Osaühing Hardinger
Registrisse kantud 10561774Osaühing Hardinger (registrikood 10561774) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 107 838 eurot ja puhaskasum 71 687 eurot, bilansimaht 823 663 eurot. Juhatuse liikmed on Marget Raud, Rein Vatku. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.1999 (27 a 4 k) · Karja tn 7, Haapsalu linn, 90502
Registriandmed KMKR EE100681824 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100681824
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 66,5 % | 2024: 31,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,2 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,3 % | 2024: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: −25,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 838 | 109 486 | 146 317 | 118 513 | 109 934 | 123 938 | 119 775 |
| Puhaskasum | 71 687 | 34 108 | 37 125 | 5 674 | 44 301 | 52 079 | 62 246 |
| Käibevara | 13 726 | 12 352 | 3 434 | 12 669 | 6 452 | 1 602 | 3 355 |
| Põhivara | 809 937 | 820 973 | 831 388 | 854 504 | 873 410 | 895 949 | 997 272 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 823 663 | 833 325 | 834 822 | 867 173 | 879 862 | 897 551 | 1 000 627 |
| Kohustised kokku | 121 489 | 373 597 | 409 202 | 478 678 | 497 041 | 559 031 | 714 186 |
| Omakapital | 702 174 | 459 728 | 425 620 | 388 495 | 382 821 | 338 520 | 286 441 |
| Kasumimarginaal | 66,5 % | 31,2 % | 25,4 % | 4,8 % | 40,3 % | 42,0 % | 52,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 726 € · 1,7 %
- Põhivara 809 937 € · 98,3 %
- Lühiajalised kohustised 19 989 € · 2,4 %
- Pikaajalised kohustised 101 500 € · 12,3 %
- Omakapital 702 174 € · 85,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 89 312 €
-
52101 Kaubaladude töö 17 447 €
-
47221 Liha ja lihatoodete jaemüük 1 079 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 227 € | 0 € | 30 463 € | 0 |
| II kv 2026 | 619 € | 0 € | 20 819 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 24 720 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 952 € | 0 € | 24 824 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 134 € | 0 € | 35 343 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 618 € | 0 € | 23 812 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 830 € | 0 € | 25 628 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 652 € | 0 € | 25 476 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 076 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 154 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marget Raud
- OÜ Optika Tegelik kasusaaja
- Rukkileib OÜ Juhatuse liige
- Suvekohvik OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Maxime Juhatuse liige
- Siid OÜ Osanik
- Utoopia Studios OÜ Osanik
-
Rein Vatku
- OÜ Optika Osanik
- Rukkileib OÜ Juhatuse liige
- Suvekohvik OÜ Osanik
- Osaühing Maxime Juhatuse liige
- Semiratio OÜ Tegelik kasusaaja
- Haapsalu Rotary Klubi Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 83. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 702 174 €
- 90. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 71 687 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 450 | 2 107 |
| Toetused kokku | 450 | 2 107 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 450 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30043132 / 6
-
01.07.2021Muutmiskanne Ä 30043132 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30043132 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30043132 / 3
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 30043132 / 2
-
04.07.2012Muutmiskanne Ä 30043132
-
27.03.2012Muutmiskanne Ä 30043132 / M2
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 30043132 / M1
-
26.03.2010Muutmiskanne Ä 10041830 / 6
-
25.02.2010Muutmiskanne Ä 10041830 / M2
-
01.07.2009Muutmiskanne Ä 41830 / 5
-
14.11.2005Muutmiskanne Ä 41830 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |