Voicecom OÜ
Registrisse kantud 10348566Voicecom OÜ (registrikood 10348566) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 492 452 eurot ja puhaskasum 375 016 eurot, bilansimaht 1 425 105 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lorestore osaühing. Juhatuse liikmed on Olle Tischler, Mihkel Kadarik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.12.1997 (28 a 9 k) · Meistri tn 10, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE100073500 · osakapital 30 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100073500
- Osakapital
- 30 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 25,1 % | 2024: 17,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,0 % | 2024: 29,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,8 % | 2024: 82,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,7 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | −7,0 % | 2024: +1,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 492 452 | 1 605 627 | 1 578 101 | 1 776 643 | 1 999 856 | 1 595 535 | 1 252 530 |
| Puhaskasum | 375 016 | 274 929 | 7 820 | 252 665 | 511 147 | 358 194 | 212 895 |
| Käibevara | 1 002 920 | 1 053 691 | 1 144 023 | 1 027 988 | 1 360 473 | 1 003 256 | 874 367 |
| Põhivara | 422 185 | 64 343 | 83 035 | 569 556 | 358 620 | 390 105 | 339 090 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 425 105 | 1 118 034 | 1 227 058 | 1 597 544 | 1 719 093 | 1 393 361 | 1 213 457 |
| Kohustised kokku | 131 024 | 198 970 | 82 922 | 93 665 | 116 879 | 62 294 | 60 585 |
| Omakapital | 1 294 081 | 919 064 | 1 144 136 | 1 503 879 | 1 602 214 | 1 331 067 | 1 152 872 |
| Kasumimarginaal | 25,1 % | 17,1 % | 0,5 % | 14,2 % | 25,6 % | 22,4 % | 17,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 002 920 € · 70,4 %
- Põhivara 422 185 € · 29,6 %
- Lühiajalised kohustised 131 024 € · 9,2 %
- Omakapital 1 294 081 € · 90,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 240 972 € | 102 972 € | 373 830 € | 11 |
| II kv 2026 | 166 451 € | 87 777 € | 406 817 € | 13 |
| I kv 2026 | 187 796 € | 104 210 € | 426 887 € | 14 |
| IV kv 2025 | 151 989 € | 91 334 € | 312 917 € | 14 |
| III kv 2025 | 150 883 € | 97 380 € | 306 394 € | 14 |
| II kv 2025 | 165 408 € | 103 777 € | 361 465 € | 15 |
| I kv 2025 | 289 627 € | 118 129 € | 404 692 € | 15 |
| IV kv 2024 | 159 513 € | 93 892 € | 410 469 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 80 324 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 34 324 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 64,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 124 610 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 001 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Olle Tischler
- Creatomus Solutions OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ Valgusetooja Osanik
- Triplets Asset Management OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Pikk tn 47 korteriühistu Juhatuse liige
- RON Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Stellaria OÜ Juhatuse liige
-
Lorestore osaühing
- Omaraha OÜ Osanik
- Finzo OÜ Osanik
- Lore Real Estate OÜ Osanik
-
Maidu Raudsepp
- Lore Real Estate OÜ Tegelik kasusaaja
- Lorestore osaühing Osanik
- Tallinn, Meistri tn 10 korteriühistu Juhatuse liige
-
Marko Pajula
- Lore Real Estate OÜ Tegelik kasusaaja
- Lorestore osaühing Tegelik kasusaaja
-
Priit Silem
- Matkaklubi Pürg Juhatuse liige
- Lorestore osaühing Osanik
-
Ants Aher
- Lorestore osaühing Osanik
-
Tõnu Riisman
- Lorestore osaühing Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Lorestore osaühing 100 %
Skeem
LEI 894500PFO6ZHJEAZ6249
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 97. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side 26 787 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 26 012 |
| Müük avalikule sektorile | 549 |
| Toetused kokku | 26 012 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 26 012 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 549 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.04.2026Muutmiskanne Ä 10022228 / M7
-
08.04.2026Muutmiskanne Ä 10022228 / 21
-
13.08.2025Muutmiskanne Ä 10022228 / 20
-
10.04.2025Muutmiskanne Ä 10022228 / 19
-
15.03.2024Muutmiskanne Ä 10022228 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10022228 / 17
-
15.05.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10022228 / 16
-
12.05.2023Muutmiskanne Ä 10022228 / 15
-
29.08.2022Muutmiskanne Ä 10022228 / 14
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10022228 / 13
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10022228 / 12
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10022228 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |