OÜ Mareen
Registrisse kantud 10697864OÜ Mareen (registrikood 10697864) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Luige alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 825 538 eurot ja puhaskasum 123 779 eurot, bilansimaht 847 803 eurot. Juhatuse liikmed on Carmen Pritson-Tamme, Priit Tamme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2000 (25 a 10 k) · Haldja tn 37, Luige alevik, 75404
Registriandmed KMKR EE100662487 · osakapital 3 132 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100662487
- Osakapital
- 3 132 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,0 % | 2024: 19,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,1 % | 2024: 26,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,2 % | 2024: 72,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +30,9 % | 2024: +5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 825 538 | 630 456 | 595 902 | 516 302 | 472 866 | 481 003 | 433 193 |
| Puhaskasum | 123 779 | 122 626 | 20 483 | 6 538 | 101 650 | 7 221 | 1 197 |
| Käibevara | 250 304 | 128 485 | 90 788 | 81 589 | 76 485 | 112 931 | 110 498 |
| Põhivara | 597 499 | 513 379 | 369 207 | 364 930 | 413 072 | 265 739 | 192 698 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 847 803 | 641 864 | 459 995 | 446 519 | 489 557 | 378 670 | 303 196 |
| Kohustised kokku | 261 180 | 179 020 | 119 777 | 126 784 | 176 360 | 167 123 | 98 870 |
| Omakapital | 586 623 | 462 844 | 340 218 | 319 735 | 313 197 | 211 547 | 204 326 |
| Kasumimarginaal | 15,0 % | 19,5 % | 3,4 % | 1,3 % | 21,5 % | 1,5 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 250 304 € · 29,5 %
- Põhivara 597 499 € · 70,5 %
- Lühiajalised kohustised 121 809 € · 14,4 %
- Pikaajalised kohustised 139 371 € · 16,4 %
- Omakapital 586 623 € · 69,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 49 811 € | 18 353 € | 278 601 € | 15 |
| II kv 2026 | 51 183 € | 18 098 € | 260 667 € | 15 |
| I kv 2026 | 31 831 € | 16 902 € | 169 386 € | 15 |
| IV kv 2025 | 45 460 € | 17 986 € | 244 098 € | 14 |
| III kv 2025 | 46 473 € | 17 956 € | 219 426 € | 14 |
| II kv 2025 | 27 329 € | 16 220 € | 200 040 € | 13 |
| I kv 2025 | 19 215 € | 16 272 € | 142 798 € | 12 |
| IV kv 2024 | 37 220 € | 16 080 € | 173 473 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 604 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 118 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 867 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 784 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Carmen Pritson-Tamme
- INargentum OÜ Tegelik kasusaaja
-
Priit Tamme
- PR Trading OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHaldja tn 37, Luige alevik, 75404
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toidu vedamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kiili vald 15,0 %
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kiili vald 16,9 %
- 16. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kiili vald 13 753 €
- 20. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kiili vald 30,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 750 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 750 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20019526 / 8
-
24.01.2023Muutmiskanne Ä 20019526 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20019526 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20019526 / 5
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 20019526 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 19526 / 3
-
30.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 19526 / M7
-
18.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 19526 / M6
-
29.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 19526 / M5
-
28.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 19526 / M4
-
07.08.2006Muutmiskanne Ä 19526 / 2
-
07.10.2004Toimiku dokumentide kontroll Ä 19526 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |