Tuulekratt OÜ
Registrisse kantud 12376584Tuulekratt OÜ (registrikood 12376584) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 68 310 eurot ja puhaskasum 419 589 eurot, bilansimaht 2 824 059 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sven Lõokene. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Sven Lõokene. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2012 (13 a 11 k) · Jõeveere tee 50, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE101596691 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101596691
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 614,2 % | 2024: 413,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2024: 19,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2024: 96,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −37,3 % | 2024: +80,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +45,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 310 | 108 928 | 60 248 | 52 937 | 26 945 | 10 400 | 33 844 |
| Puhaskasum | 419 589 | 450 778 | 296 183 | 190 818 | -66 701 | -206 662 | 129 274 |
| Käibevara | 246 527 | 162 985 | 87 242 | 89 858 | 40 428 | 174 807 | 248 698 |
| Põhivara | 2 577 532 | 2 253 835 | 1 863 204 | 1 563 514 | 1 420 527 | 1 327 859 | 1 543 848 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 824 059 | 2 416 820 | 1 950 446 | 1 653 372 | 1 460 955 | 1 502 666 | 1 792 546 |
| Kohustised kokku | 68 024 | 80 374 | 64 778 | 63 887 | 62 288 | 37 297 | 40 256 |
| Omakapital | 2 756 035 | 2 336 446 | 1 885 668 | 1 589 485 | 1 398 667 | 1 465 369 | 1 752 290 |
| Kasumimarginaal | 614,2 % | 413,8 % | 491,6 % | 360,5 % | -247,5 % | -1 987,1 % | 382,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 246 527 € · 8,7 %
- Põhivara 2 577 532 € · 91,3 %
- Lühiajalised kohustised 68 024 € · 2,4 %
- Omakapital 2 756 035 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 242 € | 0 € | 14 028 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 679 € | 0 € | 11 352 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 124 € | 0 € | 6 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 410 € | 0 € | 8 168 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 750 € | 0 € | 7 500 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 185 € | 0 € | 13 980 € | 0 |
| I kv 2025 | 24 345 € | 0 € | 108 379 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 133 € | 0 € | 9 712 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 081 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 676 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| EVENTECH OÜ | 27,75 % | 777 € | 01.09.2023 | 14 718 406 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
EVENTECH OÜ 27,75 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõeveere tee 50, Alliku küla, 76403
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 17 479 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Linnateater · maksed 17 479 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176114 / 8
-
03.12.2021Muutmiskanne Ä 10176114 / 7
-
03.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10176114 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10176114 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10176114 / 4
-
10.02.2015Muutmiskanne Ä 10176114 / M1
-
10.02.2015Muutmiskanne Ä 10176114 / 3
-
09.11.2012Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile) Ä 10176114
-
09.11.2012Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10176114 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |