Osaühing HANSA GRUPP
Registrisse kantud 10923131Osaühing HANSA GRUPP (registrikood 10923131) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 1 147 602 eurot ja puhaskasum 428 960 eurot, bilansimaht 15 562 082 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Neeme Tammis. Ettevõttel on osalus 16 ettevõttes. Juhatuse liige on Neeme Tammis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.02.2003 (23 a 8 k) · Lelle tn 24, Tallinn, 11318
Registriandmed KMKR EE100820708 · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100820708
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 2024: 167,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 45,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,1 % | 2024: 43,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −22,7 % | 2024: +49,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 147 602 | 1 483 710 | 990 412 | 965 439 | 770 087 | 764 525 | 1 364 021 |
| Puhaskasum | 428 960 | 2 490 808 | 607 281 | – | 34 269 | 298 529 | 611 613 |
| Käibevara | 4 208 140 | 2 729 492 | 2 098 907 | – | 3 549 637 | 625 471 | 1 494 139 |
| Põhivara | 11 353 942 | 10 016 654 | 8 892 067 | – | 5 682 017 | 4 268 403 | 3 984 134 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 562 082 | 12 746 146 | 10 990 974 | 9 672 786 | 9 231 654 | 4 893 874 | 5 478 273 |
| Kohustised kokku | 11 194 363 | 7 257 387 | 6 975 172 | – | 5 952 319 | 1 648 808 | 1 981 736 |
| Omakapital | 4 367 719 | 5 488 759 | 4 015 802 | – | 3 279 335 | 3 245 066 | 3 496 537 |
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 167,9 % | 61,3 % | – | 4,5 % | 39,0 % | 44,8 % |
2022: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 121 486 390 | 109 553 280 | 90 032 217 | 74 895 428 | 58 577 408 | 35 774 728 | 42 973 922 |
| Puhaskasum | 8 652 693 | 5 393 047 | 6 235 264 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 108 039 593 | 106 158 140 | 96 930 735 | 74 185 487 | 52 577 233 | 33 241 645 | 34 721 527 |
| Kohustised kokku | 71 843 626 | 76 569 905 | 71 478 220 | – | – | – | – |
| Omakapital | 36 195 967 | 29 588 235 | 25 452 515 | – | – | – | – |
| Töötajaid | 932 | 866 | 806 | 661 | 589 | 596 | 695 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 208 140 € · 27,0 %
- Põhivara 11 353 942 € · 73,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 159 177 € · 71,7 %
- Pikaajalised kohustised 35 186 € · 0,2 %
- Omakapital 4 367 719 € · 28,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 109 137 € | 94 409 € | 348 037 € | 15 |
| II kv 2026 | 112 218 € | 94 040 € | 290 684 € | 14 |
| I kv 2026 | 101 032 € | 93 700 € | 296 423 € | 14 |
| IV kv 2025 | 149 295 € | 110 537 € | 385 068 € | 14 |
| III kv 2025 | 116 592 € | 94 584 € | 321 333 € | 15 |
| II kv 2025 | 114 411 € | 94 910 € | 294 171 € | 14 |
| I kv 2025 | 152 024 € | 118 964 € | 320 495 € | 15 |
| IV kv 2024 | 124 060 € | 81 561 € | 414 704 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 36 379 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 31 470 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 86,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 116 012 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 035 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Sassian
- Aktsiaselts Iv Pluss Prokurist
- Hansarent OÜ Prokurist
- OÜ Baltic Mobility Prokurist
- OÜ Renegade Tea Artisans Osanik
- EPS Teenus OÜ Juhatuse liige
- Osaühing EPS Konsultatsioonid Tegelik kasusaaja
- MALIN Teenus OÜ Osanik
- Yaipi OÜ Juhatuse liige
-
Neeme Tammis
- Aktsiaselts Iv Pluss Tegelik kasusaaja
- Hansarent OÜ Tegelik kasusaaja
- BBT OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Saku Arendus Tegelik kasusaaja
- OÜ Baltic Mobility Tegelik kasusaaja
- Collection Cars OÜ Tegelik kasusaaja
- Peatus Põlva OÜ Tegelik kasusaaja
- Hansa Technologies OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (16)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Collection Cars OÜ | 100 % | 2 500 € | 09.12.2025 | 331 395 €2025 |
| Hansa Technologies OÜ | 100 % | 2 600 € | 06.10.2026 | 25 978 €2025 |
| OÜ Baltic Mobility | 90 % | 143 231 € | 16.08.2023 | 437 877 €2025 |
| Kose Äripark OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Peatus Põlva OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 291 970 €2025 |
| Osaühing Moonsund Eco | 45 % | 135 000 EEK | 01.09.2023 | 237 €2025 |
| OÜ Saku Arendus | 45 % | 1 125 € | 02.09.2023 | 1 319 565 €2025 |
| Saku Kodud OÜ | 37,50 % | 188 € | 02.09.2023 | – |
| Tähistaeva Kodu OÜ | 37,50 % | 188 € | 11.06.2024 | – |
| Hansakredit OÜ | 33,36 % | 834 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| BBT OÜ | 33,33 % | 9 000 € | 01.09.2023 | 2 246 342 €2025 |
| HTN Invest OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 06.05.2026 | – |
| Fairmus Technologies OÜ Maksuvõlg | 5 % | 500 € | 12.07.2022 | 22 644 €2024 |
| Shroomwell Group OÜ | 2,63 % | 154 € | 11.03.2026 | – |
| GScan OÜ | 2,09 % | 292 € | 31.01.2025 | 1 560 466 €2025 |
| Spotit OÜ Likvideerimisel | 0,96 % | 30 € | 01.09.2023 | 98 020 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (23)
-
Collection Cars OÜ 100 %
-
Hansa Technologies OÜ 100 %
-
OÜ Baltic Mobility 90 %
-
Kose Äripark OÜ 50 %
-
Peatus Põlva OÜ 50 %
-
-
OÜ Saku Arendus 45 %
-
Saku Kodud OÜ 37,50 %
-
Tähistaeva Kodu OÜ 37,50 %
-
Hansakredit OÜ 33,36 %
-
BBT OÜ 33,33 %
-
HTN Invest OÜ 33,33 %
-
-
Shroomwell Group OÜ 2,63 %
-
GScan OÜ 2,09 %
-
Spotit OÜ 0,96 %
Skeem
LEI 9845000F21FEFBC36Z17
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõige pikema staažiga juhatused · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 23,7 a
- 7. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 15 562 082 €
- 9. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 30 640 €
- 12. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 4 367 719 €
- 12. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 22,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2026Osalus muutus: GScan OÜ (2.09%)
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10070359 / 14
-
12.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10070359 / 13
-
06.08.2018Muutmiskanne Ä 10070359 / 12
-
15.06.2018Muutmiskanne Ä 10070359 / 11
-
12.06.2018Muutmiskanne Ä 10070359 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10070359 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10070359 / 9
-
01.08.2017Muutmiskanne Ä 10070359 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10070359 / 7
-
27.04.2015Muutmiskanne Ä 10070359 / 6
-
13.04.2015Muutmiskanne Ä 10070359 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 17.05.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |