osaühing Aircom
Registrisse kantud 10538203osaühing Aircom (registrikood 10538203) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata kaupade jaemüük (EMTAK 47789). 2025. aasta müügitulu oli 1 792 610 eurot ja puhaskasum 270 013 eurot, bilansimaht 3 389 138 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Lilienberg. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Raul Lilienberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.1999 (27 a 7 k) · Peterburi tee 65, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100529656 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100529656
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,3 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 85,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,1 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | +12,4 % | 2024: −29,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 792 610 | 1 594 146 | 2 271 940 | 1 643 326 | 1 385 341 | 1 085 227 | 2 190 800 |
| Puhaskasum | 270 013 | 184 940 | 290 171 | 252 236 | 303 773 | 176 006 | 179 924 |
| Käibevara | 2 007 460 | 2 198 786 | 2 209 203 | 2 073 026 | 1 906 647 | 1 743 689 | 1 514 329 |
| Põhivara | 1 381 678 | 1 345 527 | 1 321 849 | 1 122 467 | 1 042 822 | 507 654 | 505 594 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 389 138 | 3 544 313 | 3 531 052 | 3 195 493 | 2 949 469 | 2 251 343 | 2 019 923 |
| Kohustised kokku | 125 058 | 528 146 | 619 410 | 570 259 | 571 265 | 168 110 | 112 696 |
| Omakapital | 3 264 080 | 3 016 167 | 2 911 642 | 2 625 234 | 2 378 204 | 2 083 233 | 1 907 227 |
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 11,6 % | 12,8 % | 15,3 % | 21,9 % | 16,2 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 007 460 € · 59,2 %
- Põhivara 1 381 678 € · 40,8 %
- Lühiajalised kohustised 125 058 € · 3,7 %
- Omakapital 3 264 080 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 93 350 € | 12 339 € | 563 361 € | 9 |
| II kv 2026 | 77 108 € | 12 424 € | 547 099 € | 9 |
| I kv 2026 | 106 796 € | 11 753 € | 655 519 € | 7 |
| IV kv 2025 | 95 138 € | 11 027 € | 745 938 € | 7 |
| III kv 2025 | 84 559 € | 10 356 € | 577 135 € | 6 |
| II kv 2025 | 68 387 € | 10 364 € | 549 745 € | 6 |
| I kv 2025 | 87 073 € | 11 485 € | 787 782 € | 6 |
| IV kv 2024 | 108 020 € | 11 602 € | 685 562 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 117 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 113 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 187 787 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 879 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Lilienberg
- OÜ Carcom Juhatuse liige
- EstateCom OÜ Osanik
- Fosforiidi 12 OÜ Tegelik kasusaaja
- Osmussaare 6 OÜ Tegelik kasusaaja
- Mõisamaja OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Fosforiidi 12 OÜ | 100 % | 2 500 € | 30.04.2026 | – |
| Mõisamaja OÜ | 100 % | 2 500 € | 17.08.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Fosforiidi 12 OÜ 100 %
-
Mõisamaja OÜ 100 %
Skeem
LEI 984500D6147FFCB73475
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 54 003 €
- 50. Kõige pikema staažiga juhatused · Kaubandus (EMTAK 47) 27,7 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 440 | – |
| Müük avalikule sektorile | 142 049 | 390 558 |
| Toetused kokku | 440 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 44 101 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 22 492 €
- Päästeamet · maksed 13 053 €
- Antsla Vallavalitsus · maksed 12 991 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 10 322 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 10 180 €
Riigihanked
7 lepingut 5 aastaga · 47 772 € ilma raamlepinguteta-
Pikendusjuhtmed ja generaatorid 22 170 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 19.03.2026
-
Generaatori varuosad 695 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.03.2026
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.03.2026
-
Maaelu Teadmuskeskus · 06.03.2026 · 2 osa · raamleping
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 17.11.2025
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 08.07.2024 · raamleping
-
Diiselgeneraatorid 284 250 €AS Eesti Varude Keskus · 01.06.2023 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAircom on usaldusväärne kompressorikeskus Eestis, pakkudes kvaliteetseid seadmeid tööstuse, autotöökodade ja põllumajanduse vajadusteks. Meie tootevalikus on
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10038330 / 11
-
28.06.2019Muutmiskanne Ä 10038330 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10038330 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10038330 / 8
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10038330 / 7
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10038330 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 38330 / 5
-
12.09.2005Muutmiskanne Ä 38330 / 4
-
04.07.2005Muutmiskanne Ä 38330 / M2
-
21.11.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 38330 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |