osaühing ERMARKER
Registrisse kantud 10695084osaühing ERMARKER (registrikood 10695084) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Kambja alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 9 600 eurot ja puhaskasum -4 979 eurot, bilansimaht 50 622 eurot. Juhatuse liige on Erik Mõisa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.10.2000 (26 a 0 k) · Järve tn 4, Kambja alevik, 62001
Registriandmed KMKR EE100646717 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100646717
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -51,9 % | 2024: -76,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,9 % | 2024: -13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,3 % | 2024: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,1 | 2024: 11,5 |
| Müügitulu kasv | +9,1 % | 2024: −24,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 600 | 8 800 | 11 650 | 9 975 | 9 600 | 8 800 | 9 600 |
| Puhaskasum | -4 979 | -6 749 | -13 113 | -11 312 | -9 419 | -6 238 | -6 240 |
| Käibevara | 44 710 | 48 219 | 53 553 | 63 673 | 75 343 | 85 848 | 88 286 |
| Põhivara | 5 912 | 6 644 | 7 376 | 8 108 | 8 840 | 9 572 | 10 304 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 50 622 | 54 863 | 60 929 | 71 781 | 84 183 | 95 420 | 98 590 |
| Kohustised kokku | 4 924 | 4 186 | 3 503 | 1 242 | 2 332 | 4 150 | 1 123 |
| Omakapital | 45 698 | 50 677 | 57 426 | 70 539 | 81 851 | 91 270 | 97 467 |
| Kasumimarginaal | -51,9 % | -76,7 % | -112,6 % | -113,4 % | -98,1 % | -70,9 % | -65,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 44 710 € · 88,3 %
- Põhivara 5 912 € · 11,7 %
- Lühiajalised kohustised 4 924 € · 9,7 %
- Omakapital 45 698 € · 90,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 702 € | 1 194 € | 2 400 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 475 € | 1 158 € | 1 600 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 597 € | 1 085 € | 2 400 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 405 € | 1 085 € | 1 600 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 388 € | 1 085 € | 1 600 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 548 € | 1 085 € | 2 400 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 508 € | 1 044 € | 2 400 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 353 € | 963 € | 2 400 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 567 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 398 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 70,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 70,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 800 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 765 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erki Mõisa
- EML OÜ Juhatuse liige
-
Erik Mõisa
- EML OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing VALERVIKA Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve tn 4, Kambja alevik, 62001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20019159 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20019159 / 8
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 20019159 / 7
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 20019159 / M2
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20019159 / 6
-
21.09.2011Muutmiskanne Ä 20019159 / 5
-
29.01.2010Muutmiskanne Ä 19159 / 4
-
25.01.2010Muutmiskanne Ä 19159 / M1
-
07.04.2009Muutmiskanne Ä 19159 / 3
-
18.12.2008Muutmiskanne Ä 19159 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |