Obrero Eesti Osaühing
Registrisse kantud 10924136Obrero Eesti Osaühing (registrikood 10924136) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). 2025. aasta müügitulu oli 36 543 eurot ja puhaskasum 6 329 eurot, bilansimaht 47 622 eurot. Juhatuse liige on Sergei Gontšarov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2003 (23 a 8 k) · Priisle tee 4/2, Tallinn, 13914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,3 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,5 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 59,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +1,9 % | 2024: +25,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 543 | 35 868 | 28 653 | 94 504 | 26 937 | 0 | 2 280 |
| Puhaskasum | 6 329 | 170 | -13 873 | 27 301 | 15 185 | 0 | 429 |
| Käibevara | 47 622 | 40 490 | 40 992 | 56 131 | 26 892 | 11 707 | 11 707 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 622 | 40 490 | 40 992 | 56 131 | 26 892 | 11 707 | 11 707 |
| Kohustised kokku | 803 | 0 | 672 | 1 938 | – | – | – |
| Omakapital | 46 819 | 40 490 | 40 320 | 54 193 | 26 892 | 11 707 | 11 707 |
| Kasumimarginaal | 17,3 % | 0,5 % | -48,4 % | 28,9 % | 56,4 % | – | 18,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 622 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 803 € · 1,7 %
- Omakapital 46 819 € · 98,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 59,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 747 € | 0 € | 5 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 7 440 € | 2 118 € | 19 233 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 583 € | 1 100 € | 11 812 € | 5 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 320 € | 0 |
| III kv 2024 | 5 830 € | 2 107 € | 26 016 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10070482 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10070482 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10070482 / 6
-
05.08.2015Muutmiskanne Ä 10070482 / 5
-
15.04.2013Muutmiskanne Ä 10070482 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 70482 / 3
-
25.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 70482 / M1
-
13.06.2006Muutmiskanne Ä 70482 / 2
-
10.02.2003Esmakanne Ä 70482
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |