Osaühing Maxime
Registrisse kantud 10995857Osaühing Maxime (registrikood 10995857) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 153 940 eurot ja puhaskasum 811 eurot, bilansimaht 155 407 eurot. Juhatuse liikmed on Rein Vatku, Marget Raud. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.2003 (22 a 9 k) · Karja tn 7, Haapsalu linn, 90502
Registriandmed KMKR EE100875397 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100875397
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: -14,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,5 % | 2024: -142,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,9 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −70,6 % | 2024: −6,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 153 940 | 523 774 | 558 564 | 603 407 | 803 223 | 794 818 | 884 712 |
| Puhaskasum | 811 | -78 017 | 48 | -7 396 | 20 076 | 79 980 | 760 |
| Käibevara | 81 879 | 72 856 | 108 434 | 104 947 | 73 316 | 63 752 | 73 714 |
| Põhivara | 73 528 | 107 522 | 183 040 | 190 303 | 234 015 | 240 224 | 253 078 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 155 407 | 180 378 | 291 474 | 295 250 | 307 331 | 303 976 | 326 792 |
| Kohustised kokku | 99 653 | 125 435 | 158 514 | 162 338 | 167 023 | 183 744 | 286 540 |
| Omakapital | 55 754 | 54 943 | 132 960 | 132 912 | 140 308 | 120 232 | 40 252 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | -14,9 % | 0,0 % | -1,2 % | 2,5 % | 10,1 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 81 879 € · 52,7 %
- Põhivara 73 528 € · 47,3 %
- Lühiajalised kohustised 99 653 € · 64,1 %
- Omakapital 55 754 € · 35,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46181 Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus põhitegevus 139 653 €
-
82101 Büroohaldus ja selle abitegevused 14 287 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 172 € | 0 € | 56 204 € | 0 |
| II kv 2026 | 8 942 € | 0 € | 83 485 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 503 € | 0 € | 60 970 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 437 € | 0 € | 60 350 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 23 692 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 076 € | 0 € | 73 360 € | 0 |
| I kv 2025 | 471 € | 0 € | 84 662 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 502 € | 0 € | 210 448 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 724 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 735 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rein Vatku
- OÜ Optika Osanik
- Rukkileib OÜ Tegelik kasusaaja
- Suvekohvik OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Hardinger Osanik
- Semiratio OÜ Osanik
- Haapsalu Rotary Klubi Juhatuse liige
-
Marget Raud
- OÜ Optika Juhatuse liige
- Rukkileib OÜ Osanik
- Suvekohvik OÜ Osanik
- Osaühing Hardinger Osanik
- Siid OÜ Juhatuse liige
- Utoopia Studios OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 112 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Õpetajate Maja · maksed 112 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.07.2024Muutmiskanne Ä 30043139 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30043139 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30043139 / 5
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30043139 / 4
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 30043139 / 3
-
10.07.2013Kommertspandi kustutamiskanne K 30043139 / 2
-
15.02.2012Muutmiskanne Ä 30043139
-
12.10.2011Muutmiskanne Ä 30043139 / M1
-
22.04.2010Kommertspandi avamiskanne K 30043257
-
24.03.2010Muutmiskanne Ä 10075968 / 3
-
25.02.2010Muutmiskanne Ä 10075968 / M3
-
22.02.2010Muutmiskanne Ä 10075968 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |