Endover OÜ

Registrisse kantud 10308874
☆ Jälgi

Endover OÜ (registrikood 10308874) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 9 687 222 eurot ja puhaskasum 9 798 502 eurot, bilansimaht 48 681 143 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 31.10.1997 (28 a 11 k) · Maakri tn 19/1, Tallinn, 10145

Müügitulu 2025
9,7 mln €
↓ −28 % vs 2024
Puhaskasum 2025
9,8 mln €
↑ +256 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
26
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100348073 · osakapital 3 056 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100348073
Osakapital
3 056 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
EMTAK 68201
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
48 681 143 €
↑ +30 % vs 2024
Omakapital 2025
29 075 553 €
↑ +50 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-5M05M10M15M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 101,1 % 2024: 20,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) 33,7 % 2024: 14,2 %
Omakapitali osakaal varadest 59,7 % 2024: 51,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,7 2024: 0,9
Müügitulu kasv −27,6 % 2024: +301,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +52,0 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 9 687 222 13 388 944 3 337 034 8 630 470 10 471 269 1 195 552 2 730 504
Puhaskasum 9 798 502 2 752 568 703 068 733 359 5 359 748 -999 706 99 824
Käibevara 4 581 501 4 320 903 4 532 569 4 119 615 1 298 647 3 351 583 4 100 489
Põhivara 44 099 642 33 172 338 26 769 718 22 381 299 23 417 912 22 867 319 21 849 749
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 48 681 143 37 493 241 31 302 287 26 500 914 24 716 559 26 218 902 25 950 238
Kohustised kokku 19 605 590 18 079 190 14 084 474 9 696 169 8 365 173 15 082 263 13 813 893
Omakapital 29 075 553 19 414 051 17 217 813 16 804 745 16 351 386 11 136 639 12 136 345
Kasumimarginaal 101,1 % 20,6 % 21,1 % 8,5 % 51,2 % -83,6 % 3,7 %

Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)

Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.

Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 14 328 832 16 323 839 14 193 147 30 952 923 10 247 348 17 614 551 26 576 441
Puhaskasum 9 045 746 2 412 365 1 044 044 5 348 391 4 400 891 -2 497 912 212 712
Bilansimaht (varad kokku) 50 736 678 44 192 013 43 664 083 37 642 734 30 677 093 26 705 081 28 603 660
Kohustised kokku 20 158 012 22 619 887 24 089 523 18 675 566 16 779 097 17 093 649 16 794 740
Omakapital 30 578 666 21 572 126 19 574 560 18 967 168 13 897 996 9 611 432 11 808 920
Töötajaid 25 23 21 22 18 40 63

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 48 681 143 €
  • Käibevara 4 581 501 € · 9,4 %
  • Põhivara 44 099 642 € · 90,6 %
Rahastus 48 681 143 €
  • Lühiajalised kohustised 2 660 456 € · 5,5 %
  • Pikaajalised kohustised 16 945 134 € · 34,8 %
  • Omakapital 29 075 553 € · 59,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,7
Kohustised ÷ bilansimaht 40,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 90,6 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 8 400 000 €
  • 70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 1 095 783 €
  • 68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused 191 439 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
0 €
↓ −100 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
26
2025: 25 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0500k1M1,5M2M2,5M3MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

02,5M5M7,5M10M12,5MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 0 € 239 812 € 262 039 € 26
II kv 2026 228 705 € 218 200 € 257 637 € 26
I kv 2026 280 064 € 279 337 € 320 565 € 25
IV kv 2025 176 013 € 198 630 € 336 890 € 25
III kv 2025 0 € 194 875 € 329 155 € 21
II kv 2025 215 659 € 196 857 € 289 017 € 23
I kv 2025 1 988 111 € 218 980 € 7 969 516 € 24
IV kv 2024 2 669 706 € 177 082 € 11 597 498 € 23

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)79 937 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest–
Riiklikud maksud / maksustatav käive0,0 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)87 346 €
Hinnanguline keskmine brutopalk5 913 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Endo Tõnuver
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 31.10.1997
Uku Tint
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 21.11.2019
Roul Tutt
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 03.10.2025

Tegelikud kasusaajad

Endo Tõnuver
Otsene osalus · Eesti · alates 04.09.2018

Osanikud

Endo Tõnuver
3 056 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (11)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Rocca B OÜ 100 % 3 000 € 01.09.2023 –
Rocca C OÜ 100 % 3 000 € 03.06.2025 4 564 108 €2025
VK12 OÜ 100 % 2 500 € 01.09.2023 200 000 €2025
VK4 OÜ 100 % 3 000 € 24.05.2024 –
VK11 OÜ 30 % 750 € 01.09.2023 792 403 €2025
OÜ Metropoli Ehitus 10 % 770 € 01.09.2023 46 461 031 €2025
RT3 OÜ 8,98 % 274 € 02.09.2023 18 113 €2025
POS3 OÜ 6 % 150 € 26.05.2025 1 938 651 €2025
VK22 OÜ 6 % 150 € 29.05.2025 1 504 122 €2025
VK9 OÜ 6 % 150 € 04.06.2025 4 994 144 €2025
Volta SKAI OÜ 6 % 150 € 06.06.2025 –

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Osalused ja nende osalused (11)

Skeem
100 %100 %100 %100 %30 %10 %9,0 %6 %6 %6 %6 %Endover OÜEndover OÜRocca B OÜRocca B OÜRocca C OÜRocca C OÜVK12 OÜVK12 OÜVK4 OÜVK4 OÜVK11 OÜVK11 OÜOÜ Metropoli EhitusOÜ Metropoli EhitusRT3 OÜRT3 OÜPOS3 OÜPOS3 OÜVK22 OÜVK22 OÜVK9 OÜVK9 OÜVolta SKAI OÜVolta SKAI OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Maakri tn 19/1, Tallinn, 10145
Juhata: 59.433304, 24.760005
Büroohoone ehitatud 2019 D Samal aadressil veel 319 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 92 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (11 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Tarbijavaidluste komisjoni otsused

Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·
Kuupäev Vaidluse liik Tulemus Täitmine
16.09.2020 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –

Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
02505007501k2025
Rida, € 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 1 000
Toetused kokku 1 000

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2025

  • Tallinna Strateegiakeskus · toetus 1 000 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 18.12.2025
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 26
  • 03.10.2025
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 25
  • 26.05.2025
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 24
  • 04.10.2024
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10019411 / 23
  • 09.09.2024
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10019411 / 22
  • 19.08.2024
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10019411 / M17
  • 16.10.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10019411 / 21
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 20
  • 08.06.2022
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 19
  • 21.11.2019
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 18
  • 25.03.2019
    Muutmiskanne Ä 10019411 / 17
  • 20.03.2019
    Muutmiskanne Ä 10019411 / M14

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Keskmise suurusega ettevõtja
2024 30.06.2025 Keskmise suurusega ettevõtja
2023 30.09.2024 Keskmise suurusega ettevõtja
2022 30.06.2023 Keskmise suurusega ettevõtja
2021 17.06.2022 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 30.06.2021 Keskmise suurusega ettevõtja
2019 18.09.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –