OÜ Levestra
Registrisse kantud 10759482OÜ Levestra (registrikood 10759482) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 2 940 eurot ja puhaskasum 1 228 eurot, bilansimaht 5 341 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Albert Panin. Juhatuse liikmed on Albert Panin, Vadim Panin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.05.2001 (25 a 5 k) · Sõpruse pst 198, Tallinn, 13423
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,8 % | 2024: 29,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,2 % | 2024: 27,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,7 % | 2024: 69,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,7 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +8,3 % | 2024: −43,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −23,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 940 | 2 715 | 4 760 | 15 894 | 10 446 | 11 158 | 8 652 |
| Puhaskasum | 1 228 | 803 | -1 150 | 713 | -228 | 250 | -235 |
| Käibevara | 5 341 | 4 306 | 3 393 | 4 047 | 4 287 | 3 503 | 3 498 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 341 | 4 306 | 3 393 | 4 047 | 4 287 | 3 503 | 3 498 |
| Kohustised kokku | 1 139 | 1 332 | 1 222 | 727 | 1 680 | 668 | 663 |
| Omakapital | 4 202 | 2 974 | 2 171 | 3 320 | 2 607 | 2 835 | 2 835 |
| Kasumimarginaal | 41,8 % | 29,6 % | -24,2 % | 4,5 % | -2,2 % | 2,2 % | -2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 341 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 139 € · 21,3 %
- Omakapital 4 202 € · 78,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 446 € | 478 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 668 € | 716 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 668 € | 716 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 631 € | 676 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 613 € | 656 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 613 € | 656 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 613 € | 656 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 540 € | 615 € | 0 € | 1 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 149 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 159 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.03.2026Muutmiskanne Ä 10057094 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10057094 / 11
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10057094 / 10
-
27.03.2018Muutmiskanne Ä 10057094 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10057094 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10057094 / 7
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10057094 / 6
-
17.06.2010Muutmiskanne Ä 10057094 / 5
-
15.04.2003Muutmiskanne Ä 57094 / 4
-
06.02.2003Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 57094 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 23.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |