Lumbar OÜ
Registrisse kantud 10869986Lumbar OÜ (registrikood 10869986) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Paikuse alev, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2024. aasta müügitulu oli 8 199 629 eurot ja puhaskasum -586 982 eurot, bilansimaht 5 394 191 eurot. Juhatuse liikmed on Anni Mõts, Virko Lepmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2002 (24 a 0 k) · Tehnika tn 15, Paikuse alev, 86602
Registriandmed KMKR EE100876561 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100876561
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 2023: 5,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -34,6 % | 2023: 24,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,5 % | 2023: 37,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2023: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −19,3 % | 2023: −8,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +7,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 199 629 | 10 164 570 | 11 153 643 | 6 239 156 | 7 360 495 | 5 700 909 |
| Puhaskasum | -586 982 | 556 813 | 1 019 939 | -87 484 | -122 220 | 311 807 |
| Käibevara | 3 160 692 | 3 584 416 | 3 203 467 | 1 879 788 | 1 184 339 | 1 563 450 |
| Põhivara | 2 233 499 | 2 532 190 | 1 937 905 | 2 188 594 | 2 460 471 | 1 536 630 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 394 191 | 6 116 606 | 5 141 372 | 4 068 382 | 3 644 810 | 3 100 080 |
| Kohustised kokku | 3 696 380 | 3 831 813 | 3 413 392 | 3 360 341 | 2 849 285 | 2 182 335 |
| Omakapital | 1 697 811 | 2 284 793 | 1 727 980 | 708 041 | 795 525 | 917 745 |
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 5,5 % | 9,1 % | -1,4 % | -1,7 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 160 692 € · 58,6 %
- Põhivara 2 233 499 € · 41,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 289 502 € · 42,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 406 878 € · 26,1 %
- Omakapital 1 697 811 € · 31,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 84 099 € | 105 132 € | 930 726 € | 23 |
| II kv 2026 | 148 898 € | 112 310 € | 1 702 151 € | 23 |
| I kv 2026 | 368 884 € | 106 314 € | 2 730 681 € | 24 |
| IV kv 2025 | 175 436 € | 105 198 € | 1 802 419 € | 24 |
| III kv 2025 | 206 743 € | 114 490 € | 1 797 021 € | 24 |
| II kv 2025 | 128 789 € | 128 292 € | 1 832 114 € | 24 |
| I kv 2025 | 389 104 € | 127 860 € | 3 295 303 € | 27 |
| IV kv 2024 | 121 932 € | 130 938 € | 2 114 425 € | 29 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 033 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 35 044 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 125,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 310 242 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 930 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: OÜ TRAILBORG
- Warmeston OÜ Osanik
- Ardor OÜ Osanik
- Kultuuritehased OÜ Osanik
- Combiwood Grupp OÜ Osanik
- Woodpile OÜ Osanik
- Kastani 105 OÜ Osanik
- Osaühing IMAVERE ARENDUS Osanik
- project spruce OÜ Osanik
-
Peedo Pihlak
- Warmeston OÜ Tegelik kasusaaja
- ECOBIRCH AS Tegelik kasusaaja
- Ardor OÜ Tegelik kasusaaja
- TIMBERSTOCK OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Raja KT Tegelik kasusaaja
- Kultuuritehased OÜ Tegelik kasusaaja
- Combiwood Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- Woodpile OÜ Tegelik kasusaaja
-
Toomas Mets
- ECOBIRCH AS Tegelik kasusaaja
- Combiwood Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- Marati 5 OÜ Tegelik kasusaaja
- Woodpile OÜ Tegelik kasusaaja
- Põhjala üks OÜ Tegelik kasusaaja
- Portrait OÜ Juhatuse liige
- Chateau de Sable OÜ Juhatuse liige
- Fahrengate OÜ Osanik
-
Virko Lepmets
- ECOBIRCH AS Tegelik kasusaaja
- Combiwood Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Woodsmart Tegelik kasusaaja
- Woodpile OÜ Juhatuse liige
- Salme4 OÜ Juhatuse liige
- MTÜ VIKERKAARE SADAMAARENDUS Tegelik kasusaaja
- Combiwood Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Corona Invest Juhatuse liige
-
Omanikukonto: OÜ WOODSMART
- Combiwood Grupp OÜ Osanik
- Woodpile OÜ Osanik
- project spruce OÜ Osanik
- Koohoo Technology OÜ Osanik
- Woodshark OÜ Osanik
- Flathill OÜ Osanik
- OÜ Corona Invest Osanik
- Combiwood Invest OÜ Osanik
-
Combiwood Invest OÜ
- KC Energy OÜ Osanik
- project spruce OÜ Osanik
- SolVentus Terra OÜ Osanik
-
Anni Mõts
- Eremka OÜ Osanik
- Kiviselg Holding OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 23.11.2019
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (10)
-
Kiviselg Holding OÜ 50 %
-
Combiwood Invest OÜ 25 %
-
OÜ Woodsmart 12,50 %
-
Osaühing Trailborg 12,50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Pärnu linn 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 155 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 155 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubLumbar OÜ on hakkepuidu tootmise ja müügiga tegelev ettevõte Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev, jõudsalt arenev ettevõte. Meie peamised kliendid on katlamajad, koostootmisjaamad ja graanulitehased üle Eesti. Lumbar OÜ omab FSC® (FSC-C127982) tarneahela sertifikaati. Täiustame end pidevalt, kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
18.07.2024Kommertspandi avamiskanne K 30017495 / 22
-
04.07.2023Muutmiskanne Ä 30017495 / 21
-
13.04.2022Muutmiskanne Ä 30017495 / 20
-
29.03.2021Muutmiskanne Ä 30017495 / 19
-
14.12.2020Muutmiskanne Ä 30017495 / 18
-
10.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30017495 / 17
-
18.09.2020Muutmiskanne Ä 30017495 / 16
-
10.12.2019Muutmiskanne Ä 30017495 / 15
-
23.11.2019Muutmiskanne Ä 30017495 / 14
-
17.09.2019Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30017495 / 13
-
06.09.2019Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30017495 / 12
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 01.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 13.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |