OÜ CONDOR
Registrisse kantud 10852684OÜ CONDOR (registrikood 10852684) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 1 377 285 eurot ja puhaskasum 3 378 eurot, bilansimaht 1 323 838 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eugen Kapp. Juhatuse liikmed on Eugen Kapp, Auringo Kapp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.05.2002 (24 a 5 k) · Lembitu tn 2, Võru linn, 65608
Registriandmed KMKR EE100804740 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100804740
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,6 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,8 % | 2024: 14,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +9,6 % | 2024: +22,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 377 285 | 1 256 565 | 1 026 092 | 1 034 451 | 632 825 | 501 809 | 489 256 |
| Puhaskasum | 3 378 | 3 402 | 6 895 | 66 112 | 7 064 | 15 920 | 11 608 |
| Käibevara | 202 239 | 170 015 | 160 177 | 149 523 | 142 416 | 121 571 | 104 741 |
| Põhivara | 1 121 599 | 1 258 260 | 930 596 | 827 354 | 506 133 | 333 019 | 378 996 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 323 838 | 1 428 275 | 1 090 773 | 976 877 | 648 549 | 454 590 | 483 737 |
| Kohustised kokku | 1 114 511 | 1 222 326 | 888 226 | 781 225 | 519 009 | 332 114 | 377 181 |
| Omakapital | 209 327 | 205 949 | 202 547 | 195 652 | 129 540 | 122 476 | 106 556 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 0,3 % | 0,7 % | 6,4 % | 1,1 % | 3,2 % | 2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 202 239 € · 15,3 %
- Põhivara 1 121 599 € · 84,7 %
- Lühiajalised kohustised 471 556 € · 35,6 %
- Pikaajalised kohustised 642 955 € · 48,6 %
- Omakapital 209 327 € · 15,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 60 628 € | 6 662 € | 374 914 € | 7 |
| II kv 2026 | 50 058 € | 7 410 € | 358 084 € | 6 |
| I kv 2026 | 32 298 € | 9 485 € | 316 021 € | 9 |
| IV kv 2025 | 53 064 € | 8 530 € | 348 819 € | 8 |
| III kv 2025 | 43 454 € | 11 215 € | 346 127 € | 9 |
| II kv 2025 | 25 736 € | 9 370 € | 339 044 € | 9 |
| I kv 2025 | 30 343 € | 11 468 € | 349 153 € | 10 |
| IV kv 2024 | 26 433 € | 10 597 € | 326 698 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 209 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 221 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 124 971 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 610 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Võru maakond 7 tk
- 52. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Võru maakond 137 729 €
- 60. Kõige pikema staažiga juhatused · Võru maakond 10,1 a
- 76. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Võru maakond 10,0 %
- 86. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Võru maakond 1 377 285 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 15 000 | – |
| Müük avalikule sektorile | 6 256 | 7 643 |
| Toetused kokku | 15 000 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 15 000 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 6 035 €
- MTÜ Võru Noortekeskus · maksed 118 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 103 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubCondor OÜ, arvutite müük ja hooldus, remont. Printerite müük,hooldus, toonerid ja kontorikaubad. Rahvusvaheline transport.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 20022947 / 12
-
04.08.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20022947 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20022947 / 11
-
23.02.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20022947 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20022947 / 9
-
27.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20022947 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20022947 / 7
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 20022947 / 6
-
02.01.2012Muutmiskanne Ä 20022947 / 5
-
17.05.2010Muutmiskanne Ä 20022947 / 4
-
07.07.2006Kommertspandi avamiskanne K 28877 / 3
-
07.07.2006Kommertspandi kustutamiskanne K 28877 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |