OÜ AGE Com
Registrisse kantud 10366297OÜ AGE Com (registrikood 10366297) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 436 347 eurot ja puhaskasum 2 175 846 eurot, bilansimaht 4 278 548 eurot. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Peep Pihotalo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.1998 (28 a 8 k) · Metalli tn 3, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE100159000 · osakapital 186 984 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100159000
- Osakapital
- 186 984 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 498,7 % | 2024: 938,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 58,4 % | 2024: 98,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 2024: 90,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +9,0 % | 2024: +12,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 436 347 | 400 242 | 356 688 | 781 096 | 359 541 | 664 069 | 693 759 |
| Puhaskasum | 2 175 846 | 3 757 429 | 2 725 522 | 4 414 644 | 3 778 854 | 3 052 652 | 3 319 837 |
| Käibevara | 1 058 802 | 1 345 399 | 1 559 621 | 1 713 751 | 1 352 121 | 2 086 134 | 2 597 821 |
| Põhivara | 3 219 746 | 2 877 631 | 962 469 | 786 222 | 1 054 634 | 735 569 | 1 762 697 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 278 548 | 4 223 030 | 2 522 090 | 2 499 973 | 2 406 755 | 2 821 703 | 4 360 518 |
| Kohustised kokku | 552 727 | 419 608 | 551 455 | 462 444 | 385 572 | 801 693 | 786 176 |
| Omakapital | 3 725 821 | 3 803 422 | 1 970 635 | 2 037 529 | 2 021 183 | 2 020 010 | 3 574 342 |
| Kasumimarginaal | 498,7 % | 938,8 % | 764,1 % | 565,2 % | 1 051,0 % | 459,7 % | 478,5 % |
Kontsern 2019–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 237 785 | 96 229 750 | 93 162 700 | 86 908 831 | 74 956 106 | 82 635 143 |
| Puhaskasum | 2 813 266 | 3 567 341 | 4 205 194 | 4 425 441 | 3 332 285 | 4 757 423 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 4 223 030 | 27 299 942 | 24 751 442 | 24 065 292 | 23 899 005 | 25 490 639 |
| Kohustised kokku | 419 608 | 20 588 887 | 18 455 408 | 17 304 768 | 17 258 022 | 17 261 415 |
| Omakapital | 3 803 422 | 6 711 055 | 6 296 034 | 6 760 524 | 6 640 983 | 8 229 224 |
| Töötajaid | 259 | 344 | 384 | 395 | 385 | 402 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 058 802 € · 24,7 %
- Põhivara 3 219 746 € · 75,3 %
- Lühiajalised kohustised 552 727 € · 12,9 %
- Omakapital 3 725 821 € · 87,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus põhitegevus 322 828 €
-
82101 Büroohaldus ja selle abitegevused 113 519 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 871 € | 16 737 € | 237 892 € | 2 |
| II kv 2026 | 18 719 € | 16 905 € | 48 062 € | 2 |
| I kv 2026 | 15 656 € | 17 045 € | 111 307 € | 2 |
| IV kv 2025 | 40 889 € | 17 661 € | 201 840 € | 2 |
| III kv 2025 | 20 833 € | 20 550 € | 230 037 € | 2 |
| II kv 2025 | 16 578 € | 17 406 € | 79 016 € | 2 |
| I kv 2025 | 18 481 € | 16 790 € | 148 837 € | 2 |
| IV kv 2024 | 26 065 € | 15 892 € | 119 487 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 290 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 579 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 79 297 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 364 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauls Viktorovs
- OÜ Media House Tegelik kasusaaja
- Osaühing VIA Media Tegelik kasusaaja
- Osaühing MarCom Management Tegelik kasusaaja
- Adell Taevas PR OÜ Tegelik kasusaaja
- Banga OÜ Tegelik kasusaaja
- AD3 OÜ Tegelik kasusaaja
- Medialab OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andris Blaka
- OÜ Media House Tegelik kasusaaja
- Osaühing VIA Media Tegelik kasusaaja
- Osaühing MarCom Management Tegelik kasusaaja
- Adell Taevas PR OÜ Tegelik kasusaaja
- Banga OÜ Osanik
- Medialab OÜ Tegelik kasusaaja
- AD3 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Linas Paškevičius
- Osaühing VIA Media Tegelik kasusaaja
- Adell Taevas OÜ Tegelik kasusaaja
- Banga OÜ Tegelik kasusaaja
- AD3 OÜ Tegelik kasusaaja
- Medialab OÜ Tegelik kasusaaja
-
Peep Pihotalo
- Osaühing M5 Juhatuse liige
- Foxhole OÜ Juhatuse liige
- osaühing Privaks Osanik
- Banga OÜ Juhatuse liige
- AD3 OÜ Juhatuse liige
- Medialab OÜ Osanik
-
UAB Agency 7
- AD3 OÜ Osanik
- Medialab OÜ Osanik
-
SIA PANDA INVESTMENT
- Medialab OÜ Osanik
- AD3 OÜ Osanik
-
M3 Capital SIA
- Medialab OÜ Osanik
- AD3 OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Adell Taevas OÜ | 40 % | 1 000 € | 25.10.2024 | 2 338 849 €2025 |
| Osaühing VIA Media | 40 % | 10 226 € | 29.10.2024 | 3 691 187 €2025 |
| Oversee OÜ | 40 % | 1 000 € | 02.09.2023 | 1 127 258 €2025 |
| OÜ Trendmark | 39,99 % | 5 112 € | 25.10.2024 | 8 535 339 €2025 |
| Osaühing MarCom Management | 39,98 % | 1 022 € | 24.10.2024 | 1 131 874 €2025 |
| OÜ Media House | 39,98 % | 1 022 € | 28.10.2024 | 7 094 839 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Banga OÜ 10,01 %
Osalused ja nende osalused (7)
-
Adell Taevas OÜ 40 %
-
Osaühing VIA Media 40 %
-
Oversee OÜ 40 %
-
OÜ Trendmark 39,99 %
-
Osaühing MarCom Management 39,98 %
-
OÜ Media House 39,98 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 2 175 846 €
- 10. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 3 725 821 €
- 16. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 7 tk
- 17. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 4 278 548 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10023520 / 27
-
06.08.2024Muutmiskanne Ä 10023520 / 26
-
01.08.2024Osanike muutmine Ä 10023520 / M5
-
27.07.2024Muutmiskanne Ä 10023520 / 24
-
27.07.2024Muutmiskanne Ä 10023520 / 25
-
07.10.2020Muutmiskanne Ä 10023520 / M4
-
07.10.2020Muutmiskanne Ä 10023520 / 23
-
26.05.2020Muutmiskanne Ä 10023520 / 22
-
26.06.2018Muutmiskanne Ä 10023520 / 21
-
25.04.2018Muutmiskanne Ä 10023520 / 20
-
20.04.2018Muutmiskanne Ä 10023520 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10023520 / 19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |