÜ ROSIAN INVEST Juhatuse liige
- OÜ HealMe Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ FOEDUS | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 1 850 €2025 |
| OÜ Mirco Invest | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 531 €2025 |
| RD Kinnisvara OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 411 535 €2025 |
| UKRINVEST OÜ | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 159 €2025 |
| Osaühing M5 | 16,78 % | 429 € | 01.09.2023 | 548 495 €2025 |
| OÜ HealMe | 9,09 % | 250 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (10)
-
OÜ FOEDUS 50 %
-
OÜ Mirco Invest 50 %
-
RD Kinnisvara OÜ 50 %
-
UKRINVEST OÜ 50 %
-
Osaühing M5 16,78 %
-
OÜ HealMe 9,09 %
Skeem
LEI 254900ND72LDQWW9GC90
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKulleri, Rõõmu küla, 62213
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Luunja vald 10 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20008896 / 15
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20008896 / 14
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20008896 / 13
-
29.11.2016Muutmiskanne Ä 20008896 / 12
-
23.11.2011Muutmiskanne Ä 20008896 / 11
-
02.11.2011Muutmiskanne Ä 20008896 / 10
-
14.06.2010Muutmiskanne Ä 20008896 / 9
-
19.08.2009Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel K 12110 / 8
-
19.08.2009Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 8896 / 7
-
06.01.2003Märkus Ä 8896 / 6
-
22.11.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 8896 / 5
-
06.11.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 8896 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 19.09.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 01.02.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 22.12.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |