RT3 OÜ
Registrisse kantud 12426326RT3 OÜ (registrikood 12426326) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). 2025. aasta müügitulu oli 18 113 eurot ja puhaskasum 6 329 eurot, bilansimaht 37 458 eurot. Juhatuse liikmed on Endo Tõnuver, Roul Tutt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2013 (13 a 7 k) · Maakri tn 19/1, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101865555 · osakapital 3 050 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101865555
- Osakapital
- 3 050 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,9 % | 2024: 74,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -59,7 % | 2024: -174,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,7 | 2024: 17,5 |
| Müügitulu kasv | −77,9 % | 2024: +36 344,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 113 | 82 000 | 225 | – | – | 0 | 1 002 596 |
| Puhaskasum | 6 329 | 60 768 | -12 163 | -14 347 | -25 069 | -62 264 | -1 281 828 |
| Käibevara | 37 458 | 16 428 | 29 995 | 25 430 | 30 953 | 28 486 | 61 552 |
| Põhivara | – | – | – | – | 0 | 27 536 | 80 734 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 458 | 16 428 | 29 995 | 25 430 | 30 953 | 56 022 | 142 286 |
| Kohustised kokku | 59 815 | 45 114 | 119 449 | 8 774 | – | 0 | 24 000 |
| Omakapital | -22 357 | -28 686 | -89 454 | 16 656 | 30 953 | 56 022 | 118 286 |
| Kasumimarginaal | 34,9 % | 74,1 % | -5 405,8 % | – | – | – | -127,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 458 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 327 € · 11,6 %
- Pikaajalised kohustised 55 488 € · 148,1 %
- Omakapital -22 357 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 159,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 403 € | 0 € | 18 113 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Endover OÜ
- OÜ Metropoli Ehitus Osanik
- VK9 OÜ Osanik
- Rocca C OÜ Osanik
- POS3 OÜ Osanik
- VK22 OÜ Osanik
- VK11 OÜ Osanik
- VK12 OÜ Osanik
- VK4 OÜ Osanik
-
Endo Tõnuver
- OÜ Metropoli Ehitus Tegelik kasusaaja
- Endover OÜ Osanik
- VK-10 OÜ Tegelik kasusaaja
- VK9 OÜ Juhatuse liige
- Rocca C OÜ Tegelik kasusaaja
- Kaluri Apartments OÜ Tegelik kasusaaja
- VK16 OÜ Tegelik kasusaaja
- POS3 OÜ Osanik
-
Roul Tutt
- Endover OÜ Juhatuse liige
- VK-10 OÜ Juhatuse liige
- VK9 OÜ Juhatuse liige
- Rocca C OÜ Juhatuse liige
- VK16 OÜ Juhatuse liige
- POS3 OÜ Juhatuse liige
- VK22 OÜ Juhatuse liige
- VK11 OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Endover OÜ 8,98 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 16.12.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubLoome elukeskkondasid ja elustiili, panustame linnaruumi arengusse. Vali välja oma unistuste kodu, atraktiivne investeering või äripind uusarenduses.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 10179682 / 14
-
26.05.2025Muutmiskanne Ä 10179682 / 13
-
27.12.2023Muutmiskanne Ä 10179682 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179682 / 11
-
27.03.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10179682 / 10
-
17.03.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10179682 / M3
-
18.02.2020Muutmiskanne Ä 10179682 / 9
-
22.08.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10179682 / 8
-
16.08.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10179682 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10179682 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179682 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10179682 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |