UPTIME OÜ
Registrisse kantud 10308733UPTIME OÜ (registrikood 10308733) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 5 509 918 eurot ja puhaskasum 1 736 862 eurot, bilansimaht 9 702 856 eurot. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Eero Tohver, Omanikukonto: RAIMO Seero. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.10.1997 (28 a 11 k) · Pärnu mnt 158, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE100336302 · osakapital 41 730 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100336302
- Osakapital
- 41 730 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,5 % | 2024: 32,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,5 % | 2024: 24,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 2024: 78,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −12,0 % | 2024: −4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 509 918 | 6 261 339 | 6 568 748 | 6 177 716 | 5 438 386 | 5 459 527 | 4 211 581 |
| Puhaskasum | 1 736 862 | 2 008 518 | 2 381 811 | 1 964 357 | 1 654 339 | 1 479 171 | 1 078 311 |
| Käibevara | 2 103 625 | 2 142 321 | 2 607 841 | 2 837 439 | 2 902 764 | 2 814 445 | 2 524 591 |
| Põhivara | 7 599 231 | 8 293 782 | 6 925 495 | 5 316 854 | 4 564 482 | 3 345 763 | 2 186 527 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 702 856 | 10 436 103 | 9 533 336 | 8 154 293 | 7 467 246 | 6 160 208 | 4 711 118 |
| Kohustised kokku | 782 780 | 2 272 889 | 1 048 640 | 1 151 408 | 1 848 718 | 1 866 019 | 1 376 100 |
| Omakapital | 8 920 076 | 8 163 214 | 8 484 696 | 7 002 885 | 5 618 528 | 4 294 189 | 3 335 018 |
| Kasumimarginaal | 31,5 % | 32,1 % | 36,3 % | 31,8 % | 30,4 % | 27,1 % | 25,6 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 990 796 | 18 711 751 | 18 079 461 | 16 162 434 | 13 297 385 | 10 331 078 | 8 476 606 |
| Puhaskasum | 1 330 783 | 2 699 921 | 2 707 097 | 2 684 063 | 2 179 141 | 1 811 268 | 1 454 621 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 12 841 803 | 14 157 555 | 11 438 435 | 10 531 657 | 9 789 519 | 7 330 331 | 5 662 608 |
| Kohustised kokku | 4 094 697 | 5 421 311 | 2 747 438 | 3 105 758 | 3 529 368 | 3 010 049 | 2 344 415 |
| Omakapital | 8 747 106 | 8 736 244 | 8 690 997 | 7 425 899 | 6 260 151 | 4 320 282 | 3 318 193 |
| Töötajaid | 202 | 165 | 166 | 169 | 165 | 118 | 97 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 103 625 € · 21,7 %
- Põhivara 7 599 231 € · 78,3 %
- Lühiajalised kohustised 782 780 € · 8,1 %
- Omakapital 8 920 076 € · 91,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 545 661 € | 378 516 € | 1 147 755 € | 54 |
| II kv 2026 | 629 298 € | 381 780 € | 1 422 974 € | 55 |
| I kv 2026 | 627 936 € | 393 286 € | 1 396 947 € | 56 |
| IV kv 2025 | 674 190 € | 418 783 € | 1 505 760 € | 57 |
| III kv 2025 | 645 660 € | 438 696 € | 1 399 386 € | 59 |
| II kv 2025 | 648 263 € | 421 975 € | 1 517 580 € | 60 |
| I kv 2025 | 1 093 277 € | 433 234 € | 1 655 295 € | 65 |
| IV kv 2024 | 633 660 € | 392 610 € | 1 600 428 € | 62 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 181 887 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 126 172 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 382 585 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 493 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Osaühing ET & Ko Konsultatsioonid
- Osaühing SIRKEL&MALL Osanik
- INCLUSION OÜ Osanik Maksuvõlg
- Wise Guys Investment OÜ Osanik
- SMA Poland OÜ Osanik
- Estateguru Holding OÜ Osanik
-
Omanikukonto: RAIMO Seero
- Opus Online OÜ Tegelik kasusaaja
-
Eero Tohver
- Opus Online OÜ Juhatuse liige
- Scalewireless OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Osaühing ET & Ko Konsultatsioonid Tegelik kasusaaja
- SMA Poland OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ CT Turundus Juhatuse liige
- Uptime PL OÜ Tegelik kasusaaja
- Freiherr Investments OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Freiherr Investments OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Uptime PL OÜ | 80 % | 2 000 € | 01.09.2023 | – |
| Datasky OÜ | 51 % | 1 275 € | 17.11.2025 | 2 634 200 €2025 |
| Opus Online OÜ | 50,98 % | 1 593 € | 16.08.2023 | 2 818 565 €2025 |
| Scalewireless OÜ Maksuvõlg | 25 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 170 579 €2025 |
| Lucca Investeeringud OÜ | 11 % | 286 € | 16.08.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Osalused ja nende osalused (7)
-
Freiherr Investments OÜ 100 %
-
Uptime PL OÜ 80 %
-
Datasky OÜ 51 %
-
Opus Online OÜ 50,98 %
-
Skeem
LEI 254900XIGVPLJOG3IK35
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 8,1 %
- 14. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 50–249 töötajat 7 tk
- 22. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 31,5 %
- 23. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 6 tk
- 33. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 1 736 862 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 776 580 | 1 156 352 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · maksed 152 090 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 116 138 €
- Kaitsevägi · maksed 107 424 €
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 106 318 €
- AS Eesti Raudtee · maksed 72 393 €
- SA CR14 · maksed 40 474 €
Riigihanked
10 lepingut 5 aastaga · 730 640 € ilma raamlepinguteta-
SharePointi arendus- ja hooldustööd 320 000 €Eesti Töötukassa · 02.07.2026 · raamleping
-
Andmeinseneri roll 430 000 €Elering AS · 26.05.2026
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
-
PONY arendus- ja hooldustööd 591 500 €aktsiaselts Eesti Raudtee · 07.07.2025 · raamleping
-
VJS arendus- ja hooldustööd 3 000 000 €aktsiaselts Eesti Raudtee · 04.07.2025 · raamleping
-
Riigikontroll · 13.05.2025
-
SharePoint´i hooldus- ja arendustööd 125 000 €Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 08.04.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.10.2020Muutmiskanne Ä 10019057 / 31
-
27.12.2019Kommertspandi avamiskanne K 10019057 / 30
-
04.12.2018Muutmiskanne Ä 10019057 / 29
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10019057 / 28
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10019057 / 27
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10019057 / 26
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10019057 / 25
-
29.01.2016Muutmiskanne Ä 10019057 / 24
-
12.12.2015Muutmiskanne Ä 10019057 / 23
-
04.08.2015Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10019057 / 22
-
02.04.2012Muutmiskanne Ä 10019057 / 21
-
12.05.2011Muutmiskanne Ä 10019057 / 20
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.09.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 29.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 18.09.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 05.10.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 12.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 01.09.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |