Computer Lab OÜ
Registrisse kantud 14352398Computer Lab OÜ (registrikood 14352398) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Jüri alevik, tegevusala arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine (EMTAK 26201). 2025. aasta müügitulu oli 42 441 877 eurot ja puhaskasum 1 177 683 eurot, bilansimaht 5 019 007 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Antti Tsugart, Maido Mõttus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2017 (9 a 0 k) · Uus-Ringi tee 5, Jüri alevik, 75301
Registriandmed KMKR EE102021628 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102021628
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,3 % | 2024: -23,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,2 % | 2024: 36,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +239,4 % | 2024: +32,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +274,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 441 877 | 12 503 401 | 9 463 415 | 2 264 181 | 4 537 989 | 57 585 | 76 340 |
| Puhaskasum | 1 177 683 | -67 981 | 361 121 | 267 215 | 393 757 | 14 153 | 13 742 |
| Käibevara | 4 902 868 | 763 513 | 2 770 420 | 285 296 | 512 932 | 8 004 | 11 131 |
| Põhivara | 116 139 | 31 801 | 83 433 | 14 533 | 35 158 | 6 250 | 8 750 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 019 007 | 795 314 | 2 853 853 | 299 829 | 548 090 | 14 254 | 19 881 |
| Kohustised kokku | 3 551 665 | 505 655 | 2 223 017 | 30 114 | 150 760 | 13 181 | 32 961 |
| Omakapital | 1 467 342 | 289 659 | 630 836 | 269 715 | 397 330 | 1 073 | -13 080 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | -0,5 % | 3,8 % | 11,8 % | 8,7 % | 24,6 % | 18,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 902 868 € · 97,7 %
- Põhivara 116 139 € · 2,3 %
- Lühiajalised kohustised 3 457 700 € · 68,9 %
- Pikaajalised kohustised 93 965 € · 1,9 %
- Omakapital 1 467 342 € · 29,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 163 188 € | 61 034 € | 33 679 188 € | 11 |
| II kv 2026 | 0 € | 51 292 € | 31 554 944 € | 10 |
| I kv 2026 | 111 904 € | 40 150 € | 15 637 437 € | 9 |
| IV kv 2025 | 18 016 € | 19 908 € | 4 746 144 € | 9 |
| III kv 2025 | 0 € | 13 524 € | 28 722 456 € | 6 |
| II kv 2025 | 0 € | 9 335 € | 8 226 477 € | 6 |
| I kv 2025 | 18 053 € | 9 965 € | 2 457 619 € | 5 |
| IV kv 2024 | 24 771 € | 11 250 € | 3 278 754 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 54 396 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 345 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 226 396 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 557 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Antti Tsugart
- OÜ Computerlab Systems Juhatuse liige
- KUUDA HOOLDEKODU OÜ Juhatuse liige
- Helitehas OÜ Osanik Maksuvõlg
- Club Factory OÜ Osanik
- Saund OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Food & Beverages OÜ Osanik
- OÜ Mystique Juhatuse liige
- CL Holdings OÜ Juhatuse liige
-
Maido Mõttus
- OÜ Computerlab Systems Juhatuse liige
- KUUDA HOOLDEKODU OÜ Juhatuse liige
- Jakobs loft OÜ Osanik
- Sponge Racing OÜ Osanik
- CL Holdings OÜ Osanik
- osaühing LAUD Osanik
- Hash Decrypter OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| KUUDA HOOLDEKODU OÜ | 55 % | 59 400 € | 19.05.2026 | 990 623 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
KUUDA HOOLDEKODU OÜ 55 %
Skeem
LEI 254900WFPG6EGP7M3I38
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Rae vald 165,6 %
- 1. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Rae vald 8 488 375 €
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 235 537 €
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 239,4 %
- 6. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 80,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.08.2026Muutmiskanne Ä 50066228 / 10
-
24.08.2026Muutmiskanne Ä 50066228 / M7
-
13.08.2026Muutmiskanne Ä 50066228 / M6
-
19.01.2026Osanike muutmine Ä 50066228 / 9
-
17.12.2025Osanike muutmine Ä 50066228 / M5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50066228 / 8
-
20.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50066228 / 7
-
01.11.2021Muutmiskanne Ä 50066228 / 6
-
18.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50066228 / 5
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50066228 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50066228 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50066228 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |