BENECOM OÜ
Registrisse kantud 10673556BENECOM OÜ (registrikood 10673556) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 1 086 991 eurot ja puhaskasum 175 174 eurot, bilansimaht 2 025 408 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Martin Lembra, Stella Einsild-Lembra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2000 (26 a 4 k) · Mähe-Kaasiku tee 24, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE100619618 · osakapital 10 226 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100619618
- Osakapital
- 10 226 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,0 % | 2024: 9,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 2024: 83,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,4 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | +4,9 % | 2024: −0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 086 991 | 1 036 498 | 1 039 775 | 919 789 | 868 419 | 861 598 | 1 809 442 |
| Puhaskasum | 175 174 | 152 257 | 261 967 | 161 780 | -42 084 | 304 391 | 195 347 |
| Käibevara | 1 710 999 | 1 572 838 | 1 496 154 | 1 213 980 | 1 020 850 | 1 081 372 | 1 125 883 |
| Põhivara | 314 409 | 332 088 | 57 910 | 80 202 | 144 715 | 120 003 | 130 104 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 025 408 | 1 904 926 | 1 554 064 | 1 294 182 | 1 165 565 | 1 201 375 | 1 255 987 |
| Kohustised kokku | 273 832 | 312 524 | 81 919 | 67 005 | 83 168 | 63 894 | 216 298 |
| Omakapital | 1 751 576 | 1 592 402 | 1 472 145 | 1 227 177 | 1 082 397 | 1 137 481 | 1 039 689 |
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 14,7 % | 25,2 % | 17,6 % | -4,8 % | 35,3 % | 10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 710 999 € · 84,5 %
- Põhivara 314 409 € · 15,5 %
- Lühiajalised kohustised 149 971 € · 7,4 %
- Pikaajalised kohustised 123 861 € · 6,1 %
- Omakapital 1 751 576 € · 86,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 61 283 € | 14 480 € | 356 809 € | 7 |
| II kv 2026 | 57 582 € | 15 424 € | 587 013 € | 8 |
| I kv 2026 | 85 862 € | 15 196 € | 460 205 € | 8 |
| IV kv 2025 | 88 039 € | 17 413 € | 529 697 € | 8 |
| III kv 2025 | 54 394 € | 17 053 € | 310 593 € | 7 |
| II kv 2025 | 79 707 € | 16 595 € | 442 053 € | 7 |
| I kv 2025 | 63 444 € | 15 451 € | 401 248 € | 7 |
| IV kv 2024 | 71 052 € | 15 452 € | 465 994 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 428 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 827 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 118 936 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 326 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Lembra
- FREELINE OSAÜHING Juhatuse liige
- Osaühing ELGRANDE Osanik
- Storex Trading OÜ Tegelik kasusaaja
- Benecom Holding OÜ Juhatuse liige
- Merivälja53 OÜ Juhatuse liige
-
Stella Einsild-Lembra
- Benecom Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Merivälja53 OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Karunga OÜ | 100 % | 2 500 € | 25.11.2024 | 0 €2025 |
| Merivälja53 OÜ | 100 % | 20 000 € | 20.03.2024 | – |
| Kratimäe Grupp OÜ | 45 % | 1 125 € | 01.09.2023 | 6 688 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Karunga OÜ 100 %
-
Merivälja53 OÜ 100 %
-
Kratimäe Grupp OÜ 45 %
Skeem
LEI 2549002S6G3WUNDBVI49 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMähe-Kaasiku tee 24, Tallinn, 11911
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 91. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kaubandus 5 tk
- 474. Kõige pikema staažiga juhatused · kogu Eesti 25,1 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 15 000 | – |
| Müük avalikule sektorile | 7 439 | 9 744 |
| Toetused kokku | 15 000 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 15 000 €
- Pärnu Hariduskeskus · maksed 3 952 €
- Tallinna Teeninduskool · maksed 2 869 €
- SA Endla Teater · maksed 619 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10049355 / 14
-
20.02.2019Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10049355 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10049355 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10049355 / 11
-
04.06.2015Muutmiskanne Ä 10049355 / 10
-
06.08.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10049355 / 9
-
09.06.2011Muutmiskanne Ä 10049355 / 8
-
16.06.2010Muutmiskanne Ä 10049355 / 7
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 49355 / 6
-
17.01.2007Muutmiskanne Ä 49355 / 5
-
22.07.2004Muutmiskanne Ä 49355 / 4
-
04.02.2004Muutmiskanne Ä 49355 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |