BBT OÜ
Registrisse kantud 10398914BBT OÜ (registrikood 10398914) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 4664). 2025. aasta müügitulu oli 2 246 342 eurot ja puhaskasum 130 323 eurot, bilansimaht 2 061 219 eurot. Juhatuse liikmed on Raavo Kangur, Aivar Käo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.1998 (28 a 7 k) · Allika tee 14, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE100325287 · osakapital 27 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100325287
- Osakapital
- 27 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,8 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,3 % | 2024: 47,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,3 % | 2024: 48,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −2,8 % | 2024: +31,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 246 342 | 2 311 704 | 1 763 817 | 2 187 185 | 2 163 171 | 762 093 | 383 645 |
| Puhaskasum | 130 323 | 131 810 | 594 | 121 811 | 14 800 | 1 403 | 7 629 |
| Käibevara | 2 054 442 | 557 362 | 394 663 | 427 504 | 464 379 | 190 865 | 190 049 |
| Põhivara | 6 777 | 8 177 | 16 079 | 23 112 | 18 996 | 27 559 | 19 013 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 061 219 | 565 539 | 410 742 | 450 616 | 483 375 | 218 424 | 209 062 |
| Kohustised kokku | 1 745 849 | 290 492 | 237 505 | 277 973 | 432 543 | 191 392 | 183 433 |
| Omakapital | 315 370 | 275 047 | 173 237 | 172 643 | 50 832 | 27 032 | 25 629 |
| Kasumimarginaal | 5,8 % | 5,7 % | 0,0 % | 5,6 % | 0,7 % | 0,2 % | 2,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 054 442 € · 99,7 %
- Põhivara 6 777 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 745 849 € · 84,7 %
- Omakapital 315 370 € · 15,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
4664 Muude masinate ja seadmete hulgimüük põhitegevus 1 833 557 €
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus 412 785 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 710 046 € | 35 073 € | 5 162 666 € | 7 |
| II kv 2026 | 127 979 € | 33 964 € | 1 040 866 € | 7 |
| I kv 2026 | 410 061 € | 31 815 € | 2 756 452 € | 7 |
| IV kv 2025 | 124 253 € | 33 056 € | 898 116 € | 6 |
| III kv 2025 | 115 815 € | 32 732 € | 793 595 € | 6 |
| II kv 2025 | 91 892 € | 32 740 € | 741 001 € | 6 |
| I kv 2025 | 120 030 € | 27 779 € | 925 435 € | 6 |
| IV kv 2024 | 97 866 € | 29 357 € | 682 026 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 236 682 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 691 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 4,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 720 889 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 212 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Neeme Tammis
- Aktsiaselts Iv Pluss Tegelik kasusaaja
- Hansarent OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Saku Arendus Tegelik kasusaaja
- Osaühing HANSA GRUPP Osanik
- OÜ Baltic Mobility Tegelik kasusaaja
- Collection Cars OÜ Tegelik kasusaaja
- Peatus Põlva OÜ Tegelik kasusaaja
- Hansa Technologies OÜ Juhatuse liige
-
Osaühing HANSA GRUPP
- GScan OÜ Osanik
- OÜ Saku Arendus Osanik
- OÜ Baltic Mobility Osanik
- Collection Cars OÜ Osanik
- Peatus Põlva OÜ Osanik
- Spotit OÜ Osanik Likvideerimisel
- Hansa Technologies OÜ Osanik
- Fairmus Technologies OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Aivar Käo
- A-Lux OÜ Juhatuse liige
-
Raavo Kangur
- Aiandusühistu Rannaküla Juhatuse liige
- Denely Grupp OÜ Osanik
-
Raili Kangur
- Denely Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
A-Lux OÜ 33,33 %
-
Denely Grupp OÜ 33,33 %
-
Osaühing HANSA GRUPP 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 813 | 4 049 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Vangla · maksed 2 665 €
- SA Südalinna Teater · maksed 149 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10026570 / 14
-
12.02.2021Muutmiskanne Ä 10026570 / 13
-
22.06.2020Muutmiskanne Ä 10026570 / 12
-
08.06.2020Muutmiskanne Ä 10026570 / M3
-
28.01.2020Muutmiskanne Ä 10026570 / 11
-
20.06.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / 10
-
12.06.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / 9
-
12.06.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / M2
-
20.03.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / 8
-
26.02.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / 7
-
20.02.2019Muutmiskanne Ä 10026570 / M1
-
20.07.2018Muutmiskanne Ä 10026570 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |