Lorestore osaühing
Registrisse kantud 11365288Lorestore osaühing (registrikood 11365288) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 410 609 eurot, bilansimaht 2 141 865 eurot. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Maidu Raudsepp, Marko Pajula. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2007 (19 a 6 k) · Meistri tn 10, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE101230478 · osakapital 3 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101230478
- Osakapital
- 3 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,2 % | 2024: 17,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 54 825 | 53 650 | 43 231 | 42 086 | 31 615 |
| Puhaskasum | 410 609 | 313 133 | 141 967 | 382 424 | 307 994 | 269 414 | 513 862 |
| Käibevara | 34 793 | 78 018 | 51 607 | 50 300 | 41 782 | 46 548 | 34 441 |
| Põhivara | 2 107 072 | 1 692 817 | 1 975 093 | 2 186 950 | 1 126 490 | 1 032 051 | 907 751 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 141 865 | 1 770 835 | 2 026 700 | 2 237 250 | 1 168 272 | 1 078 599 | 942 192 |
| Kohustised kokku | 4 400 | 22 103 | 1 100 | 1 461 | 1 537 | 1 180 | 604 |
| Omakapital | 2 137 465 | 1 748 732 | 2 025 600 | 2 235 789 | 1 166 735 | 1 077 419 | 941 588 |
| Kasumimarginaal | – | – | 258,9 % | 712,8 % | 712,4 % | 640,2 % | 1 625,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 793 € · 1,6 %
- Põhivara 2 107 072 € · 98,4 %
- Lühiajalised kohustised 4 400 € · 0,2 %
- Omakapital 2 137 465 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 24 868 € | 17 908 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 19 623 € | 19 623 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Silem
- Voicecom OÜ Tegelik kasusaaja
- Matkaklubi Pürg Tegelik kasusaaja
-
Tõnu Riisman
- Voicecom OÜ Tegelik kasusaaja
-
Maidu Raudsepp
- Voicecom OÜ Tegelik kasusaaja
- Lore Real Estate OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Meistri tn 10 korteriühistu Juhatuse liige
-
Marko Pajula
- Voicecom OÜ Tegelik kasusaaja
- Lore Real Estate OÜ Juhatuse liige
-
Ants Aher
- Voicecom OÜ Tegelik kasusaaja
-
Helve Silem
- SILFA Studio OÜ Osanik
-
Meelis Silem
- OÜ Juicepencil Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Lore Real Estate OÜ | 100 % | 3 000 € | 02.09.2023 | 53 062 €2025 |
| Voicecom OÜ | 100 % | 30 000 € | 01.09.2023 | 1 492 452 €2025 |
| Finzo OÜ | 25 % | 800 € | 01.09.2023 | 101 282 €2025 |
| Omaraha OÜ | 25 % | 1 000 € | 02.09.2023 | 292 439 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Lore Real Estate OÜ 100 %
-
Voicecom OÜ 100 %
-
Finzo OÜ 25 %
-
Omaraha OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.09.2025Muutmiskanne Ä 10107358 / 14
-
15.09.2025Osanike muutmine Ä 10107358 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10107358 / 13
-
17.05.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10107358 / 12
-
12.05.2023Muutmiskanne Ä 10107358 / 11
-
11.01.2023Muutmiskanne Ä 10107358 / 10
-
17.02.2022Muutmiskanne Ä 10107358 / 9
-
04.02.2022Muutmiskanne Ä 10107358 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10107358 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10107358 / 6
-
04.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10107358 / 5
-
11.09.2015Muutmiskanne Ä 10107358 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |