OÜ Computerlab Systems
Registrisse kantud 10917917OÜ Computerlab Systems (registrikood 10917917) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine (EMTAK 26201). 2025. aasta müügitulu oli 1 398 025 eurot ja puhaskasum 181 165 eurot, bilansimaht 204 433 eurot. Juhatuse liikmed on Antti Tsugart, Maido Mõttus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2002 (23 a 9 k) · Türi tn 6a, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE100801167 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100801167
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 93,1 % | 2024: -83,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,9 | 2024: 3 376,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +161,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 398 025 | 0 | 15 984 | 347 | 1 461 584 | 11 417 | 31 349 |
| Puhaskasum | 181 165 | -11 288 | 12 999 | -52 558 | 164 342 | -7 598 | -649 |
| Käibevara | 204 433 | 13 505 | 27 793 | 18 321 | 246 390 | 22 008 | 28 011 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 204 433 | 13 505 | 27 793 | 18 321 | 246 390 | 22 008 | 28 011 |
| Kohustised kokku | 9 768 | 4 | 3 004 | 6 531 | 62 041 | 2 001 | 406 |
| Omakapital | 194 665 | 13 501 | 24 789 | 11 790 | 184 349 | 20 007 | 27 605 |
| Kasumimarginaal | 13,0 % | – | 81,3 % | -15 146,4 % | 11,2 % | -66,5 % | -2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 204 433 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 768 € · 4,8 %
- Omakapital 194 665 € · 95,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 7 248 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 053 € | 13 098 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 997 € | 10 735 € | 334 918 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 926 € | 0 € | 1 451 169 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maido Mõttus
- Computer Lab OÜ Osanik
- KUUDA HOOLDEKODU OÜ Juhatuse liige
- Jakobs loft OÜ Osanik
- Sponge Racing OÜ Juhatuse liige
- CL Holdings OÜ Osanik
- osaühing LAUD Tegelik kasusaaja
- Hash Decrypter OÜ Osanik
-
Antti Tsugart
- Computer Lab OÜ Osanik
- KUUDA HOOLDEKODU OÜ Juhatuse liige
- Helitehas OÜ Osanik Maksuvõlg
- Club Factory OÜ Osanik
- Saund OÜ Juhatuse liige
- Baltic Food & Beverages OÜ Osanik
- OÜ Mystique Juhatuse liige
- CL Holdings OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 93,1 %
- 10. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 13,0 %
- 14. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 5,0 a
- 24. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 2 tk
- 27. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 181 165 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubNordit Group is an Estonian technology company uniting innovative brands that design and build advanced computing and engineering solutions.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10069627 / 11
-
13.10.2021Muutmiskanne Ä 10069627 / 10
-
12.10.2021Muutmiskanne Ä 10069627 / M7
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10069627 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10069627 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10069627 / 7
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10069627 / 6
-
30.09.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10069627 / 5
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 69627 / 4
-
02.02.2007Muutmiskanne Ä 69627 / 3
-
22.12.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 69627 / M5
-
21.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 69627 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 24.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |