TKM Kinnisvara AS
Registrisse kantud 10544758TKM Kinnisvara AS (registrikood 10544758) on 1999. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 17 002 000 eurot ja puhaskasum 10 432 000 eurot, bilansimaht 288 806 000 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Peeter Kütt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.1999 (27 a 6 k) · Gonsiori tn 2, Tallinn, 10143
Registriandmed KMKR EE100519514 · osakapital 28 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100519514
- Osakapital
- 28 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 61,4 % | 2024: 88,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,0 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,7 % | 2024: 72,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 4,3 |
| Müügitulu kasv | +11,2 % | 2024: +4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 002 000 | 15 295 000 | 14 651 000 | 14 407 000 | 13 757 000 | 13 489 000 | 13 999 000 |
| Puhaskasum | 10 432 000 | 13 550 000 | 14 509 000 | 14 631 000 | 20 704 000 | 17 884 000 | 18 431 000 |
| Käibevara | 28 386 000 | 46 528 000 | 39 468 000 | 31 223 000 | 24 541 000 | 35 597 000 | 31 310 000 |
| Põhivara | 260 420 000 | 250 868 000 | 241 496 000 | 236 762 000 | 240 397 000 | 230 906 000 | 225 600 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 288 806 000 | 297 396 000 | 280 964 000 | 267 985 000 | 264 938 000 | 266 503 000 | 256 910 000 |
| Kohustised kokku | 81 801 000 | 82 629 000 | 66 012 000 | 52 962 000 | 55 793 000 | 67 657 000 | 65 188 000 |
| Omakapital | 207 005 000 | 214 767 000 | 214 952 000 | 215 023 000 | 209 145 000 | 198 846 000 | 191 722 000 |
| Kasumimarginaal | 61,4 % | 88,6 % | 99,0 % | 101,6 % | 150,5 % | 132,6 % | 131,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 386 000 € · 9,8 %
- Põhivara 260 420 000 € · 90,2 %
- Lühiajalised kohustised 25 835 000 € · 8,9 %
- Pikaajalised kohustised 55 966 000 € · 19,4 %
- Omakapital 207 005 000 € · 71,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 012 158 € | 104 625 € | 5 589 697 € | 15 |
| II kv 2026 | 5 300 002 € | 237 880 € | 5 393 194 € | 14 |
| I kv 2026 | 792 290 € | 105 453 € | 7 244 149 € | 14 |
| IV kv 2025 | 411 339 € | 95 285 € | 5 239 683 € | 14 |
| III kv 2025 | 555 758 € | 101 089 € | 5 071 676 € | 12 |
| II kv 2025 | 4 603 281 € | 213 299 € | 5 086 403 € | 11 |
| I kv 2025 | 938 520 € | 101 257 € | 5 430 172 € | 13 |
| IV kv 2024 | 267 012 € | 97 349 € | 5 104 746 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 337 386 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 34 875 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 863 232 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Enn Kunila
- Selver AS Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts LIVIKO Tegelik kasusaaja
- KIA Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Kaubamaja AS Tegelik kasusaaja
- Rohe Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts VIKING MOTORS Tegelik kasusaaja
- Kulinaaria OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Balbiino Tegelik kasusaaja
-
Raul Puusepp
- Selver AS Tegelik kasusaaja
- KIA Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Kaubamaja AS Tegelik kasusaaja
- Rohe Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts VIKING MOTORS Tegelik kasusaaja
- Kulinaaria OÜ Tegelik kasusaaja
- SKO Motors OÜ Tegelik kasusaaja
- Viking Security AS Tegelik kasusaaja
-
Kristo Anton
- Selver AS Tegelik kasusaaja
- KIA Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Kaubamaja AS Tegelik kasusaaja
- Rohe Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts VIKING MOTORS Tegelik kasusaaja
- Kulinaaria OÜ Tegelik kasusaaja
- SKO Motors OÜ Tegelik kasusaaja
- Viking Security AS Tegelik kasusaaja
-
Jüri Käo
- Selver AS Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts LIVIKO Tegelik kasusaaja
- KIA Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Kaubamaja AS Tegelik kasusaaja
- Rohe Auto Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts VIKING MOTORS Tegelik kasusaaja
- Kulinaaria OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Balbiino Tegelik kasusaaja
-
Peeter Kütt
- TKM Kinnisvara Tartu OÜ Juhatuse liige
- ROSENI MAJAD OÜ Juhatuse liige
- osaühing Roseni Kinnisvara Juhatuse liige
- OÜ NG Investeeringud Osanik
- Kuulsaal OÜ Tegelik kasusaaja
- Rävala Parkla AS Tegelik kasusaaja
- SKO Motors Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SKO Motors Kinnisvara OÜ | 100 % | 10 100 € | 21.08.2026 | – |
| TKM Kinnisvara Tartu OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 4 284 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
SKO Motors Kinnisvara OÜ 100 %
-
TKM Kinnisvara Tartu OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Paldiski mnt 56L.ÕV/326921 · alates 22.10.2015
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Rummu tee 2L.ÕV.HA-155086 · alates 12.07.2007
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 207 005 000 €
- 6. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 288 806 000 €
- 10. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · 10–49 töötajat 613 647 €
- 11. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 10 432 000 €
- 13. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 504 | 293 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 3 504 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.11.2025Muutmiskanne Ä 10038775 / 13
-
17.04.2023Muutmiskanne Ä 10038775 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10038775 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10038775 / 10
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10038775 / 9
-
09.05.2016Muutmiskanne Ä 10038775 / M4
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10038775 / 8
-
18.05.2011Muutmiskanne Ä 10038775 / 7
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 38775 / 6
-
12.05.2003Märkus Ä 38775 / 5
-
02.05.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 38775 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |