Evecon OÜ
Registrisse kantud 10340286Evecon OÜ (registrikood 10340286) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 2 418 120 eurot ja puhaskasum 2 475 386 eurot, bilansimaht 52 409 586 eurot. Ettevõtte ainuomanik on OÜ MMA. Ettevõttel on osalus 91 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Aivar Mäemets, Karl-Joonatan Kvell. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.01.2002 (24 a 8 k) · Lossi tn 3, Kuressaare linn, 93819
Registriandmed KMKR EE102250062 · osakapital 2 520 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102250062
- Osakapital
- 2 520 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 102,4 % | 2024: -6 092,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,5 % | 2024: -7,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,6 % | 2024: 25,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +18 934,3 % | 2024: −98,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +687,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 418 120 | 12 704 | 714 742 | 194 478 | 838 354 | 80 | 10 |
| Puhaskasum | 2 475 386 | -773 947 | 6 888 741 | 4 583 285 | -756 893 | -20 774 | 10 |
| Käibevara | 7 547 680 | 8 989 845 | 42 256 369 | 20 327 312 | 2 303 862 | 18 520 728 | 7 232 |
| Põhivara | 44 861 906 | 33 593 200 | 17 484 093 | 20 881 690 | 19 136 393 | 1 744 449 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 409 586 | 42 583 045 | 59 740 462 | 41 209 002 | 21 440 255 | 20 265 177 | 7 232 |
| Kohustised kokku | 38 998 656 | 31 547 501 | 47 830 971 | 35 833 652 | 20 648 190 | 20 278 719 | – |
| Omakapital | 13 410 930 | 11 035 544 | 11 909 491 | 5 375 350 | 792 065 | -13 542 | 7 232 |
| Kasumimarginaal | 102,4 % | -6 092,2 % | 963,8 % | 2 356,7 % | -90,3 % | -25 967,5 % | 100,0 % |
Kontsern 2022–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 905 570 | 27 744 393 | 9 502 280 | 7 455 557 |
| Puhaskasum | 1 074 569 | 6 339 393 | 9 010 999 | 10 800 571 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 169 383 285 | 139 853 939 | 106 927 798 | 63 951 065 |
| Kohustised kokku | 126 585 143 | 97 076 230 | 70 076 031 | 36 356 322 |
| Omakapital | 42 798 142 | 42 777 709 | 36 851 767 | 27 594 743 |
| Töötajaid | 41 | 37 | 29 | 21 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 547 680 € · 14,4 %
- Põhivara 44 861 906 € · 85,6 %
- Lühiajalised kohustised 6 763 363 € · 12,9 %
- Pikaajalised kohustised 32 235 293 € · 61,5 %
- Omakapital 13 410 930 € · 25,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 212 988 € | 136 030 € | 520 160 € | 17 |
| II kv 2026 | 708 002 € | 111 146 € | 2 644 817 € | 17 |
| I kv 2026 | 106 578 € | 114 267 € | 72 378 € | 15 |
| IV kv 2025 | 105 799 € | 114 216 € | 128 568 € | 13 |
| III kv 2025 | 112 326 € | 91 666 € | 28 615 € | 14 |
| II kv 2025 | 68 550 € | 83 446 € | 16 771 € | 11 |
| I kv 2025 | 118 460 € | 97 163 € | 46 140 € | 11 |
| IV kv 2024 | 72 045 € | 73 021 € | 36 511 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 70 996 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 45 343 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 173 387 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 129 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Mäemets
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Alaküla OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Renewable Energy Platform OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Solar 415 OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solar 405 OÜ Juhatuse liige
-
OÜ MMA
- WiSo Engineering OÜ Osanik
- Evecon Raju OÜ Osanik
- 4GRID OÜ Osanik
- Metskond OÜ Osanik
- Sakala Energia OÜ Osanik
- Kiisa Energia OÜ Osanik
- Sindi Energeetika OÜ Osanik
- Kirdalu Energeetika OÜ Osanik
-
Marek Mägi
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Saarte Metsamajanduse OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Solarparks 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Tervisepargi Kodud OÜ Juhatuse liige
- Evecon Raju OÜ Tegelik kasusaaja
- Tiskre Elamud OÜ Tegelik kasusaaja
-
Reimo Nook
- Kastanikodud OÜ Juhatuse liige
- Saarte Metsamajanduse OÜ Prokurist
- Evecon Solarparks OÜ Prokurist
- Evecon Solarparks 2 OÜ Prokurist
- OÜ Ruubi Keskus Juhatuse liige
- Tallinn, Videviku tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Metsahooldus OÜ Prokurist
- Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking Juhatuse liige
-
Karl-Joonatan Kvell
- Evecon Raju OÜ Juhatuse liige
- Kvell Investments OÜ Osanik
- Nordclassic OÜ Osanik
- Evecon Solar 432 OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solar 435 OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Vasu OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solar 461 OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 10.04.2020
Osalused teistes ettevõtetes (91)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Evecon Änglema OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 26 576 €2025 |
| Evecon Arendused OÜ | 100 % | 2 520 € | 01.09.2023 | – |
| Evecon Aruküla OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Holdre OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.06.2024 | – |
| Evecon Kädva OÜ | 100 % | 2 500 € | 10.11.2023 | – |
| Evecon Karitsa OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Katku OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Kiisa Hoonestus OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Kinnistud OÜ | 100 % | 2 520 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Evecon Koogiste OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Kose OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Lääneranna TU3 OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.02.2025 | 0 €2025 |
| Evecon Lääneranna TU5 OÜ | 100 % | 2 500 € | 07.02.2025 | – |
| Evecon Lepiku IKÕ OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Lihula OÜ | 100 % | 2 520 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Evecon Lüganuse Maad OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 24 488 €2025 |
| Evecon Lungu OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.11.2023 | – |
| Evecon Märjamaa OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Mihklipõllu IKÕ OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| Evecon Mõisaküla OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
Lisaks veel 71 osalust.
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ MMA 100 %
Osalused ja nende osalused (99)
Näita kõiki (99)
-
Evecon Arendused OÜ 100 %
-
Evecon Aruküla OÜ 100 %
-
Evecon Holdre OÜ 100 %
-
Evecon Karitsa OÜ 100 %
-
Evecon Katku OÜ 100 %
-
Evecon Kinnistud OÜ 100 %
-
Evecon Koogiste OÜ 100 %
-
Evecon Kose OÜ 100 %
-
Evecon Kädva OÜ 100 %
-
Evecon Lepiku IKÕ OÜ 100 %
-
Evecon Lihula OÜ 100 %
-
Evecon Lungu OÜ 100 %
-
Evecon Lääneranna TU3 OÜ 100 %
-
Evecon Lääneranna TU5 OÜ 100 %
-
Evecon Lüganuse Maad OÜ 100 %
-
Evecon Mulgi OÜ 100 %
-
Evecon Mustvee OÜ 100 %
-
Evecon Mõisaküla OÜ 100 %
-
Evecon Märjamaa OÜ 100 %
-
Evecon Puhja OÜ 100 %
-
Evecon Püssi OÜ 100 %
-
Evecon Risti OÜ 100 %
-
Evecon Saaremaa OÜ 100 %
-
Evecon Sakala OÜ 100 %
-
Evecon Saku OÜ 100 %
-
Evecon Sikassaare OÜ 100 %
-
Evecon Sindi OÜ 100 %
-
Evecon Sipa OÜ 100 %
-
Evecon Solar 404 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 417 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 422 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 423 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 427 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 430 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 437 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 440 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 451 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 459 OÜ 100 %
-
Evecon Solar 460 OÜ 100 %
-
Evecon Solarparks 2 OÜ 100 %
-
Evecon Solarparks OÜ 100 %
-
Evecon Tirbiku OÜ 100 %
-
Evecon Tsirguliina OÜ 100 %
-
Evecon Tuulepark OÜ 100 %
-
Evecon Tõlliste OÜ 100 %
-
Evecon Türi OÜ 100 %
-
Evecon Türi-Rapla OÜ 100 %
-
Evecon Valga OÜ 100 %
-
Evecon Voltveti OÜ 100 %
-
Evecon Wind Aravuse OÜ 100 %
-
Evecon Wind Lihula OÜ 100 %
-
Evecon Wind OÜ 100 %
-
Evecon Wind Tarva OÜ 100 %
-
Evecon Wind Tuudi IKÕ OÜ 100 %
-
Evecon Wind Vatla IKÕ OÜ 100 %
-
Evecon Änglema OÜ 100 %
-
LeVeLeR OÜ 100 %
-
Lihula Akupark IKÕ OÜ 100 %
-
Sipa IKÕ OÜ 100 %
-
OÜ Sakala Tuulepark 50 %
-
Evesole OÜ 49 %
-
-
LEI 6488BFLY02565WO6I552
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saare maakond 190 414 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 52 409 586 €
- 1. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 102,4 %
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 99 tk
- 1. Suurimad toetuste saajad 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 9 880 200 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 500 |
| ELi toetused | 0 |
| Toetused kokku | 1 500 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Muinsuskaitseamet · toetus 1 500 €
Toetused ja projektid
-
2025-EE-INVEST-PUSSI 0 €1.0.2OTH - Other actions · 2025
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2025Muutmiskanne Ä 30016623 / 33
-
20.06.2025Muutmiskanne Ä 30016623 / 32
-
20.11.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30016623 / 31
-
13.11.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30016623 / M5
-
02.08.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30016623 / 30
-
10.01.2023Kommertspandi avamiskanne K 30016623 / 29
-
01.12.2022Muutmiskanne Ä 30016623 / 28
-
21.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30016623 / 27
-
09.12.2021Muutmiskanne Ä 30016623 / 26
-
19.04.2021Muutmiskanne Ä 30016623 / 25
-
06.04.2021Kommertspandi avamiskanne K 30016623 / 24
-
18.09.2020Kommertspandi avamiskanne K 30016623 / 23
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.08.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 13.09.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |