OÜ Siilik
Likvideerimisel 10550032OÜ Siilik (registrikood 10550032) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Pädaste küla, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2024. aasta müügitulu oli 887 394 eurot ja puhaskasum -292 181 eurot, bilansimaht 440 831 eurot. Ettevõtte ainuomanik on osaühing Pädaste. Maksuvõlg on 114 567,19 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.1999 (27 a 6 k) · Pädaste mõisahoone, Pädaste küla, 94716
Registriandmed KMKR EE100517477 · osakapital 3 195 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100517477
- Osakapital
- 3 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -32,9 % | 2023: -41,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -73 412,3 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,1 % | 2023: -240,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +9,6 % | 2023: −18,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −3,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 887 394 | 809 363 | 988 820 | 1 018 205 | 746 644 | 1 048 489 |
| Puhaskasum | -292 181 | -334 033 | -308 558 | -179 528 | -82 238 | -130 725 |
| Käibevara | 74 596 | 93 362 | 96 628 | 116 897 | 148 400 | 353 049 |
| Põhivara | 366 235 | 308 764 | 280 493 | 283 905 | 260 130 | 236 165 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 440 831 | 402 126 | 377 121 | 400 802 | 408 530 | 589 214 |
| Kohustised kokku | 440 433 | 1 370 021 | 1 010 983 | 726 106 | 550 375 | 648 821 |
| Omakapital | 398 | -967 895 | -633 862 | -325 304 | -141 845 | -59 607 |
| Kasumimarginaal | -32,9 % | -41,3 % | -31,2 % | -17,6 % | -11,0 % | -12,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 74 596 € · 16,9 %
- Põhivara 366 235 € · 83,1 %
- Lühiajalised kohustised 440 433 € · 99,9 %
- Omakapital 398 € · 0,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 410 819 €
-
55101 Hotellid 387 865 €
-
96231 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus 64 195 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 749 € | 143 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 440 € | 398 € | 0 |
| IV kv 2025 | 38 903 € | 30 484 € | 140 990 € | 0 |
| III kv 2025 | 152 223 € | 85 323 € | 580 664 € | 30 |
| II kv 2025 | 45 711 € | 50 353 € | 174 313 € | 45 |
| I kv 2025 | 17 889 € | 30 027 € | 50 599 € | 21 |
| IV kv 2024 | 113 700 € | 119 615 € | 133 379 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 114 567,19 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anne Tammer
- Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Osaühing Saaremaa Lihatööstus Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- NordSteel OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- OÜ FinEst Wood Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Aeru Arendus OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Kvaliteetuks OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Season Caffee OÜ Likvideerija Likvideerimisel Maksuvõlg
- OÜ TULIK INVEST Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
-
Imre Sooäär
- OÜ Nordic Islands Hospitality Tegelik kasusaaja
- OÜ Briki Tegelik kasusaaja
- PMR Catering OÜ Tegelik kasusaaja
-
Machiel de Vries
- OÜ Nordic Islands Hospitality Tegelik kasusaaja
- Axyris OÜ Tegelik kasusaaja
-
Hans Martin Breuer
- OÜ Nordic Islands Hospitality Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Tallinn Restaurant Week Tegelik kasusaaja
- Mohnhold OÜ Juhatuse liige
- OÜ Briki Juhatuse liige
- PMR Catering OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 584 |
| Toetused kokku | 2 584 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · toetus 2 584 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.05.2026Lõpetamiskanne Ä 30010912 / 19
-
23.12.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / 18
-
22.12.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / M11
-
16.12.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / 17
-
02.12.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / 16
-
25.11.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / M10
-
13.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30010912 / 15
-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / 14
-
16.04.2025Muutmiskanne Ä 30010912 / M8
-
19.12.2024Muutmiskanne Ä 30010912 / 13
-
07.10.2024Kommertspandi avamiskanne K 30010912 / 12
-
10.09.2024Muutmiskanne Ä 30010912 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 05.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |