Osaühing M5
Registrisse kantud 10975027Osaühing M5 (registrikood 10975027) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 548 495 eurot ja puhaskasum 174 088 eurot, bilansimaht 6 391 517 eurot. Juhatuse liikmed on Peep Pihotalo, Kuldar Gil. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.2003 (23 a 0 k) · Metalli tn 3, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE100864382 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100864382
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,7 % | 2024: 115,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,9 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,1 % | 2024: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +6,3 % | 2024: −7,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 548 495 | 515 926 | 558 602 | 580 006 | 477 895 | 685 276 | 102 803 |
| Puhaskasum | 174 088 | 593 731 | 262 023 | -585 002 | 1 788 510 | 153 893 | -19 169 |
| Käibevara | 111 324 | 101 715 | 72 908 | 65 599 | 79 182 | 79 818 | 62 106 |
| Põhivara | 6 280 193 | 6 280 188 | 6 215 715 | 7 150 675 | 7 451 425 | 5 310 940 | 3 785 771 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 391 517 | 6 381 903 | 6 288 623 | 7 216 274 | 7 530 607 | 5 390 758 | 3 847 877 |
| Kohustised kokku | 2 805 809 | 2 860 282 | 3 335 733 | 4 525 407 | 4 254 738 | 3 903 399 | 2 514 411 |
| Omakapital | 3 585 708 | 3 521 621 | 2 952 890 | 2 690 867 | 3 275 869 | 1 487 359 | 1 333 466 |
| Kasumimarginaal | 31,7 % | 115,1 % | 46,9 % | -100,9 % | 374,2 % | 22,5 % | -18,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 111 324 € · 1,7 %
- Põhivara 6 280 193 € · 98,3 %
- Lühiajalised kohustised 137 384 € · 2,1 %
- Pikaajalised kohustised 2 668 425 € · 41,7 %
- Omakapital 3 585 708 € · 56,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 166 € | 0 € | 110 557 € | 0 |
| II kv 2026 | 27 558 € | 0 € | 135 751 € | 0 |
| I kv 2026 | 34 545 € | 0 € | 150 324 € | 0 |
| IV kv 2025 | 20 650 € | 0 € | 135 097 € | 0 |
| III kv 2025 | 28 213 € | 0 € | 129 578 € | 0 |
| II kv 2025 | 21 555 € | 0 € | 143 099 € | 0 |
| I kv 2025 | 33 298 € | 0 € | 135 501 € | 0 |
| IV kv 2024 | 26 134 € | 0 € | 127 833 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 389 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 852 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peep Pihotalo
- OÜ AGE Com Osanik
- Foxhole OÜ Juhatuse liige
- osaühing Privaks Osanik
- Banga OÜ Juhatuse liige
- AD3 OÜ Juhatuse liige
- Medialab OÜ Osanik
-
RD Kinnisvara OÜ
- OÜ Antegenes Osanik
- Kloostri 1 OÜ Osanik
-
OÜ Raidor
- RD Kinnisvara OÜ Osanik
- OÜ FOEDUS Osanik
- OÜ Mirco Invest Osanik
- UKRINVEST OÜ Osanik
- OÜ HealMe Osanik
-
Robert Mirzo
- RD Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Laulupeo 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Road Investeeringud Juhatuse liige
- CT Invest OÜ Juhatuse liige
- Aisapro 39 OÜ Tegelik kasusaaja
- RFS Invest OÜ Juhatuse liige
- OÜ Raidor Juhatuse liige
- OÜ FOEDUS Tegelik kasusaaja
-
Kuldar Gil
- Laulupeo 2 OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Supluse pst 1 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Paldiski mnt 96a // Vabaõhumuuseumi tee 1 korteriühistu Juhatuse liige
- Osaühing Gil Management Osanik
- OÜ JEKE Project Juhatuse liige
- Aisapro 39 OÜ Juhatuse liige
- Pärnu linn, Aisa tn 39 korteriühistu Juhatuse liige
- Kontegis OÜ Tegelik kasusaaja
-
OÜ Road Investeeringud
- Metalli Maja OÜ Osanik
Varasemad isikud (1)
- OÜ MIRCO INVEST · Osanik · kuni 30.09.2026
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Foxhole OÜ 50 %
-
OÜ Road Investeeringud 20,74 %
-
OÜ Raidor 16,78 %
-
RD Kinnisvara OÜ 12,48 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 244 575 | 355 027 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kristiine Linnaosa Valitsus · maksed 244 575 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2026Osalus lõppes: OÜ Mirco Invest
-
01.10.2026Uus osalus: OÜ Road Investeeringud (20.74%)
-
30.09.2026Osanike andmed muutusid
-
29.09.2026Muutmiskanne Ä 10074763 / 10
-
02.03.2026Muutmiskanne Ä 10074763 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10074763 / 8
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 10074763 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10074763 / 6
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10074763 / 5
-
17.11.2011Muutmiskanne Ä 10074763 / 4
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 74763 / 3
-
24.03.2005Märkus Ä 74763 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 27.04.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |