EVENTECH OÜ

Registrisse kantud 10747533
☆ Jälgi

EVENTECH OÜ (registrikood 10747533) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused (EMTAK 90391). 2025. aasta müügitulu oli 14 718 406 eurot ja puhaskasum 1 375 360 eurot, bilansimaht 12 971 096 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 28.03.2001 (25 a 6 k) · Gaasi tee 5, Lehmja küla, 75306

Müügitulu 2025
14,7 mln €
↑ +15 % vs 2024
Puhaskasum 2025
1,4 mln €
↑ +4,2 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
48
↓ −2,0 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100684601 · osakapital 2 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100684601
Osakapital
2 800 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 10.08.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
EMTAK 90391
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
12 971 096 €
↑ +18 % vs 2024
Omakapital 2025
8 413 259 €
↑ +18 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-5M05M10M15M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 9,3 % 2024: 10,3 %
Omakapitali tootlus (ROE) 16,3 % 2024: 18,4 %
Omakapitali osakaal varadest 64,9 % 2024: 64,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 2,0 2024: 2,1
Müügitulu kasv +15,2 % 2024: +17,4 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +30,2 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 14 718 406 12 779 565 10 883 359 9 622 664 4 697 458 3 927 890 7 508 975
Puhaskasum 1 375 360 1 320 337 922 357 534 451 -314 868 -761 017 416 810
Käibevara 4 156 490 2 525 081 2 506 775 1 891 678 2 019 323 1 538 231 1 911 204
Põhivara 8 814 606 8 512 527 4 034 763 3 580 469 2 691 841 3 413 774 3 914 447
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 12 971 096 11 037 608 6 541 538 5 472 147 4 711 164 4 952 005 5 825 651
Kohustised kokku 4 557 837 3 879 709 703 975 556 942 330 409 256 382 369 011
Omakapital 8 413 259 7 157 899 5 837 563 4 915 205 4 380 755 4 695 623 5 456 640
Kasumimarginaal 9,3 % 10,3 % 8,5 % 5,6 % -6,7 % -19,4 % 5,6 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 12 971 096 €
  • Käibevara 4 156 490 € · 32,0 %
  • Põhivara 8 814 606 € · 68,0 %
Rahastus 12 971 096 €
  • Lühiajalised kohustised 2 107 837 € · 16,3 %
  • Pikaajalised kohustised 2 450 000 € · 18,9 %
  • Omakapital 8 413 259 € · 64,9 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 2,0
Kohustised ÷ bilansimaht 35,1 %
Põhivara osakaal bilansimahust 68,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 90391 Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused põhitegevus 7 250 470 €
  • 46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük 5 533 954 €
  • 77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 1 933 982 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
607 178 €
↑ +48 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
48
2025: 48 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0250k500k750k1MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

01M2M3M4M5M6MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 607 178 € 331 039 € 4 825 719 € 48
II kv 2026 409 991 € 313 876 € 3 569 457 € 49
I kv 2026 969 537 € 336 537 € 5 457 877 € 46
IV kv 2025 510 376 € 332 931 € 4 327 286 € 46
III kv 2025 875 890 € 369 648 € 4 908 004 € 46
II kv 2025 750 262 € 318 731 € 5 162 806 € 45
I kv 2025 660 705 € 345 853 € 4 770 104 € 44
IV kv 2024 621 316 € 273 440 € 5 329 844 € 45

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)202 393 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)110 346 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest54,5 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive12,6 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)1 608 573 €
Hinnanguline keskmine brutopalk4 421 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Art Schneider
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 21.12.2005
Aleksander Kartul
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 22.12.2023
Tuuli Susi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 22.12.2023

Tegelikud kasusaajad

Aleksander Kartul
Kaudne osalus · Eesti · alates 18.10.2018
Sven Lõokene
Otsene osalus · Eesti · alates 18.10.2018

Osanikud

Kumnandi OÜ
455 € · 16,25 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Art Schneider 100 %
Osaühing STTS
448 € · 16 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Tuuli Susi 37,5 %, Triin Hunt 31,3 %, Terje Kruus 31,3 %
Stereoline OÜ
1 120 € · 40 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Aleksander Kartul 100 %
Tuulekratt OÜ
777 € · 27,75 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Sven Lõokene 100 %

Isikute teised ettevõtted

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (4)

Skeem
40 %27,8 %16,3 %16 %Stereoline OÜStereoline OÜTuulekratt OÜTuulekratt OÜKumnandi OÜKumnandi OÜOsaühing STTSOsaühing STTSEVENTECH OÜEVENTECH OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Gaasi tee 5, Lehmja küla, 75306
Juhata: 59.362887, 24.879836
ehitatud 2008 C Samal aadressil veel 1 ettevõte

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
1 aktiivne pant
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 41 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (4 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01M2M3M4M5M20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 2 733 899 4 497 509
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Eesti Rahvusraamatukogu · maksed 1 238 851 €
  • SA Eesti Kontsert · maksed 267 578 €
  • Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · maksed 217 789 €
  • Eesti Rahvusringhääling · maksed 147 778 €
  • SA Eesti Draamateater · maksed 142 256 €
  • Kaitsevägi · maksed 108 545 €

Riigihanked

15 lepingut 5 aastaga · 2 501 606 € ilma raamlepinguteta

ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 06.10.2025
    Kommertspandi avamiskanne K 10055656 / 17
  • 28.03.2024
    Kommertspandi kustutamiskanne K 10055656 / 16
  • 22.12.2023
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 15
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 14
  • 17.02.2023
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 13
  • 13.01.2021
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 12
  • 19.02.2019
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 11
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 10
  • 07.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 9
  • 12.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 8
  • 29.03.2012
    Muutmiskanne Ä 10055656 / 7
  • 13.02.2012
    Muutmiskanne Ä 10055656 / M1

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 10.08.2026 Väikeettevõtja
2024 02.04.2025 Väikeettevõtja
2023 12.03.2024 Keskmise suurusega ettevõtja
2022 06.07.2023 Väikeettevõtja
2021 25.10.2022 Väikeettevõtja
2020 25.06.2021 Väikeettevõtja
2019 30.06.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –