OSAÜHING V-AUTO
Registrisse kantud 10693346OSAÜHING V-AUTO (registrikood 10693346) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 62 903 eurot ja puhaskasum 1 020 eurot, bilansimaht 52 154 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tatjana Zamorskaja. Juhatuse liige on Victor Zamorskiy. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.12.2000 (25 a 10 k) · Vahtra tn 2, Narva linn, 21003
Registriandmed KMKR EE100664508 · osakapital 350 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100664508
- Osakapital
- 350 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,1 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 95,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 6,1 |
| Müügitulu kasv | +51,0 % | 2024: −15,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 903 | 41 653 | 49 150 | 76 660 | 50 946 | 41 941 | 73 419 |
| Puhaskasum | 1 020 | 89 | 5 201 | 28 902 | 314 | -9 205 | -5 089 |
| Käibevara | 15 244 | 12 263 | 34 749 | 42 443 | 14 423 | 19 072 | 33 326 |
| Põhivara | 36 910 | 36 910 | 36 910 | 25 399 | 29 358 | 19 322 | 24 686 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 154 | 49 173 | 71 659 | 67 842 | 43 781 | 38 394 | 58 012 |
| Kohustised kokku | 3 977 | 2 016 | 24 591 | 25 975 | 30 816 | 25 743 | 36 157 |
| Omakapital | 48 177 | 47 157 | 47 068 | 41 867 | 12 965 | 12 651 | 21 855 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 0,2 % | 10,6 % | 37,7 % | 0,6 % | -21,9 % | -6,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 244 € · 29,2 %
- Põhivara 36 910 € · 70,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 977 € · 7,6 %
- Omakapital 48 177 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 157 € | 18 572 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 152 € | 1 089 € | 17 511 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 064 € | 18 650 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 1 085 € | 24 195 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 1 085 € | 14 078 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 590 € | 343 € | 11 276 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 937 € | 954 € | 10 876 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 799 € | 911 € | 11 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 191 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40011686 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40011686 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40011686 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 11686 / 4
-
17.09.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 11686 / M4
-
06.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 11686 / M2
-
20.03.2002Avaldatav muutmiskanne Ä 11686 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |