Osaühing MÄNNIKÄBI
Registrisse kantud 10917159Osaühing MÄNNIKÄBI (registrikood 10917159) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2025. aasta müügitulu oli 287 644 eurot ja puhaskasum 19 831 eurot, bilansimaht 105 503 eurot. Juhatuse liige on Marko Naarits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2002 (23 a 9 k) · Põllu tn 84, Tallinn, 11623
Registriandmed KMKR EE100809266 · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100809266
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,9 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,9 % | 2024: 24,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +50,2 % | 2024: +13,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 644 | 191 496 | 169 199 | 238 467 | 207 935 | 210 153 | 213 649 |
| Puhaskasum | 19 831 | 5 294 | -38 048 | 16 133 | 14 474 | -3 825 | 4 961 |
| Käibevara | 83 536 | 85 632 | 69 515 | 93 518 | 46 488 | 32 406 | 20 964 |
| Põhivara | 21 967 | 33 063 | 43 586 | 65 486 | 53 497 | 71 401 | 89 305 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 105 503 | 118 695 | 113 101 | 159 004 | 99 985 | 103 807 | 110 269 |
| Kohustised kokku | 57 035 | 90 058 | 89 815 | 97 670 | 54 774 | 73 070 | 64 202 |
| Omakapital | 48 468 | 28 637 | 23 286 | 61 334 | 45 211 | 30 737 | 46 067 |
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 2,8 % | -22,5 % | 6,8 % | 7,0 % | -1,8 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 83 536 € · 79,2 %
- Põhivara 21 967 € · 20,8 %
- Lühiajalised kohustised 38 400 € · 36,4 %
- Pikaajalised kohustised 18 635 € · 17,7 %
- Omakapital 48 468 € · 45,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 611 € | 7 624 € | 76 210 € | 4 |
| II kv 2026 | 15 088 € | 7 855 € | 67 662 € | 4 |
| I kv 2026 | 17 487 € | 8 311 € | 68 169 € | 4 |
| IV kv 2025 | 15 440 € | 8 536 € | 67 302 € | 4 |
| III kv 2025 | 14 663 € | 8 499 € | 81 568 € | 4 |
| II kv 2025 | 14 929 € | 7 927 € | 73 448 € | 4 |
| I kv 2025 | 10 320 € | 6 652 € | 82 016 € | 4 |
| IV kv 2024 | 7 765 € | 5 344 € | 51 608 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 204 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 541 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 403 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 222 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/526544 · alates 02.03.2026 · kuni 31.12.2026
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 033 | 28 181 |
| Müük avalikule sektorile | 820 | 697 |
| Toetused kokku | 4 033 | 28 181 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 4 033 €
- Rahvusooper Estonia · maksed 681 €
- Türi Vallavalitsus · maksed 139 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10069515 / 9
-
16.09.2020Muutmiskanne Ä 10069515 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10069515 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10069515 / 6
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10069515 / 5
-
28.12.2011Muutmiskanne Ä 10069515 / 4
-
19.07.2010Muutmiskanne Ä 10069515 / 3
-
14.12.2005Muutmiskanne Ä 69515 / 2
-
19.12.2002Esmakanne Ä 69515
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |