OÜ Framm
Registrisse kantud 10349057OÜ Framm (registrikood 10349057) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala betoonist ehitustoodete tootmine (EMTAK 2361). 2025. aasta müügitulu oli 4 269 456 eurot, bilansimaht 9 636 974 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Rasmus Kurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.12.1997 (28 a 9 k) · Vana-Narva mnt 8, Maardu linn, 74114
Registriandmed KMKR EE100185430 · osakapital 2 190 573 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100185430
- Osakapital
- 2 190 573 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Betoonist ehitustoodete tootmine
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 10,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 52,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 28,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −84,2 % | 2024: −21,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 269 456 | 26 967 241 | 34 273 895 | 52 982 250 | 36 637 914 | 22 812 041 | 20 237 330 |
| Puhaskasum | – | 2 766 163 | -3 311 554 | 2 133 390 | -3 870 973 | 362 781 | 447 947 |
| Käibevara | – | 18 630 119 | 5 826 877 | 10 639 886 | 6 841 156 | 7 923 931 | 6 163 510 |
| Põhivara | – | 0 | 6 741 440 | 6 730 076 | 6 723 720 | 6 947 004 | 7 378 525 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 636 974 | 18 630 119 | 12 568 317 | 17 369 962 | 13 564 876 | 14 870 935 | 13 542 035 |
| Kohustised kokku | – | 13 388 786 | 10 093 147 | 11 583 238 | 9 911 542 | 7 662 712 | 6 696 593 |
| Omakapital | – | 5 241 333 | 2 475 170 | 5 786 724 | 3 653 334 | 7 208 223 | 6 845 442 |
| Kasumimarginaal | – | 10,3 % | -9,7 % | 4,0 % | -10,6 % | 1,6 % | 2,2 % |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 269 456 | 25 512 032 | 31 842 223 | 48 271 731 | 35 969 690 | 29 196 310 | 20 237 330 |
| Puhaskasum | – | – | -3 933 739 | 3 207 701 | – | 328 995 | 444 351 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 9 636 974 | 18 812 916 | 13 304 715 | 18 886 484 | 14 542 053 | 14 026 954 | 13 525 708 |
| Kohustised kokku | – | – | 10 464 593 | 12 112 623 | – | 10 465 006 | 6 696 593 |
| Omakapital | – | – | 2 840 122 | 6 773 861 | – | 3 561 948 | 6 829 115 |
| Töötajaid | 0 | 226 | 300 | 322 | 328 | 336 | 214 |
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
2361 Betoonist ehitustoodete tootmine põhitegevus 1 667 265 €
-
23661 Muude betoon-, tsement- ja kipstoodete tootmine 1 156 873 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 810 595 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 289 293 €
-
23631 Valmis betoonisegu tootmine 286 453 €
-
6832 Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel 58 977 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 2 210 € | 81 056 € | 0 |
| II kv 2026 | 98 388 € | 7 026 € | 82 071 € | 0 |
| I kv 2026 | 48 595 € | 48 854 € | 24 065 € | 1 |
| IV kv 2025 | 100 978 € | 43 397 € | 261 241 € | 1 |
| III kv 2025 | 97 198 € | 89 149 € | 55 315 € | 1 |
| II kv 2025 | 889 966 € | 634 160 € | 2 404 384 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 102 607 € | 703 586 € | 4 025 479 € | 51 |
| IV kv 2024 | 692 192 € | 638 336 € | 7 622 726 € | 119 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 737 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 019 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rasmus Kurm
- AS FRT Tootmine Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Teine Omandamise OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Tallinn, Raua tn 47 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Koolimaa Vesi Tegelik kasusaaja
- Osaühing GREED CONSULTING Juhatuse liige
- Betooni Investeeringute OÜ Tegelik kasusaaja
- Kolmas Omandamise OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
-
OÜ Framm
- Teine Omandamise OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Teine Omandamise OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 100 % | 3 000 € | 24.09.2026 | 1 436 428 €2023 |
| OÜ Framm | 26,81 % | 587 279 € | 24.09.2026 | 4 269 456 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Betooni Investeeringute OÜ 69,31 %
-
Osaühing GREED CONSULTING 3,88 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Teine Omandamise OÜ 100 %
Skeem
LEI 64880096Z9FH096XKL16
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemine Vana-Narva mnt 8KL-523084 · alates 13.02.2025
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Vana-Narva mnt 8L.ÕV/322644 · alates 03.01.2013
-
Vee erikasutus Vana-Narva mnt 8L.VV/325145 · alates 10.11.2020 · kuni 31.12.2030
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 84,2 %
- 6. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Maardu linn 6 tk
- 13. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 9 636 974 €
- 30. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 9,0 a
- 33. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 4 269 456 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 942 464 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 942 464 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2026Ametlikud Teadaanded: Äriühingu ümberkujundamise teade
-
26.09.2026Uus osalus: Osaühing GREED CONSULTING (3.88%)
-
26.09.2026Uus osalus: Betooni Investeeringute OÜ (69.31%)
-
25.09.2026Osanike andmed muutusid
-
25.09.2026Nimi muutus: AS Framm → OÜ Framm
-
24.09.2026Ümberkujundamiskanne Ä 10022222 / 31
-
24.09.2026Muutmiskanne Ä 10022222 / 32
-
23.09.2026Ümberkujundamiskanne Ä 10022222 / M15
-
08.09.2026Ümberkujundamiskanne Ä 10022222 / M14
-
30.01.2026Muutmiskanne Ä 10022222 / 30
-
22.04.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 10022222 / 26
-
22.04.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 10022222 / 27
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.07.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 09.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 06.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 22.09.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 13.02.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 18.08.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |