OÜ Carcom
Registrisse kantud 10964495OÜ Carcom (registrikood 10964495) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 4 068 013 eurot ja puhaskasum 107 858 eurot, bilansimaht 3 707 447 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Lilienberg. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Raul Lilienberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2003 (23 a 1 k) · Pärnu mnt 490, Tallinn, 10915
Registriandmed KMKR EE100846672 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100846672
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: 5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 2024: 90,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,6 | 2024: 9,0 |
| Müügitulu kasv | −58,8 % | 2024: +28,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 068 013 | 9 877 176 | 7 684 258 | 7 184 277 | 7 969 175 | 4 727 371 | 3 848 388 |
| Puhaskasum | 107 858 | 578 223 | 489 713 | 526 950 | 547 088 | 257 317 | 224 038 |
| Käibevara | 2 945 962 | 3 106 995 | 3 078 456 | 2 337 850 | 2 453 059 | 1 885 994 | 1 812 622 |
| Põhivara | 761 485 | 635 753 | 584 758 | 536 061 | 9 696 | 2 500 | 167 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 707 447 | 3 742 748 | 3 663 214 | 2 873 911 | 2 462 755 | 1 888 494 | 1 812 789 |
| Kohustised kokku | 201 324 | 344 483 | 762 504 | 439 297 | 550 091 | 522 918 | 704 530 |
| Omakapital | 3 506 123 | 3 398 265 | 2 900 710 | 2 434 614 | 1 912 664 | 1 365 576 | 1 108 259 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 5,9 % | 6,4 % | 7,3 % | 6,9 % | 5,4 % | 5,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 945 962 € · 79,5 %
- Põhivara 761 485 € · 20,5 %
- Lühiajalised kohustised 201 324 € · 5,4 %
- Omakapital 3 506 123 € · 94,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 290 980 € | 8 158 € | 2 614 671 € | 5 |
| II kv 2026 | 225 974 € | 7 698 € | 2 823 634 € | 6 |
| I kv 2026 | 180 732 € | 7 455 € | 1 672 025 € | 5 |
| IV kv 2025 | 159 755 € | 7 582 € | 995 650 € | 5 |
| III kv 2025 | 189 588 € | 7 562 € | 1 763 535 € | 5 |
| II kv 2025 | 59 077 € | 7 400 € | 979 503 € | 5 |
| I kv 2025 | 253 537 € | 7 099 € | 2 849 552 € | 5 |
| IV kv 2024 | 504 971 € | 7 438 € | 4 539 796 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 96 993 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 719 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 871 557 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 046 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Lilienberg
- osaühing Aircom Osanik
- EstateCom OÜ Juhatuse liige
- Mõisamaja OÜ Juhatuse liige
- Osmussaare 6 OÜ Juhatuse liige
- Fosforiidi 12 OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osmussaare 6 OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osmussaare 6 OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 490, Tallinn, 10915
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 27.01.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 38. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 58,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10074173 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10074173 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10074173 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10074173 / 4
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10074173 / 3
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 74173 / 2
-
28.08.2003Esmakanne Ä 74173
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |