OÜ MMA
Registrisse kantud 12010558OÜ MMA (registrikood 12010558) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala peakontorite tegevus (EMTAK 70101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 7 649 468 eurot, bilansimaht 74 718 515 eurot. Ettevõttel on osalus 13 ettevõttes. Juhatuse liige on Aivar Mäemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2010 (15 a 11 k) · Lossi tn 3, Kuressaare linn, 93819
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peakontorite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 41 932,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,9 % | 2024: 22,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,8 % | 2024: 96,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 33 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 7 649 468 | 13 837 613 | 11 817 390 | 122 581 | 44 143 | -37 | -65 |
| Käibevara | 47 272 | 20 516 | 4 272 | 155 432 | 164 265 | 1 272 257 | 66 869 |
| Põhivara | 74 671 243 | 64 842 527 | 50 652 986 | 1 661 598 | 1 659 098 | 451 198 | 448 678 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 74 718 515 | 64 863 043 | 50 657 258 | 1 817 030 | 1 823 363 | 1 723 455 | 515 547 |
| Kohustised kokku | 4 655 450 | 2 249 446 | 1 681 274 | 1 690 735 | 1 759 649 | 1 703 884 | 495 939 |
| Omakapital | 70 063 065 | 62 613 597 | 48 975 984 | 126 295 | 63 714 | 19 571 | 19 608 |
| Kasumimarginaal | – | 41 932,2 % | – | – | – | – | – |
Kontsern 2022–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 533 956 | 70 501 065 | 56 117 074 | 16 363 136 |
| Puhaskasum | 8 763 353 | 9 923 971 | 11 467 639 | 12 286 500 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 191 291 719 | 162 468 278 | 126 769 036 | 75 668 926 |
| Kohustised kokku | 123 414 675 | 102 200 451 | 76 131 454 | 36 728 735 |
| Omakapital | 67 877 044 | 60 267 827 | 50 637 582 | 38 940 191 |
| Töötajaid | 71 | 54 | 41 | 25 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 272 € · 0,1 %
- Põhivara 74 671 243 € · 99,9 %
- Lühiajalised kohustised 475 972 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 4 179 478 € · 5,6 %
- Omakapital 70 063 065 € · 93,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 167 € | 1 167 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Mäemets
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Juhatuse liige
- Evecon OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Alaküla OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Renewable Energy Platform OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks 2 OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solar 415 OÜ Juhatuse liige
-
Marek Mägi
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon OÜ Tegelik kasusaaja
- Saarte Metsamajanduse OÜ Osanik
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Solarparks 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Tervisepargi Kodud OÜ Juhatuse liige
- Evecon Raju OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: SilvInvest OÜ
- Väärispuu UÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 16.10.2024
Osalused teistes ettevõtetes (13)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| 4GRID OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.08.2024 | 46 185 €2025 |
| Evecon OÜ | 100 % | 2 520 € | 16.08.2023 | 2 418 120 €2025 |
| Evecon Raju OÜ | 100 % | 2 500 € | 10.12.2024 | 299 742 €2025 |
| Kiisa Energia OÜ | 100 % | 10 000 € | 21.08.2024 | 0 €2025 |
| Kirdalu Energeetika OÜ | 100 % | 32 000 € | 14.03.2025 | – |
| Lüganuse Energeetika OÜ | 100 % | 32 000 € | 14.03.2025 | – |
| Metskond OÜ | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 9 501 €2025 |
| Mulgi Energeetika OÜ | 100 % | 32 000 € | 14.03.2025 | – |
| OÜ Virumaa Energeetika | 100 % | 10 000 € | 27.08.2024 | – |
| Paldiski Energeetika OÜ | 100 % | 10 000 € | 19.12.2024 | – |
| Sakala Energia OÜ | 100 % | 10 000 € | 21.08.2024 | 0 €2025 |
| Sindi Energeetika OÜ | 100 % | 10 000 € | 27.12.2024 | – |
| WiSo Engineering OÜ | 100 % | 2 500 € | 18.10.2024 | 41 988 891 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
SilvInvest OÜ 50 %
Osalused ja nende osalused (115)
Näita kõiki (115)
-
4GRID OÜ 100 %
-
Evecon OÜ 100 %
-
Evecon Raju OÜ 100 %
-
Kiisa Energia OÜ 100 %
-
Kirdalu Energeetika OÜ 100 %
-
Lüganuse Energeetika OÜ 100 %
-
Metskond OÜ 100 %
-
Mulgi Energeetika OÜ 100 %
-
OÜ Virumaa Energeetika 100 %
-
Paldiski Energeetika OÜ 100 %
-
Sakala Energia OÜ 100 %
-
Sindi Energeetika OÜ 100 %
-
WiSo Engineering OÜ 100 %
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Saare maakond 115 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
16.10.2024Muutmiskanne Ä 10149146 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10149146 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10149146 / 7
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 10149146 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10149146 / 5
-
02.06.2014Muutmiskanne Ä 10149146 / 4
-
04.06.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10149146 / 3
-
11.11.2010Muutmiskanne Ä 10149146 / 2
-
22.10.2010Esmakanne Ä 10149146
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.09.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 19.12.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 08.12.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 26.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |