Osaühing Euterpe
Registrisse kantud 10644075Osaühing Euterpe (registrikood 10644075) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 384 076 eurot ja puhaskasum 19 241 eurot, bilansimaht 626 373 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Nõgu. Juhatuse liikmed on Anne Nõgu, Toivo Nõgu. Maksuvõlg on 6 203,38 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2000 (26 a 9 k) · Kirsi tn 6, Rakvere linn, 44306
Registriandmed KMKR EE100588684 · osakapital 88 198 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100588684
- Osakapital
- 88 198 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,7 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,7 % | 2024: 59,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −0,4 % | 2024: +1,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 384 076 | 385 598 | 380 892 | 359 935 | 322 503 | 297 625 | 312 764 |
| Puhaskasum | 19 241 | 423 | 19 765 | 34 075 | 22 375 | 48 183 | 17 875 |
| Käibevara | 2 147 | 12 898 | 12 369 | 13 587 | 10 869 | 7 134 | 10 142 |
| Põhivara | 624 226 | 631 426 | 643 025 | 644 177 | 649 304 | 659 409 | 667 248 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 626 373 | 644 324 | 655 394 | 657 764 | 660 173 | 666 543 | 677 390 |
| Kohustised kokku | 221 117 | 258 309 | 269 802 | 291 937 | 328 421 | 357 166 | 416 201 |
| Omakapital | 405 256 | 386 015 | 385 592 | 365 827 | 331 752 | 309 377 | 261 189 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 0,1 % | 5,2 % | 9,5 % | 6,9 % | 16,2 % | 5,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 147 € · 0,3 %
- Põhivara 624 226 € · 99,7 %
- Lühiajalised kohustised 112 817 € · 18,0 %
- Pikaajalised kohustised 108 300 € · 17,3 %
- Omakapital 405 256 € · 64,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 269 964 €
-
55101 Hotellid 114 112 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 317 € | 16 410 € | 114 871 € | 13 |
| II kv 2026 | 23 196 € | 13 208 € | 107 714 € | 15 |
| I kv 2026 | 21 089 € | 13 299 € | 91 149 € | 11 |
| IV kv 2025 | 19 039 € | 12 303 € | 95 511 € | 12 |
| III kv 2025 | 22 201 € | 13 631 € | 102 894 € | 12 |
| II kv 2025 | 21 280 € | 12 931 € | 98 463 € | 15 |
| I kv 2025 | 21 473 € | 12 512 € | 91 375 € | 13 |
| IV kv 2024 | 20 451 € | 14 951 € | 87 122 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 106 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 470 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 290 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 809 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 203,38 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 10 501,11 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anne Nõgu
- Rakvere Eragümnaasiumi Hariduskogu Juhatuse liige
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Rakvere Kolmainu Kogudus Juhatuse liige
- Hariduse-ja Kultuuriselts Kaur Juhatuse liige
- OÜ Thaleia Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Eesti Eraüldhariduskoolide Ühendus Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKirsi tn 6, Rakvere linn, 44306
Tegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Rakvere linn 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 333 |
| Müük avalikule sektorile | 10 031 | 12 116 |
| Toetused kokku | 0 | 4 333 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 2 535 €
- SA Rakvere Teatrimaja · maksed 1 875 €
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 1 319 €
- Päästeamet · maksed 1 194 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 800 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 544 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 6203.38 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40021738 / 9
-
13.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40021738 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40021738 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40021738 / 6
-
22.06.2016Muutmiskanne Ä 40021738 / 5
-
27.10.2011Muutmiskanne Ä 40021738 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 21738 / 3
-
05.09.2008Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 21738
-
05.09.2008Muutmiskanne Ä 21738 / 2
-
05.09.2008Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 13319 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |