INTERFLUX EESTI OÜ
Registrisse kantud 10894286INTERFLUX EESTI OÜ (registrikood 10894286) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük (EMTAK 46503). 2025. aasta müügitulu oli 2 295 410 eurot ja puhaskasum 65 652 eurot, bilansimaht 1 144 165 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Interflux Skandinavia AB. Juhatuse liikmed on Anders Alkjær, Juhan Reintam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2002 (24 a 0 k) · Piiri tn 9, Keila linn, 76610
Registriandmed KMKR EE100790812 · osakapital 3 087 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100790812
- Osakapital
- 3 087 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,4 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,0 % | 2024: 91,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,0 | 2024: 11,1 |
| Müügitulu kasv | +31,1 % | 2024: −24,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 295 410 | 1 751 408 | 2 313 417 | 1 792 143 | 1 250 840 | 769 697 | 1 016 022 |
| Puhaskasum | 65 652 | 68 578 | 165 744 | 281 793 | 146 766 | 72 475 | 67 850 |
| Käibevara | 890 587 | 1 032 768 | 1 455 247 | 1 562 942 | 1 341 352 | 1 100 554 | 1 102 307 |
| Põhivara | 253 578 | 282 638 | 284 899 | 179 265 | 231 914 | 282 422 | 334 096 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 144 165 | 1 315 406 | 1 740 146 | 1 742 207 | 1 573 266 | 1 382 976 | 1 436 403 |
| Kohustised kokku | 125 367 | 112 252 | 605 560 | 306 237 | 219 089 | 75 564 | 101 466 |
| Omakapital | 1 018 798 | 1 203 154 | 1 134 586 | 1 435 970 | 1 354 177 | 1 307 412 | 1 334 937 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 3,9 % | 7,2 % | 15,7 % | 11,7 % | 9,4 % | 6,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 890 587 € · 77,8 %
- Põhivara 253 578 € · 22,2 %
- Lühiajalised kohustised 111 374 € · 9,7 %
- Pikaajalised kohustised 13 993 € · 1,2 %
- Omakapital 1 018 798 € · 89,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46503 Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük põhitegevus 2 141 664 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 84 183 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 69 563 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 145 063 € | 29 073 € | 1 047 762 € | 6 |
| II kv 2026 | 91 857 € | 28 938 € | 805 762 € | 6 |
| I kv 2026 | 75 572 € | 27 011 € | 408 387 € | 6 |
| IV kv 2025 | 100 814 € | 32 491 € | 852 082 € | 6 |
| III kv 2025 | 244 186 € | 25 293 € | 1 461 911 € | 5 |
| II kv 2025 | 168 762 € | 25 350 € | 1 179 277 € | 5 |
| I kv 2025 | 66 710 € | 29 973 € | 521 614 € | 5 |
| IV kv 2024 | 63 697 € | 22 127 € | 492 502 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 48 354 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 691 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 349 254 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 106 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anders Alkjær
- ALK-Technic OÜ Juhatuse liige
- DENORON INVEST OÜ Tegelik kasusaaja
- TEQTAQ DATA OÜ Juhatuse liige
- EASTDECT OÜ Tegelik kasusaaja
-
Juhan Reintam
- ARR-Tek OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Keila linn 382 568 €
- 6. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Keila linn 2 295 410 €
- 11. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Keila linn 10 942 €
- 14. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Keila linn 1 tk
- 19. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Keila linn 2 295 410 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 952 | 1 406 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Polütehnikum · maksed 7 039 €
- OÜ Keila Tervisekeskus · maksed 913 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.2023Muutmiskanne Ä 10067730 / 14
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 10067730 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10067730 / 12
-
07.02.2019Muutmiskanne Ä 10067730 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10067730 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10067730 / 9
-
09.08.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10067730 / 8
-
05.06.2012Muutmiskanne Ä 10067730 / 7
-
14.11.2011Muutmiskanne Ä 10067730 / 6
-
27.11.2009Muutmiskanne Ä 67730 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 67730 / 4
-
12.03.2007Muutmiskanne Ä 67730 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |