Kõige pikema staažiga juhatused
Kõige pikema staažiga juhatused on edetabel avaandmete põhjal, milles on 500 kirjet. Esikohal on Aktsiaselts Kiviõli Kaubahoov, 31,1 a. Aastad viimasest juhatuse muudatusest, vähemalt miljoni euro suuruse müügituluga ettevõtete seas. Allikas: avaandmed, arvutusmetoodika on kirjeldatud meetodi lehel.
Filtrid
Korraga kehtib üks filter: iga koht arvutatakse eraldi kogu Eesti, maakonna, omavalitsuse, valdkonna ja suurusklassi kohta.
Kõige pikema staažiga juhatused
| Koht | Nimi | Väärtus | Muutus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aktsiaselts Kiviõli Kaubahoov
müügitulu 4 375 706 € · 35 töötajat
|
31,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 |
Osaühing Baseilo
müügitulu 1 591 073 € · 18 töötajat
|
30,9 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 |
Aktsiaselts Silmani Elekter
müügitulu 8 020 182 € · alates 1995-12-28
|
30,8 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 |
Messiehitus OÜ
müügitulu 7 853 249 € · 16 töötajat
|
30,7 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 |
Osaühing Rotaks-R
müügitulu 4 109 620 € · 8 töötajat
|
30,6 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 |
Osaühing Surfar
müügitulu 2 273 452 € · 13 töötajat
|
30,5 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 |
osaühing Kesklinna Tervisekeskus
müügitulu 1 135 692 € · 22 töötajat
|
30,5 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 |
aktsiaselts Japs
müügitulu 8 183 743 € · 66 töötajat
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 |
Aktsiaselts Ottender & Valgmäe
müügitulu 7 845 700 € · 31 töötajat
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 |
Põltsamaa Uus Apteek OÜ
müügitulu 1 978 186 € · 7 töötajat
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 |
Kiviõli Linnaapteegi Osaühing
müügitulu 1 443 213 € · 3 töötajat
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 |
osaühing ESTINVAIT
müügitulu 7 855 395 € · 19 töötajat
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 |
Osaühing Sulemees
müügitulu 2 846 695 € · alates 1996-05-31
|
30,4 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 |
Bestmarki Suurköökide Aktsiaselts
müügitulu 5 928 356 € · 22 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 |
osaühing FLAMINGER
müügitulu 1 141 680 € · 9 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 |
aktsiaselts Jupiter Plus
müügitulu 7 699 492 € · 68 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 |
osaühing Piiritaja
müügitulu 2 516 488 € · 2 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 |
Iftar OÜ
müügitulu 1 497 124 € · 13 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 |
"Lasva Liimpuidu" aktsiaselts
müügitulu 1 136 011 € · 23 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 |
osaühing "PERIKO TEHNIK"
müügitulu 1 046 971 € · 5 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 |
osaühing Promedia
müügitulu 1 024 057 € · 3 töötajat
|
30,3 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 |
Erakliinik Dentes Aktsiaselts
müügitulu 1 936 478 € · 46 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 |
osaühing PÕLVA APTEEK
müügitulu 3 923 715 € · 11 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 |
aktsiaselts Vicand Liisgren
müügitulu 3 800 241 € · 7 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 |
osaühing VÕRU POLAR
müügitulu 1 922 919 € · alates 1996-08-07
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 |
CHARLOT OÜ
müügitulu 11 435 759 € · 107 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 |
OÜ Diesel Service
müügitulu 4 912 124 € · 36 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 |
LUUNJA STUD OÜ
müügitulu 1 983 385 € · 4 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 |
WARREN BALTI OÜ
müügitulu 1 500 371 € · 1 töötajat
|
30,2 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 |
Aktsiaselts TTP
müügitulu 8 898 115 € · 26 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 |
Osaühing Paar
müügitulu 1 664 314 € · 22 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 |
aktsiaselts Eekmar
müügitulu 1 200 652 € · 19 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 |
osaühing Reta Puit
müügitulu 18 777 310 € · 55 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 |
Aktsiaselts Enko
müügitulu 1 996 713 € · 23 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 |
Osaühing BALTIMPEKS
müügitulu 1 119 277 € · 8 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 |
aktsiaselts METAAN
müügitulu 5 173 785 € · 13 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 |
Osaühing S-Link
müügitulu 1 208 894 € · 7 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 |
AS Remedium Kalamaja Apteek
müügitulu 1 660 389 € · 8 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 |
osaühing "AT & G"
müügitulu 1 975 251 € · 13 töötajat
|
30,1 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 |
Aktsiaselts Kernel
müügitulu 1 519 257 € · 6 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 |
Tuukritööde Osaühing
müügitulu 1 446 227 € · 11 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 |
osaühing RAHEL- PUIT
müügitulu 1 279 340 € · 9 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 |
aktsiaselts ESCO
müügitulu 3 070 376 € · 8 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 |
osaühing Triston
müügitulu 1 021 157 € · 7 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 |
aktsiaselts TREF
müügitulu 21 701 368 € · 53 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 |
Piksel OÜ
müügitulu 1 730 618 € · 30 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 |
osaühing Artium ITC
müügitulu 1 947 737 € · 9 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 |
aktsiaselts Hevea
müügitulu 5 551 983 € · 46 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 |
Silva-Agro OÜ
müügitulu 1 481 056 € · 11 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 |
aktsiaselts Fortronic
müügitulu 1 105 631 € · 5 töötajat
|
30,0 a | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kuvame kohad 1–50 kokku 500 kirjest. Logi sisse, et laadida CSV
Metoodika
- Künnised
- müügitulu vähemalt 1 000 000 €
- Filtrid
- Välja jäävad kustutatud ja lõpetatud ettevõtted ning read, kus jagaja puudub või on negatiivne.