Osaühing Klinlain
Registrisse kantud 10789709Osaühing Klinlain (registrikood 10789709) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Männiku küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 186 576 eurot ja puhaskasum 791 eurot, bilansimaht 140 546 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Inna Einard. Juhatuse liige on Inna Einard. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.08.2001 (25 a 2 k) · Tooma tee 20, Männiku küla, 75511
Registriandmed KMKR EE100711590 · osakapital 8 947 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100711590
- Osakapital
- 8 947 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: -123,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,5 % | 2024: 18,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,1 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | −43,9 % | 2024: +4,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 576 | 332 766 | 317 346 | 315 231 | 371 665 | 398 651 | 380 806 |
| Puhaskasum | 791 | -46 680 | 5 155 | 331 | -29 397 | 28 923 | 366 |
| Käibevara | 94 249 | 144 059 | 197 360 | 170 383 | 119 850 | 101 700 | 84 402 |
| Põhivara | 46 297 | 65 731 | 77 341 | 91 523 | 123 584 | 138 396 | 109 123 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 140 546 | 209 790 | 274 701 | 261 906 | 243 434 | 240 096 | 193 525 |
| Kohustised kokku | 101 905 | 171 940 | 190 171 | 182 531 | 164 390 | 131 655 | 114 007 |
| Omakapital | 38 641 | 37 850 | 84 530 | 79 375 | 79 044 | 108 441 | 79 518 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -14,0 % | 1,6 % | 0,1 % | -7,9 % | 7,3 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 94 249 € · 67,1 %
- Põhivara 46 297 € · 32,9 %
- Lühiajalised kohustised 11 626 € · 8,3 %
- Pikaajalised kohustised 90 279 € · 64,2 %
- Omakapital 38 641 € · 27,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 306 € | 6 406 € | 63 404 € | 6 |
| II kv 2026 | 6 620 € | 5 316 € | 60 039 € | 6 |
| I kv 2026 | 6 508 € | 5 461 € | 48 005 € | 5 |
| IV kv 2025 | 6 713 € | 5 752 € | 53 825 € | 5 |
| III kv 2025 | 7 029 € | 6 319 € | 44 297 € | 5 |
| II kv 2025 | 7 430 € | 6 409 € | 49 627 € | 6 |
| I kv 2025 | 10 642 € | 8 297 € | 50 267 € | 6 |
| IV kv 2024 | 15 559 € | 9 074 € | 91 468 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 435 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 135 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 135 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 684 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTooma tee 20, Männiku küla, 75511
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10059642 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10059642 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10059642 / 5
-
10.11.2011Muutmiskanne Ä 10059642 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 59642 / 3
-
12.03.2002Avaldatav muutmiskanne Ä 59642 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |