Datasky OÜ
Registrisse kantud 14372426Datasky OÜ (registrikood 14372426) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 634 200 eurot ja puhaskasum -165 148 eurot, bilansimaht 357 050 eurot. Juhatuse liige on Märt Ridala. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2017 (8 a 11 k) · Maakri tn 19/1, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102027541 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102027541
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,3 % | 2024: 6,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 27,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,1 % | 2024: 42,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −19,8 % | 2024: +13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 634 200 | 3 284 645 | 2 894 511 | 2 153 027 | 2 019 217 | 1 163 942 | 994 000 |
| Puhaskasum | -165 148 | 208 704 | 152 214 | 97 842 | 218 969 | 23 826 | 29 103 |
| Käibevara | 313 387 | 1 738 093 | 1 217 240 | 806 834 | 782 213 | 186 252 | 96 760 |
| Põhivara | 43 663 | 45 953 | 54 529 | 55 770 | 2 963 | 5 282 | 7 601 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 357 050 | 1 784 046 | 1 271 769 | 862 604 | 785 176 | 191 534 | 104 361 |
| Kohustised kokku | 357 230 | 1 026 278 | 722 705 | 465 754 | 486 168 | 111 495 | 48 148 |
| Omakapital | -180 | 757 768 | 549 064 | 396 850 | 299 008 | 80 039 | 56 213 |
| Kasumimarginaal | -6,3 % | 6,4 % | 5,3 % | 4,5 % | 10,8 % | 2,0 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 313 387 € · 87,8 %
- Põhivara 43 663 € · 12,2 %
- Lühiajalised kohustised 357 230 € · 100,1 %
- Omakapital -180 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 128 746 € | 117 074 € | 370 842 € | 16 |
| II kv 2026 | 127 659 € | 102 178 € | 517 440 € | 16 |
| I kv 2026 | 157 514 € | 157 652 € | 458 311 € | 21 |
| IV kv 2025 | 373 178 € | 206 246 € | 1 287 506 € | 21 |
| III kv 2025 | 232 685 € | 245 094 € | 624 832 € | 27 |
| II kv 2025 | 247 450 € | 266 392 € | 631 858 € | 33 |
| I kv 2025 | 295 812 € | 274 201 € | 1 744 709 € | 36 |
| IV kv 2024 | 255 733 € | 272 574 € | 885 794 € | 39 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 915 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 39 025 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 90,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 123 614 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 690 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
UPTIME OÜ
- Opus Online OÜ Osanik
- Scalewireless OÜ Osanik Maksuvõlg
- Freiherr Investments OÜ Osanik
- Uptime PL OÜ Osanik
- Lucca Investeeringud OÜ Osanik
-
Märt Ridala
- Ridala invest OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
UPTIME OÜ 51 %
-
Ridala invest OÜ 49 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 400 025 866 €
- 47. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 165 148 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 71 605 | 217 776 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- JUSTIITS- JA DIGIMINISTEERIUM · maksed 69 301 €
- Eesti Töötukassa · maksed 2 304 €
Riigihanked
7 lepingut 5 aastaga · 2 250 000 € ilma raamlepinguteta-
Mentorteenus 25 866 €Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL · 03.07.2026 · 4 osa · raamleping
-
Varitseva õhuründemoona raamleping 400 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 09.01.2026 · ühispakkumus · raamleping
-
Andmeplatvormi hange 4 500 000 €Elering AS · 25.08.2025 · ühispakkumus · raamleping
-
PONY arendus- ja hooldustööd 591 500 €aktsiaselts Eesti Raudtee · 07.07.2025 · ühispakkumus · raamleping
-
VJS arendus- ja hooldustööd 3 000 000 €aktsiaselts Eesti Raudtee · 04.07.2025 · ühispakkumus · raamleping
-
IT- ja andmeteadustööd 20 000 000 €Riigi Infosüsteemi Amet · 30.01.2024 · raamleping
-
aktsiaselts Eesti Raudtee · 06.06.2023 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.12.2025Muutmiskanne Ä 50069412 / 13
-
26.11.2025Muutmiskanne Ä 50069412 / M7
-
17.11.2025Muutmiskanne Ä 50069412 / 12
-
14.11.2025Osanike muutmine Ä 50069412 / M6
-
07.11.2025Muutmiskanne Ä 50069412 / 11
-
06.11.2025Osanike muutmine Ä 50069412 / M5
-
19.06.2024Muutmiskanne Ä 50069412 / 10
-
06.06.2024Muutmiskanne Ä 50069412 / M4
-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 50069412 / 9
-
25.01.2024Osanike muutmine Ä 50069412 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069412 / 8
-
09.02.2023Muutmiskanne Ä 50069412 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |