ALK-Technic OÜ
Registrisse kantud 11313794ALK-Technic OÜ (registrikood 11313794) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala elektronkomponentide tootmine (EMTAK 26111). 2025. aasta müügitulu oli 2 713 477 eurot ja puhaskasum 343 963 eurot, bilansimaht 1 666 395 eurot. Juhatuse liikmed on Anders Alkjær, Margus Rämmel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2006 (19 a 11 k) · Piiri tn 9, Keila linn, 76610
Registriandmed KMKR EE101125046 · osakapital 2 555 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101125046
- Osakapital
- 2 555 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektronkomponentide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,6 % | 2024: 83,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2024: 5,4 |
| Müügitulu kasv | +28,9 % | 2024: +73,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 713 477 | 2 105 783 | 1 211 657 | 2 271 191 | 2 405 674 | 1 978 725 | 1 908 473 |
| Puhaskasum | 343 963 | 144 692 | 30 906 | 188 700 | 175 947 | 367 127 | 51 901 |
| Käibevara | 1 435 786 | 1 239 773 | 1 478 362 | 1 596 769 | 1 522 346 | 1 314 086 | 1 027 221 |
| Põhivara | 230 609 | 149 238 | 44 307 | 51 951 | 81 218 | 126 612 | 194 254 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 666 395 | 1 389 011 | 1 522 669 | 1 648 720 | 1 603 564 | 1 440 698 | 1 221 475 |
| Kohustised kokku | 239 191 | 227 770 | 179 724 | 172 311 | 233 402 | 246 600 | 288 924 |
| Omakapital | 1 427 204 | 1 161 241 | 1 342 945 | 1 476 409 | 1 370 162 | 1 194 098 | 932 551 |
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 6,9 % | 2,6 % | 8,3 % | 7,3 % | 18,6 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 435 786 € · 86,2 %
- Põhivara 230 609 € · 13,8 %
- Lühiajalised kohustised 239 191 € · 14,4 %
- Omakapital 1 427 204 € · 85,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 114 785 € | 58 267 € | 797 390 € | 23 |
| II kv 2026 | 94 565 € | 55 143 € | 673 519 € | 23 |
| I kv 2026 | 156 275 € | 58 568 € | 1 011 913 € | 23 |
| IV kv 2025 | 156 920 € | 61 324 € | 997 422 € | 23 |
| III kv 2025 | 149 959 € | 50 960 € | 940 533 € | 23 |
| II kv 2025 | 65 224 € | 51 093 € | 670 060 € | 23 |
| I kv 2025 | 106 580 € | 51 164 € | 903 441 € | 23 |
| IV kv 2024 | 110 957 € | 46 805 € | 879 890 € | 24 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 262 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 19 422 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 265 797 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 624 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anders Alkjær
- INTERFLUX EESTI OÜ Tegelik kasusaaja
- DENORON INVEST OÜ Osanik
- TEQTAQ DATA OÜ Juhatuse liige
- EASTDECT OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
DENORON INVEST OÜ 80 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 15,0 a
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 28,9 %
- 8. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Keila linn 15 635 €
- 11. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 12,7 %
- 13. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 6,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 069 | 6 013 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 21 069 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10103606 / 9
-
05.10.2020Muutmiskanne Ä 10103606 / 8
-
07.02.2019Muutmiskanne Ä 10103606 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10103606 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10103606 / 5
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 10103606 / 4
-
19.09.2011Muutmiskanne Ä 10103606 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 103606 / 3
-
07.02.2007Muutmiskanne Ä 103606 / 2
-
01.02.2007Muutmiskanne Ä 103606 / M1
-
07.11.2006Esmakanne Ä 103606
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |