Portrait OÜ
Registrisse kantud 10451695Portrait OÜ (registrikood 10451695) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). Ettevõtte ainuomanik on Toomas Mets. Ettevõttel on osalus 8 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kairi Vaidalu, Toomas Mets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.1998 (28 a 5 k) · Künnapuu tn 64, Tallinn, 12011
Registriandmed KMKR EE100515013 · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100515013
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: -4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 42,8 | 2024: 59,8 |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 1 227 294 | -1 630 834 | 603 396 | 4 942 930 | 6 334 268 | 4 309 037 | 1 403 585 |
| Käibevara | 10 187 904 | 13 668 012 | 10 498 683 | 9 771 661 | 4 264 358 | 5 418 364 | 2 959 500 |
| Põhivara | 31 109 504 | 26 692 586 | 18 773 753 | 17 181 530 | 17 735 414 | 11 539 406 | 10 048 519 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 297 408 | 40 360 598 | 29 272 436 | 26 953 191 | 21 999 772 | 16 957 770 | 13 008 019 |
| Kohustised kokku | 238 034 | 228 518 | 479 909 | 213 018 | 202 529 | 594 796 | 654 081 |
| Omakapital | 41 059 374 | 40 132 080 | 28 792 527 | 26 740 173 | 21 797 243 | 16 362 974 | 12 353 938 |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 187 904 € · 24,7 %
- Põhivara 31 109 504 € · 75,3 %
- Lühiajalised kohustised 238 034 € · 0,6 %
- Omakapital 41 059 374 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 42,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 370 € | 3 273 € | 5 515 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 589 € | 3 273 € | 5 350 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 623 € | 3 373 € | 8 588 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 543 € | 3 571 € | 5 353 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 651 € | 3 571 € | 5 353 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 547 € | 3 571 € | 4 916 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 358 € | 3 537 € | 18 444 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 652 € | 3 467 € | 4 850 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 123 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 091 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 61,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 838 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 098 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Mets
- ECOBIRCH AS Tegelik kasusaaja
- Lumbar OÜ Tegelik kasusaaja
- Combiwood Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- Marati 5 OÜ Tegelik kasusaaja
- Woodpile OÜ Juhatuse liige
- Põhjala üks OÜ Tegelik kasusaaja
- Chateau de Sable OÜ Juhatuse liige
- Flathill OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kairi Vaidalu
- Chateau de Sable OÜ Tegelik kasusaaja
- Fahrengate OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (8)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kopli seiklus OÜ | 50 % | 1 250 € | 16.08.2023 | – |
| Combiwood Invest OÜ | 16,67 % | 1 705 € | 21.08.2023 | – |
| Woodpile OÜ | 16,67 % | 417 € | 16.08.2023 | 425 019 €2025 |
| Combiwood Grupp OÜ | 13,53 % | 5 303 € | 29.07.2024 | 1 379 655 €2025 |
| Flathill OÜ | 12,50 % | 315 € | 01.09.2023 | – |
| OÜ Tahku Invest | 10,56 % | 9 500 EEK | 01.09.2023 | – |
| Gamecan OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 9,95 % | 399 € | 01.09.2023 | 1 630 162 €2022 |
| project spruce OÜ | 1,44 % | 48 € | 14.04.2025 | 6 936 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (48)
Näita kõiki (48)
-
Kopli seiklus OÜ 50 %
-
-
Combiwood Invest OÜ 16,67 %
-
-
Woodpile OÜ 16,67 %
-
Combiwood Grupp OÜ 13,53 %
-
Flathill OÜ 12,50 %
-
OÜ Tahku Invest 10,56 %
-
Gamecan OÜ 9,95 %
-
project spruce OÜ 1,44 %
Skeem
LEI 984500DJA67ME6FB0E75
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKünnapuu tn 64, Tallinn, 12011
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Alla 10 töötaja 48 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.09.2026Osalus muutus: project spruce OÜ (1.44%)
-
18.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
16.06.2026Muutmiskanne Ä 10031683 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10031683 / 12
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 10031683 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10031683 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10031683 / 9
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10031683 / 8
-
09.12.2011Muutmiskanne Ä 10031683 / 7
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10031683 / 6
-
13.10.2011Muutmiskanne Ä 10031683 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 31683 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |