OSAÜHING LOGTERA
Registrisse kantud 10730308OSAÜHING LOGTERA (registrikood 10730308) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 33 245 eurot ja puhaskasum -933 eurot, bilansimaht 12 375 eurot. Juhatuse liikmed on Alla Logvina, Viktor Logvin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2001 (25 a 7 k) · Mustamäe tee 82, Tallinn, 12916
Registriandmed KMKR EE100678044 · osakapital 11 502 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100678044
- Osakapital
- 11 502 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,8 % | 2024: -8,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,8 % | 2024: -31,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 2024: 45,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 22,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −27,2 % | 2024: −4,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 245 | 45 681 | 47 842 | 85 690 | 81 000 | 115 213 | 117 739 |
| Puhaskasum | -933 | -4 037 | -13 812 | 9 790 | -4 371 | -3 701 | 6 087 |
| Käibevara | 10 517 | 24 758 | 37 162 | 50 853 | 35 759 | 38 064 | 51 367 |
| Põhivara | 1 858 | 3 427 | 6 151 | 8 875 | 11 599 | 15 715 | 5 580 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 375 | 28 185 | 43 313 | 59 728 | 47 358 | 53 779 | 56 947 |
| Kohustised kokku | 465 | 15 342 | 26 433 | 29 036 | 26 456 | 28 506 | 27 972 |
| Omakapital | 11 910 | 12 843 | 16 880 | 30 692 | 20 902 | 25 273 | 28 975 |
| Kasumimarginaal | -2,8 % | -8,8 % | -28,9 % | 11,4 % | -5,4 % | -3,2 % | 5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 517 € · 85,0 %
- Põhivara 1 858 € · 15,0 %
- Lühiajalised kohustised 465 € · 3,8 %
- Omakapital 11 910 € · 96,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 22,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 364 € | 274 € | 6 600 € | 1 |
| II kv 2026 | 798 € | 274 € | 2 350 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 678 € | 274 € | 10 400 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 339 € | 274 € | 10 495 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 827 € | 1 678 € | 1 100 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 465 € | 1 485 € | 5 800 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 441 € | 1 616 € | 15 650 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 196 € | 1 596 € | 7 600 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 455 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 91 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 200 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 176 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.07.2026Muutmiskanne Ä 10054929 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10054929 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10054929 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10054929 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10054929 / 4
-
07.02.2011Muutmiskanne Ä 10054929 / 3
-
02.02.2011Muutmiskanne Ä 10054929 / M2
-
14.01.2011Muutmiskanne Ä 10054929 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 54929 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |